1 грудня 2015, 16:13

Маємо 4 тисячі робочих кабінетів

Робочий день почав незвичайно – у ролі хол-менеджера обслуговував клієнтів у відділенні Ощадбанку на Оболонському проспекті, 15.

Воно було відкрито рівно 40 років тому 1 грудня 1975 року як головне відділення у Мінському районі столиці, який на той час щойно був збудований. Сьогодні це відділення ми відкрили заново. Те, що не змінювалось 40 років, ми змінили за рік.



Відтепер відділення світле, просторе й комфортне. Воно обслуговує тисячу людей у ті дні, сплати комунальних платежів і до 300 клієнтів у звичайні дні.

Від 9-ї години ранку пішли клієнти. Серед них і ті, які 40 років жили разом з цим відділенням. Перший серед них – Петро Софронович, 74 роки. Живе поряд. Колишній правоохоронець. Тут він отримує пенсію та зберігає кошти на ощадній книжці.



Каже, що оновлене відділення його приємно вразило: "Усім будинком чекали, коли воно відкриється, було цікаво, як буде виглядати, як працювати – бо це вже невід'ємна частина нашого життя".

Переконав Петра Софроновича все ж таки отримувати пенсію не на ощадну книжку, а на картку. Бо це зручніше й безпечніше. Не треба в черзі стояти, щоб отримати свої гроші.



Та й дівчата у відділенні завжди прийдуть на поміч. Підкажуть, як комунальні послуги сплатити через термінал самообслуговування, і готівку зняти з банкомату чи покласти гроші на свій картковий рахунок, зробити миттєвий переказ.

Другий клієнт теж із 40-річним стажем – Микола Григорович, прийшов з дружиною.



Він показав мені унікальний раритет. Першу українську пластикову картку – "Ощадного банку Української РСР". Вона є тільки в колекціонерів банківських карт. Її емітували 1991 року. У радянські часи не встигли запустити масово. Роздали такі картки небагатьом.



Я запропонував Миколі Григоровичу "Мою картку" або будь-яку іншу картку вже сучасного Ощадбанку, зручну для нього з точки зору функціоналу й тарифів.

З Тамарою Миколаївною спілкувалися найдовше. Її не влаштовувала картка, якою користувалася. Вирішили її закрити. Запропонували інші варіанти. Бо в нас тільки лінійка нових продуктів – майже чотири десятки карт. Поки думає, обирає...



Далі були клієнти, які прийшли покласти депозити, оформити картку киянина, сплатити штраф за порушення правил дорожнього руху. Кожен з них на вході спочатку наче на мить завмирав, німів. Не міг збагнути, що тут діється, можливо, він помилився адресою...

Та коли адміністратор проказувала: "Вітаємо в Ощадбанку", кожен клієнт відповідав усмішкою.



День у відділенні – це наша безстрокова акція, яка відсьогодні є частиною роботи керівної ланки Ощадбанку: членів правління, керівників департаментів центрального апарату, керівників регіональних філій та їх заступників.

Живе спілкування з людьми, пряма комунікація – це те, що ніколи не практикувалось в керівництві найбільшого державного банку за всю його історію.

Для чого?

Щоб почути живий відгук клієнтів.

Країна змінюється, змінюється банк. І нам важливе суспільне стрес-тестування тих змін, які ми останні півтора року впроваджуємо в Ощаді. Ми хочемо зробити це якісно і в інтересах клієнтів.

Хто найближче до клієнта? Відділення, його працівники. Це наша "остання миля", наша передова. І якщо вона спрацює, то спрацює вся система. Більше скажу – відділення і є по суті нашими справжніми робочими кабінетами, куди приходять люди. І в цій країні ми маємо напевно найбільше таких кабінетів – понад чотири тисячі.

Тож просимо не дивуватися, коли в якомусь із них ви зустрінете співробітника з бейджем "голова правління" або "заступник голови правління". Бо відсьогодні це штатний режим роботи керівництва банку.

P.S. День у відділенні – це проект Ощадбанку не лише для відділень у Києві, але й в регіонах. Далі буде.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому допомога Україні допомагає всьому людству

Глобальна війна та її прояви Під час останньої Мюнхенської конференції з питань безпеки віцепрезидентка США Камала Гарріс і прем'єр Британії Ріші Сунак визнали, що війна путіна в Україні є глобальною "як з точки зору її впливу на продовольчу та енергетичну безпеку, так і з точки зору її наслідків для міжнародно визнаних норм"...

День Гідності й Свободи

З початком повномасштабної війни для нас кожен день є днем гідності й свободи. Пам'ятаю обидва Майдани. Зрозуміло, що другий – більше. І не через те, що він ближчий до наших днів у часовому вимірі...

Національний банк продовжує непохитно захищати фінансовий фронт

Щодо рішень Правління Нацбанку з монетарної політики – облікова ставка, інфляція, виклики й ризики, макроекономічний прогноз. Правління Національного банку України ухвалило рішення залишити облікову ставку на рівні 25% річних...

Раби не знають Незалежності

Що варто знати і пам'ятати про Українську Незалежність Історія проголошення незалежності Україною 31 рік тому настільки чиста й бездоганна з точки зору конституційного та міжнародного права, що вже за перший рік Незалежності України її визнали понад 130 держав світу...

#СвяткуватиТебеЗавжди

Часом важливі слова непросто промовити вголос. У вас бувало так? Збираєшся, плануєш, подумки вибудовуєш розмову, уявляєш її реакцію і....

Як перемагати Росію

Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс майже 100 тисяч доларів відсотків за кожен прострочений Росією день щодо виплат присудженої компенсації...