2 червня 2015, 11:40

МІС центрального військового шпиталю

Ні, це не конкурс красунь. Хоча для наших хлопців це також не менш, а часто й більш важливо 

МІС – медична інформаційна система. МІС переводить в електронний вигляд всі історії хвороб, картки пацієнтів. Це оперативний звіт-онлайн про стан здоров'я бійців та їх швидкий аналіз. Крім того, сюди ж буде долучено базу даних лабораторій, рентген-кабінету.

Усе це разом дасть можливість запровадити електронну логістику лікування поранених воїнів. Пришвидшить обмін інформацією між лікарями й підрозділами шпиталю. А головне – скоріше будуть ухвалюватись рішення, які рятують життя нашим хлопцям.

Впровадження МІС – пілотний проект Ощадбанку, Міноборони та Doctor Eleks – української розробки медичного програмного забезпечення, яке вже успішно використовується у 60 клініках України й світу.

Роль, яку взяв на себе Ощад, – допомогти шпиталю створити ІТ-інфраструктуру. І для цього ми вже передали 10 персональних комп'ютерів, згодом передамо серверне обладнання. Наші ІТ-фахівці перебувають на постійному зв'язку із технічним персоналом шпиталю, консультують їх з цього приводу практично в режимі онлайн.



Наразі створюємо клас для навчання медперсоналу. Поки він виглядає не так естетично, як хотілося б, але часу на розкачку немає. Головне – запустити систему.

Пілотна мережа діятиме спочатку в приймальному й хірургічному відділеннях, а згодом поступово розростатиметься по всій системі Київського шпиталю.

Відкатаємо систему тут, в столиці, далі тиражуємо по решті військових шпиталів України, включно з мобільними на передовій.

Ось така в нас буде МІС.

Хоча над проведенням конкурсу краси в шпиталі теж варто подумати. Це було б безпрецедентним культурним заходом:)

До речі, минулого року, коли ми у Київському військовому шпиталі проводили Інтернет та влаштовували для поранених і їх родичів зону вільного Wi-Fi, то одну із мереж назвали ПТН ПНХ:).

Гумор та сміх лікують:)

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому допомога Україні допомагає всьому людству

Глобальна війна та її прояви Під час останньої Мюнхенської конференції з питань безпеки віцепрезидентка США Камала Гарріс і прем'єр Британії Ріші Сунак визнали, що війна путіна в Україні є глобальною "як з точки зору її впливу на продовольчу та енергетичну безпеку, так і з точки зору її наслідків для міжнародно визнаних норм"...

День Гідності й Свободи

З початком повномасштабної війни для нас кожен день є днем гідності й свободи. Пам'ятаю обидва Майдани. Зрозуміло, що другий – більше. І не через те, що він ближчий до наших днів у часовому вимірі...

Національний банк продовжує непохитно захищати фінансовий фронт

Щодо рішень Правління Нацбанку з монетарної політики – облікова ставка, інфляція, виклики й ризики, макроекономічний прогноз. Правління Національного банку України ухвалило рішення залишити облікову ставку на рівні 25% річних...

Раби не знають Незалежності

Що варто знати і пам'ятати про Українську Незалежність Історія проголошення незалежності Україною 31 рік тому настільки чиста й бездоганна з точки зору конституційного та міжнародного права, що вже за перший рік Незалежності України її визнали понад 130 держав світу...

#СвяткуватиТебеЗавжди

Часом важливі слова непросто промовити вголос. У вас бувало так? Збираєшся, плануєш, подумки вибудовуєш розмову, уявляєш її реакцію і....

Як перемагати Росію

Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс майже 100 тисяч доларів відсотків за кожен прострочений Росією день щодо виплат присудженої компенсації...