Євген Рибчинський

МОВ З БІЛИХ ЯБЛУНЬ ДИМ

30 березня 2015, 18:35

У найбагатшого серед відомих земних царів, Соломона, була коштовна каблучка. На тій каблуці було написане те, що повертало мудрого й заможного царя на нашу грішну Землю, коли йому раптом здавалося, що усе вже в його безмежній царській волі. Ця фраза б мала бути тавром випалена на тілах усіх земних президентів, що клянуться на Святому Письмі віддавати свої сили, ресурси й саме життя за дорогі їхнім вельможним душам батьківщини. Адже кожен, хто іде у владу має знати – "І ЦЕ МИНЕ!".

Канули у лету і Атлантида і Гіперборея, і стародавні Єгипет і Греція, і Римська Імперія і Золота Орда.

Ніхто не знає, куди врешті зникли шумери, гуни, моголи і хазари.

Пішов у небуття побудований на людській крові Радянський Союз, нащадок не менш кривавої Російської Імперії.

Та зрештою минеться і федерація, що помилково зветься російською. І двоглава курка. І вкрадений у голландців триколор.

Врешті решт закінчиться і так зване АТО, а по суті неоголошена перша російсько-українська війна. І путін. І Порошенко. І Меркель з Обамою.

Минеться все, на що ми боляче реагуємо щодня.

Минемося і ми.

Але будуть жити наші діти. І я хочу, щоб кожен, хто приходить до влади, знав, що наші діти не зможуть розтлумачити нашим онукам, що таке формула ціни на російський газ, хто такі фірташі і коломойські, і чим смакує рошен. Вони житимуть, сподіваюся, вже в іншій країні, яку пов'язуватимуть з сьогоденням лише кілька сакральних речей: вишиванка, борщ, українська пісня і Майдан.

Тому я дуже прошу усіх тих, хто зараз "робить політику", хто тримається за владу хіба що не зубами, хто по старинці "пилить" бюджет або попри все лізе на високі щаблі, напишіть собі кульковою ручкою на своїй "волосатій" долоні – І ЦЕ МИНЕ! І дивіться щодня. Під час засідання Кабміну, перед голосуванням за нові закони, перед нарадою в РДА чи ОДА чи після розгляду справ у судах... І ЦЕ МИНЕ!

Й те, що ЦЕ в кінці кінців таки МИНЕ особисто мене вже тішить і надихає.

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter