МІС центрального військового шпиталю
Ні, це не конкурс красунь. Хоча для наших хлопців це також не менш, а часто й більш важливо
МІС – медична інформаційна система. МІС переводить в електронний вигляд всі історії хвороб, картки пацієнтів. Це оперативний звіт-онлайн про стан здоров'я бійців та їх швидкий аналіз. Крім того, сюди ж буде долучено базу даних лабораторій, рентген-кабінету.
Усе це разом дасть можливість запровадити електронну логістику лікування поранених воїнів. Пришвидшить обмін інформацією між лікарями й підрозділами шпиталю. А головне – скоріше будуть ухвалюватись рішення, які рятують життя нашим хлопцям.
Впровадження МІС – пілотний проект Ощадбанку, Міноборони та Doctor Eleks – української розробки медичного програмного забезпечення, яке вже успішно використовується у 60 клініках України й світу.
Роль, яку взяв на себе Ощад, – допомогти шпиталю створити ІТ-інфраструктуру. І для цього ми вже передали 10 персональних комп'ютерів, згодом передамо серверне обладнання. Наші ІТ-фахівці перебувають на постійному зв'язку із технічним персоналом шпиталю, консультують їх з цього приводу практично в режимі онлайн.
Наразі створюємо клас для навчання медперсоналу. Поки він виглядає не так естетично, як хотілося б, але часу на розкачку немає. Головне – запустити систему.
Пілотна мережа діятиме спочатку в приймальному й хірургічному відділеннях, а згодом поступово розростатиметься по всій системі Київського шпиталю.
Відкатаємо систему тут, в столиці, далі тиражуємо по решті військових шпиталів України, включно з мобільними на передовій.
Ось така в нас буде МІС.
Хоча над проведенням конкурсу краси в шпиталі теж варто подумати. Це було б безпрецедентним культурним заходом:)
До речі, минулого року, коли ми у Київському військовому шпиталі проводили Інтернет та влаштовували для поранених і їх родичів зону вільного Wi-Fi, то одну із мереж назвали ПТН ПНХ:).
Гумор та сміх лікують:)
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.