5 серпня 2010, 03:20

Андрій Пишний – Андрію Сенченку, або кому потрібні податкові хороводи?

Читаю:

"БЮТ ініціюватиме збір підписів громадян проти нового проекту Податкового кодексу. Про це на прес-конференції у середу заявив БЮТівець Андрій Сенченко, повідомляє прес-служба Блоку. Він зазначив, що депутати від опозиції сумніваються, що запропоновані ними поправки будуть враховані у Податковому кодексі, оскільки провладна більшість за них не голосує. "Саме тому ми починаємо збір підписів громадян проти податкового терору, який нам пропонують новим Податковим кодексом", – сказав Сенченко."

Турбуюсь:

Щось не добре відбувається з колегами по опозиції! Чи то пам'ять від напруги опозиційної боротьби почала їм зраджувати, чи то у них таке своєрідне почуття гумору? Якщо почуття гумору, наших парламентських опозиціонерів, виправити наврядчи вдасться, то пам'ять колегам можна освіжити.

Отже, до уваги пана Андрія Сенченка!!! Акція "Зупинити податковий терор", яку ви сьогодні анонсували вже триває понад півтора місяці. А якщо точніше, з 8 червня 2010 року, тобто одразу після того, як коаліція хором проголосувала за обкладинку внесеного урядом податкового кодексу.



За перші три дні акції активістами "Фронту змін" було зібрано близько 100 тис. підписів проти ухвалення Податкового кодексу.

Загалом акція зібрала понад 700 тис. підписів громадян з усієї України. Прошла хвиля мітингів на ринках, пікетів органів влади, круглих столів, в якій взяли участь тисячі активістів, підприємцв, сотні експертів.

В день розгляду парламентом податкового кодексу у другому читанні під стінами Верховної ради зібрались понад кілька тисяч громадян протестуючи проти ухвалення кодексу та закону про місцеві вибори.

Я не маю нічого проти того, що парламентська опозиція спам'яталась і вирішила матеріалізувати протест і собі зібрати трохи підписів. Навпаки, ми маємо дуже багато ЗА. Я навіть можу сказати скільки цих "ЗА", а точніше, "проти" податкового кодексу ми вже маємо – 700 000 (сімсот тисяч)!!!.

Беріть і користуйтесь – це якщо ви дійсно маєте намір відстоювати позиції цих семиста тисяч. Якщо ж ні і ви просто вирішили, а "почему бы нам не собрать у людей еще подписи", то прошу вас зважити на те, що опозицію можна сприймати, чи не сприймати, критикувати, чи вихваляти, але, думаю ви погодитесь, опозиція не може собі дозволити бути смішною і, тим більше, брехливою.

Влада може, ми ні.

Влада може в одному уряді мати два урядові проекти податкового кодексу. Дивно, чому лише два... віце-прем'єрів 5, а проектів кодексу лише два. Потрібно, щоб кожен віце-прем'єр мав свій кодекс!!! А то несолідно якось!

Смішно? Безумовно смішно, коли "Урядовий кур'єр" публікує документ, а потім віце-прем'єр відповідальний за його розробку заявляє, що в очі його не бачив і відношення до нього немає і мати не бажає. В нього є свій кодекс – справжній. А те, що мінфін разом з податковою понаписували і пропхали в тираж – це змова проти реформаторів! От лише я підозрюю, що в усіх робочих групах (Тігіпка, мінфіну, податкової, адміністрації Президента) приймають участь одні і ті самі чиновники. Головне, щоб встигали з наради на нараду перебігти...

Приблизно так само кумедно можемо виглядати ми з вами, з вашим паралельним збором підписів. Потім будемо доводити, публічними заявами, – чий збір підписів проти податкового кодексу кращий. Ваш чи наш... Хоча підписи і люди, які від цього дивокодексу потерпатимуть ті ж самі. У вас можливості парламентської опозиції і комітети, а у нас згуртовані навколо протесту підприємці та експерти.

Подумайте!!! А, як надумаєте, запрошую – приходьте, подумаємо разом.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому допомога Україні допомагає всьому людству

Глобальна війна та її прояви Під час останньої Мюнхенської конференції з питань безпеки віцепрезидентка США Камала Гарріс і прем'єр Британії Ріші Сунак визнали, що війна путіна в Україні є глобальною "як з точки зору її впливу на продовольчу та енергетичну безпеку, так і з точки зору її наслідків для міжнародно визнаних норм"...

День Гідності й Свободи

З початком повномасштабної війни для нас кожен день є днем гідності й свободи. Пам'ятаю обидва Майдани. Зрозуміло, що другий – більше. І не через те, що він ближчий до наших днів у часовому вимірі...

Національний банк продовжує непохитно захищати фінансовий фронт

Щодо рішень Правління Нацбанку з монетарної політики – облікова ставка, інфляція, виклики й ризики, макроекономічний прогноз. Правління Національного банку України ухвалило рішення залишити облікову ставку на рівні 25% річних...

Раби не знають Незалежності

Що варто знати і пам'ятати про Українську Незалежність Історія проголошення незалежності Україною 31 рік тому настільки чиста й бездоганна з точки зору конституційного та міжнародного права, що вже за перший рік Незалежності України її визнали понад 130 держав світу...

#СвяткуватиТебеЗавжди

Часом важливі слова непросто промовити вголос. У вас бувало так? Збираєшся, плануєш, подумки вибудовуєш розмову, уявляєш її реакцію і....

Як перемагати Росію

Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс майже 100 тисяч доларів відсотків за кожен прострочений Росією день щодо виплат присудженої компенсації...