8 серпня 2014, 12:34

ШІСТЬ ПРИГОЛОСНИХ

Мережею Wi-Fi, позначеною такою близькою кожному українцеві абревіатурою з шести приголосних, тепер можуть вільно користуватися поранені хлопці з передової АТО, їхні родичі, медперсонал та волонтери в центральному військовому шпиталі Міноборони, що в Києві по вулиці Госпітальній, 18.

Мережа ПТН-ПНХ...



Доступ відкрито в рамках проекту Шпиталь-online. Його реалізує Ощадбанк спільно з телекомунікаційними компаніями "Навігатор" та "Євротранстелеком".

Суть проекту – прокладення волоконно-оптичної мережі та підключення до неї всіх корпусів шпиталю й створення зони Wi-Fi, зокрема і в палатах пацієнтів, насамперед тих, де лежать поранені бійці АТО. Мета – забезпечити доступ до мережі Інтернет, щоб пришвидшити обмін інформацією задля порятунку життя, лікування, реабілітації та адаптації наших хлопців, які перебувають у шпиталі.

Назва мережі – це вишуканий мем, покликаний підтримати силу духу і волі до життя поранених бійців. До речі, самим хлопцям ця ідея сподобалася. Принаймні усмішки на їхніх обличчях – це ще один крок до одужання.



Третій місяць поспіль Ощадбанк, як і тисячі киян, опікується нашими пораненими, які перебувають у центральному військовому шпиталі. Почалося все зі здачі крові, а далі – харчі, речі першої необхідності, ліки, медапаратура.

Фактично одразу і ми, і медики, і волонтери, і родичі хлопців зрозуміли, що найважливіше для порятунку поранених – це доступ до необхідної інформації та швидкість обміну нею.

Практикою доведено: волонтери та бізнес через соціальні мережі організовують допомогу українській армії та пораненим швидше, ніж бюрократична машинерія Міноборони та всього державного апарату. І різниця не просто в інертності діючої системи, хоча й не без цього, а в швидкості проходження сигналу. Пірамідальна побудова чиновницького апаратату явно програє горизонтальній комунікації людей – волонтерів, журналістів і підприємців. Тому завдання – не стільки протиставити людську ініціативу командно-адміністративній, скільки налаштувати їх на взаємне підсилення, щоб отримати синергетичний ефект.

Наскільки це в нас вийшло може перевірити кожен. Відвідайте поранених у шпиталі та скористайтесь безпарольним Wi-Fi ПТН-ПНХ (набирати латинкою PTN-PNX), напишіть статус у facebook про потреби хлопців, станьте учасниками тих волонтерських груп, які їм допомагають, бодай "розшарюйте" інформацію про необхідну допомогу їм, простіше кажучи – дійте.

Можливості вільного доступу в online найширші – від повідомлення додому "Мамо, я живий!" до електронного обміну фотокопіями медичних документів, історій хвороб, знімків, результатів досліджень та навіть проведення дистанційних операцій. Фактично створена платформа для впровадження телемедицини.

Для чого я це пишу – спитаєте ви. Відповідь проста – щоб нашу ініціативу підтримали і в інших регіонах. Насамперед, в Ізюмі, Харкові, Дніпропетровську та Одесі, де зараз перебуває найбільше поранених, які потребують високоспеціалізованої й своєчасної допомоги. Згодом ці шпиталі можна об'єднати в єдину мережу Шпиталь-online. Адже швидкість обміну інформацією – це врятовані життя наших бійців, героїзмом та кров'ю яких пишеться нова українська історія. Бо АТО – це не просто абревіатура. Це наш іспит на мужність, людяність, єдність, державність врешті-решт. Це – одночасно концентрована правда, суть і розплата за легковажність. Це – наша Велика Вітчизняна, якщо хочете, з нашими героями і нашою Великою Перемогою.

Це – безлімітна мережа, вхід до якої вільний і назва якої складається усього з шести звичайний приголосних ПТН-ПНХ.

Слава Україні!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому допомога Україні допомагає всьому людству

Глобальна війна та її прояви Під час останньої Мюнхенської конференції з питань безпеки віцепрезидентка США Камала Гарріс і прем'єр Британії Ріші Сунак визнали, що війна путіна в Україні є глобальною "як з точки зору її впливу на продовольчу та енергетичну безпеку, так і з точки зору її наслідків для міжнародно визнаних норм"...

День Гідності й Свободи

З початком повномасштабної війни для нас кожен день є днем гідності й свободи. Пам'ятаю обидва Майдани. Зрозуміло, що другий – більше. І не через те, що він ближчий до наших днів у часовому вимірі...

Національний банк продовжує непохитно захищати фінансовий фронт

Щодо рішень Правління Нацбанку з монетарної політики – облікова ставка, інфляція, виклики й ризики, макроекономічний прогноз. Правління Національного банку України ухвалило рішення залишити облікову ставку на рівні 25% річних...

Раби не знають Незалежності

Що варто знати і пам'ятати про Українську Незалежність Історія проголошення незалежності Україною 31 рік тому настільки чиста й бездоганна з точки зору конституційного та міжнародного права, що вже за перший рік Незалежності України її визнали понад 130 держав світу...

#СвяткуватиТебеЗавжди

Часом важливі слова непросто промовити вголос. У вас бувало так? Збираєшся, плануєш, подумки вибудовуєш розмову, уявляєш її реакцію і....

Як перемагати Росію

Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс майже 100 тисяч доларів відсотків за кожен прострочений Росією день щодо виплат присудженої компенсації...