13 вересня 2017, 17:36

Будуй своє!

Будуй своє! – це і заклик, і назва нової програми Ощадбанку. Масштабної і безпрецедентної. Програми підтримки малого й середнього бізнесу. Вона стартувала сьогодні.

У цієї програми є свій супер-герой – Бобер.



Він символізує наполегливість, працьовитість попри все. Він свого не віддасть, він буквально зубами вгризається в свою справу, свою роботу. Він герой-підприємець.

Ми створили цю програму з нуля. Ще два роки тому такого напрямку як малий бізнес в Ощаді не було. А тепер є і напрямок, і програма. І вона не тільки про кредити. А й про те, що країні потрібні підприємці. Нові, справжні, ініціативні і креативні. Адже більшість з тих, хто наразі зареєстрований ФОПами (1 млн 350 тисяч з 1 млн 750 тисяч) – це не підприємці в класичному плані, а тримачі свідоцтв.

Вони обслуговують великий і середній бізнес. Допомагають сидіти йому на єдиному податку. Такі підприємці нецікаві банкам. У них немає прозорої звітності, хоч якоїсь кредитної історії.

Решта 400 тисяч підприємців та 300 тисяч малих підприємств, які працюють реально в чисту – завузький ринок для вже очищеної української банківської системи, яка тріщить від ліквідності у понад 100 млрд грн і має неабиякий апетит кредитувати. Це класичний "червоний океан" – конкуренція зашкалює, а ринок звужується. Банки конкурують між собою сотими відсотка процентної ставки, кількома хвилинами швидкості відкриття рахунків або кількома гривнями комісійних. Тут немає росту й розвитку.

При цьому ми усвідомлюємо, що майбутнє за малим бізнесом – приклад тому передові економіки світу.

Тому Ощад вирішив вийти за традиційні рамки і створити нових підприємців, а точніше нову екосистему, щоб їх зростити і пустити в життя. Тож наша програма передбачає навчання, легкий старт, сприяння у веденні своєї справи та кредитування малого бізнесу.

Як це працює – на спеціальному порталі "Будуй своє!". Це і онлайн навчання, і консультації, і тести, щоб перевірити свої знання, визначити напрямок майбутньої підприємницької діяльності, заповнити прогалини в тому, чого поки не знаєш. Це і кредитні програми, в тому числі й мікрокредитування, які ми реалізуємо разом з нашими партнерами – ЄБРР, Франкфуртською бізнес-школою, Німецько-Українським фондом, Європейським інвестиційним банком та фондом WNISEF за підтримки американського уряду.

Тому якщо ви побачите ці ролики на телебаченні та в соцмережах, то знайте – це наша програма. Їх варто переглянути. Вони надихають. Приєднуйтесь.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому допомога Україні допомагає всьому людству

Глобальна війна та її прояви Під час останньої Мюнхенської конференції з питань безпеки віцепрезидентка США Камала Гарріс і прем'єр Британії Ріші Сунак визнали, що війна путіна в Україні є глобальною "як з точки зору її впливу на продовольчу та енергетичну безпеку, так і з точки зору її наслідків для міжнародно визнаних норм"...

День Гідності й Свободи

З початком повномасштабної війни для нас кожен день є днем гідності й свободи. Пам'ятаю обидва Майдани. Зрозуміло, що другий – більше. І не через те, що він ближчий до наших днів у часовому вимірі...

Національний банк продовжує непохитно захищати фінансовий фронт

Щодо рішень Правління Нацбанку з монетарної політики – облікова ставка, інфляція, виклики й ризики, макроекономічний прогноз. Правління Національного банку України ухвалило рішення залишити облікову ставку на рівні 25% річних...

Раби не знають Незалежності

Що варто знати і пам'ятати про Українську Незалежність Історія проголошення незалежності Україною 31 рік тому настільки чиста й бездоганна з точки зору конституційного та міжнародного права, що вже за перший рік Незалежності України її визнали понад 130 держав світу...

#СвяткуватиТебеЗавжди

Часом важливі слова непросто промовити вголос. У вас бувало так? Збираєшся, плануєш, подумки вибудовуєш розмову, уявляєш її реакцію і....

Як перемагати Росію

Про досвід Ощадбанку, якому вдалося перемогти РФ у міжнародному арбітражі, здобувши рішення про виплату 1,3 мільярда доларів США компенсації за втрачені внаслідок окупації АР Крим активи плюс майже 100 тисяч доларів відсотків за кожен прострочений Росією день щодо виплат присудженої компенсації...