Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Трагедія на заході України – не серіал в телевізорі

04 серпня 2008, 10:23

Пам'ятаю свій шок від перших днів на Івано-Франківщині. Я якраз туди приїхала в рамках туру, але, звісно, ми мусили все відмінити. Село Ніжнів. Дністер, який зазвичай мені по коліна – розлився на 3 кілометри. Дорог більше нема, мости завалені. Їсти нема чого. Це вже зараз люди почали звикати – 100 сіл затоплено, 200 сіл стерто з лиця землі. А тоді – це суцільна паніка та звичайний шок. І ось тут мені знадобились мої навички організатора. Всі свої кліпи я роблю сама, скрізь сую свого носа – чи привезли їжу знімальній групі? Чи все в порядку зі списками? Як там звіти?

В тому селі, куди при приїхали на гастролі, я одразу ж пришла до голови району та сказала – "Знаєте, я не хочу вам заважати, я хочу вам допомагати". Добре, що в мене є друзі-вояки. Ми з ними колись кліп знімали. Я дзвоню їм – "Хлопці, дайте мені вертоліт". У відповідь – "Буде тоді борт". Знову їм дзвоню – "Треба в Чернівці". І я переконана – я там буду. Вертоліт – це зараз єдиний засіб зв'язку з затопленими районами. Вчора ми привозили їжу, на зворотному шляху – забирали людей до шпиталів.Приїжджаю в одне з сіл. Там у дворі жіночка з дитинкою стоять біля краю води. Питаю – де ваша хата? У відповідь – "Нашу хату з нашою землею віднесла течія". Зайшли в будинок, що уцілив. Тільки-но ступили – провалилися. Бігом звідти, аби стеля нас не придавила.

Зустріла одну сім'ю, яка незадовго до трагедії обставила свою хату технікою: телевізор, холодильник. І тепер вони підвішують все, що змогли зберегти до стелі – не вірять, що їм збитки хтось компенсує. Тож, багато чого про наших чиновників я від людей там почула. Їм теж це було б корисно.З кабіни вертольота я бачила цілі полонини, де я колись свої кліпи знімала. Зараз від них мало що залишилось. Ніколи не думала, що буду повертатися туди з крупою та водою для людей. Село Криворівня, в якому знімалися знамениті "Тіні забутих предків" Параджанова – це просто суцільні декорації до фільму жахів. Хлопці-волонтери мені розказували, що вони досі не знають, що за тим селом. Чи є там хтось живий. Я напевно знаю – одна з причин того, що сталося – це вирубка лісів. Вирубували дерева, збирали камені, міняли русла рік та не укріплювали їх. Подібні повені були в 1911 році, 1941, 69-му. Тепер все знову. Невже не можна раз сісти, подумати – а може геологів чи інших спеціалістів залучити, аби вони продумали програму спеціальну? Я обов'язково свої зв'язки використаю, та напишемо ми таку програму.

Не треба смакувати в новинах – а скільки трупів котів там плаває на поверхні, та який там сморід вже стоїть. Це не серіал "Санта-Барбара". Не треба підтоплені райони називати "Українською Венецією". Не дай нам Бог такого курорту! Коли бачиш, як по вулицях, де бігали діти тепер плаває риба, а у воді – кабани та корови – це страшно. Коли я пролітала над Карпатами, то бачила жахливу картину: там, де були дороги – вода. До сіл цих мінімум півроку ніхто доїхати не зможе!

Коли я це побачила, зв'язалась з друзями з фонду Ахметова. Питаю – "Ми зможемо сюди пригнати техніку?". Вже зараз це питання вирішується. Дзвоню Віталію Кличко, і наперед знаю – він з нами і зробить все можливе. У людей, які поруч зі мною, є колосальні можливості. Я серед них – не найбагатша, але в мене є енергія. Я знаю, що завдяки цим людям, в постраждалих районах будуть дошки, буде цемент, будуть цвяхи та вода з їжею. Наша ініціатива, як би вона не називалася – консорціум, "Карпати. Повінь. SOS!" – це не піар-туризм, це не для галочки – мовляв, я там був, відро піску притягнув, голосуйте за мене. Це єднання патріотів, які можуть допомогти своїй нації. Бо людям там зараз нахчати на колір прапорів політиків – головне, аби ця людина принесла їм поїсти та напитися. І поруч мене такі люди є.

Ви також можете допомогти і стати частиною нашої команди та зробити свій внесок! www.karpatysos.info

Конктакти:

Юрій Мельник – координатор проекту моб. 8-067-233-56-19, тел. (044) 4252483

Роман Зінченко – медіа-координатор моб. 8-067-449-28-76, тел. (044) 4928002

Розрахункові рахунки, на які можна переказувати кошти:

Міжнародний благодійний фонд "Український світанок"

(президент – Руслана)


1. Гривневий рахунок

Код: ЄДРПОУ -34481540

Банк одержувач – Акціонерний комерційний інноваційний банк "УкрСиббанк" м. Києва

Рахунок у Національній валюті: 26000114633500

МФО: 351005

Одержувач: – Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Український світанок"

Призначення: для допомоги потерпілим у наслідок повені у Карпатах 2008.

2. USD

INTERMEDIARY: Deutsche Bank Trust Company Americas

NEW YORK, USA,

S.W.I.F.T.:BKTRUS33

ACCOUNT WITH INSTITUTION: 04-402-971

UKRSIBBANK, KHARKOV, UKRAINE

S.W.I.F.T.:KHABUA2K

BENEFICIARY: 26000114633500, Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Український світанок"

Details of payment (призначення платежу): for helping the victims of the flood in the Carpathians 2008

Sender to Receiver Information: UKRSIBBANK, KIEV REGION

BRANCH 768 Kyiv, Chervonoarmiyska, 30

3. EUR

INTERMEDIARY: Deutsche Bank AG,

FRANKFURT/ Eschborn, GERMANY,

S.W.I.F.T.: DEUTDEFF

ACCOUNT WITH INSTITUTION: 947 0006 10

UKRSIBBANK, KHARKOV, UKRAINE

S.W.I.F.T.:KHABUA2K

BENEFICIARY: 26000114633500, Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Український світанок"

Details of payment (призначення платежу): for helping the victims of the flood in the Carpathians 2008

Sender to Receiver Information: UKRSIBBANK, KIEV REGION

BRANCH 768 Kyiv, Chervonoarmiyska, 30

powered by lun.ua
Коментарі — 30
godislove _ 18.10.2008 14:49
IP: 92.49.208.---
Писать тут бесполезно!
Руслана уже снималась для украинского аналога (или оригинала) playboy.
Там автор предположил, что у нее нет половых признаков!)
Перестарались с ретушью (phshop).
Сказка – руслана вышла к селянам, и под караоке спела вживую.
Реальность – аппарат ей поставил 0 баллов.
zinik _ 05.08.2008 16:05
IP: 99.255.215.---
Пришлось воочию наблюдать, какие хоромы строятся из закарпатских брёвен: бани, дома, бильярдные! Могу даже адрес указать, а то пан северянин скажет, что это моя очередная утка или гусь. Суть не в этом. Уничтожать багатство страны, ради бани? А потом просить людей выслать по 10 гр. Так не может продолжаться вечно.
deadliness _ 05.08.2008 14:03
IP: 193.93.110.---
пусть страхуются, если хотят возмещений...а Руслана, Кличко и т.п. – не упустят момента, чтобы попиариться. типа, на камеры, я там был и восстанавливал чего-то там...интересно, много ли обычных людей готовы ехать на закарпатье в виде волонтеров?
Barmen _ 04.08.2008 20:59
IP: 87.106.27.---
to МГТУ
"Пам"ятається, рік-два тому багато сайтів було обвішено банерами "Народний депутат від "Нашої України" Руслана Лижичко в трусах станцювала перед Ахмєтовим". Тоді Руслана виступала на якомусь корпоративі Ахмєтовської SCM."

Не смішіть мої лапті "в трусах".
pogorelly _ 04.08.2008 20:51
IP: 213.160.136.---
ни грамма шовинизма...просто называю гуцулами для кратости. можно называть их "нашими закарпатскими братьями"
Прищ _ 04.08.2008 20:07
IP: 75.59.207.---
У Руслани – українська душа. Тому користь від її діянь – безмежна і безмірна. Як хочете називайте її допомогу. Але вона є. І жоден жовчний коментар не в змозі спотворити позитивний образ української співачки.
уграїнець _ 04.08.2008 19:46
IP: 194.88.152.---
"третій щось від когось чув про зйомки кліпа... А що ви зробили конкретного? Хоча би 10 грн. SMS-кою вислали?"
Ну, чув безпосередньо від учасника зйомки, але це так. 10 гривень смс-кою не переводив і не буду. По-перше, скоро у дружини все одно щось знімуть із зарплатні (бо ж директор, який нещодавно перейшов до ЄЦу (а в 2004-му ганяв робочих на мітинги за Януковича) мусить відрапортувати). (У мене ж доходи незалежні, без всіляких директорів). По-друге, погоджуюсь із "погорєлим", хоч мені і неприємний його шовіністський по формі пост. Але по змісту – так воно і є. Повені вже стали прибутковою справою не лише для чинуш та водгоспників, але й для "простого народу". В 2001 на Закарпатті багато хто ламав свої уцілілі хати, аби отримати більшу компенсацію. Багато спритників отримали гроші просто так, за підтоплені двері (особисто знаю таких). В одному селі цигани намагались зруйнувати дамбу, аби затопило їхній табір – бо перед цим голандці дуже непогано компенсували їм "збитки" за знищені саманні халупи. Зрештою, питання про "плазмові телевізори" теж слушне – горяни заробляють непогані гроші на руйнуванні природи (вирубки лісу, незаконне добування гравію і піску у руслах річок, збір ягід і грибів у промислових масштабах). Хто хоч проїзжав Карпатами, не міг не бачити, у якому стані знаходяться річки – це ж суцільний смітник. А коли Природа людей карає, починають бідкатися...
Nick_M _ 04.08.2008 19:46
IP: 194.44.242.---
Руслана зуміла передати всю картину цієї трагедії. І з своєю енергією взялась щось робити, організовувати. Хоча на такі справи у нас є Президент, який би міг особисто в такій ситуації щось координувати. Невже у нього нема організаторського таланту?
pogorelly _ 04.08.2008 18:34
IP: 213.160.136.---
пока певички будут ликвидировать последствия ПОВЭНИ с помощью фонда Ахметова МНСникам впору заняться свистопляской в ритме Диких танцев в кожанных юбках с плетками. все это очень смахивает на гаранта с лопатой гасящего в прошлом году огонь под юпитерами и телекамерами. Чиновники – плохие, Руслана – хорошая. сама была депутатом в прошлом году – нужно было не по залу в миниюбках бегать а законы против стихии принимать.не секрет что уже изобрели страхование от несчастных случаев. много ли в карпатах и их окрестностях застрахованных? почему гуцулы, которые пьянствуют и дерут втридорога за свои корявые услуги строителей у меня на дачном поселке не пошевелятся помочь своим родственникам а продолжают трескать водку? зачем гуцулам строить плотины когда им опять выплатят компенсацию за их мазанки как за дворцы семирамиды? все это может утрированно и несправедливо, но самодеятельности и дилетантизма не люблю.

п.с. "...Хлопці, дайте мені вертоліт". У відповідь – "Буде тоді борт"" а летать на гос вертолетах бесплатно не очень то и законно. и лучше бы в блоге повесить копию платежки за аренду авиа техники. или телефон добрых вертолетчиков, многие тоже бы с удовольствием полетали бы нашару.
artist _ 04.08.2008 15:58
IP: 193.151.57.---
То 15:56___ zinik
Дуже дотепно. А головне – в тему!
zinik _ 04.08.2008 15:56
IP: 99.255.215.---
04.08.2008 15:36___ artist
Хоча би 10 грн. SMS-кою вислали?
Вы, случайно, не тот, кого хотел пристрелить Турчинов за мародёрство?
zinik _ 04.08.2008 15:43
IP: 99.255.215.---
04.08.2008 15:22___ ЖЖЖЖЖЖ
Без плевков бютовских шавок не обойдется.
уЖ не вы ли и отменили автобусы в р-не м.Славутич, дав тем самым красный свет заробитчанам?
уЖ не вы ли дали добро и собираете мзду с дачников под видом, так называемой "охраны"?
уЖ не вы ли, своими квасами-тарасами, вытеснили пешеходов с тротуара на проезжую часть, превратив их, намеренно, в жертв ДТП?
К шавкам, судя по количеству букв Ж, имеете отношение вы.
artist _ 04.08.2008 15:36
IP: 193.151.57.---
Читаю пости і дивуюся – одним граматика Руслани не подобається (бачте, це архіважливо в даний момент!), іншим не догодила, бо десь не там виступала, третій щось від когось чув про зйомки кліпа... Люди добрі! Чому в ці хвилини забувається головне – людина всім серцем перейнялася бідою, яка прийшла в оселі її земляків, і використовучи всі свої можливості, щиро хоче допомогти цим людям? І не заради слави – Руслана славою і так не обділена. Так ні ж – декому вилити ложку дьогтю в будь-якій ситації, очевидно, приносить якесь окреме задоволення! А що ви зробили конкретного? Хоча би 10 грн. SMS-кою вислали?
ЖЖЖЖЖЖ _ 04.08.2008 15:22
IP: 77.123.111.---
Без плевков бютовских шавок не обойдется.
zinik _ 04.08.2008 15:13
IP: 99.255.215.---
Як ти себе будеш почувати?
Приблизно так, як я себе почувала, коли сіла в маршрутку 210 з алкашами та бездомними, але всі, як один-грамадські діячі.
Alex__Angel _ 04.08.2008 14:51
IP: 217.112.212.---
to МГТУ

Руслана тоді не знала де вона буде виступати, її просто запросили і все...

Ось, наприклад: ти працюєш відомим будівельником або дизайнером і тебе запросили зробити ремонт на вілі Бобкіна... ти його добросовістно зробив, отримав чималенькі гроші... а твої знайомі і друзі починають фукати що ти в нього робив ремонт... Як ти себе будеш почувати? Що думати про друзів?... ти ж лише виконував свою роботу...
уграїнець _ 04.08.2008 14:46
IP: 194.88.152.---
Дійсно, як і в попередньому пості – все Я, Я, Я. Прямо Брюс Уілліс на "Тітаніку" (це жарт такий був: якби він там знявся у фільмі замість Ді Капріо, то усіх би врятував). Як організовує кліпи Руслана, чув. На Рахівщині знімала кліп (оди з серії карпатських), залучила пастухів, десь тиждень вони з нею возились, потім Руслана поїхала, не розрахувавшись (а пообіцяла хороші як для цих людей гроші)
Alex__Angel _ 04.08.2008 14:41
IP: 217.112.212.---
Карпати. Повінь. SOS! 2008". website цього центру http://karpatysos.info
МГТУ _ 04.08.2008 14:14
IP: 83.170.236.---
to _zinik
Пам"ятається, рік-два тому багато сайтів було обвішено банерами "Народний депутат від "Нашої України" Руслана Лижичко в трусах станцювала перед Ахмєтовим". Тоді Руслана виступала на якомусь корпоративі Ахмєтовської SCM.
А тепер увага! ТОП-5 українських компаній за рівнем чистого доходу в 2007році:
1) УкрГазЕнерго: Дохід:35,77млрд.грн.; Прибуток:0,94млрд.грн.; Net margin (тобто співвідношення Прибуток/Дохід): 2,6%
2) Метінвест Холдинг (входить в SCM)
Дох:20,37млрд. Приб:0,29млрд. Приб/Дох: 1,4%
3) Арселор Міттал Кривий Ріг
Дох:18,81млрд. Приб:3,79млрд. Приб/Дох: 20,1%
4) Маріупольський меткомбінат ім.Ілліча
Дох:17,89млрд. Приб:1,41млрд. Приб/Дох: 7,8%
5) НАК"Нафтогаз України"
Дох:17,29млрд. Приб:3,12млрд. Приб/Дох: 18%
Зверніть увагу на показник Net margin (Прибуток/Дохід) і уявіть, скільки недоплачує Державі Україна податків на прибуток Фірташевський УкрГазЕнерго і Ахмєтовський SCM.
Всі ці Фонди Ахмєтова, Фірташа і т.п. – це просто якась невелика частина невиплачених Україні податків!!!
zinik _ 04.08.2008 13:47
IP: 99.255.215.---
Андрей-с-Востока
Вот так же абсурдно для меня выглядят ваши слова о том, где взять деньги на возмещения потери плазменных тв и всего остального.
zinik _ 04.08.2008 13:44
IP: 99.255.215.---
Андрей-с-Востока
То, что вы называете "прицепились", для меня означает "быть в курсе дела", на вашем языке "не быть лохом". Но дело даже не в этом.
Скажите мне честно, вы бы остановили свою мерс, наехав случайно на голубя?
Вы бы позвонили по спец.телефону, известив спец.службы, что вы переехали этого голубя?
Андрей-с-Востока _ 04.08.2008 13:17
IP: 92.112.227.---
04.08.2008 11:53___ zinik
Что вы прицепились к этой даче? Уже был у нас кандидат в президенты, который предлагал весь украинский народ накормить за счёт продажи государственных санаториев и лечебниц. Нужно быть осторожнее с социалистическим украинским экстремизмом, потому что одна эпоха такого экстремизма, которая длилась 70 лет, только недавно закончилась. Хотите возвращения?
zinik _ 04.08.2008 12:30
IP: 99.255.215.---
Пані Лижичко, Ви написали, що ви є "громадський діяч". Як до громадського діяча, в мене до Вас є питання: Ви, випадково, як українська співачка, не співали на тій дачі "Межигіря", яку мінюст не може повернути назад, яку можна було б продати за гроші, а ті гроші віддати потерпілим?
zinik _ 04.08.2008 11:53
IP: 99.255.215.---
04.08.2008 11:14___ Андрей-с-Востока
Государство ведь не может гарантировать людям полную защищённость
До теми плазмених телевізорів... i де взяти гроші на відшкодування...

"Міністерство юстиції програло суд про незаконність передачі в приватну власність урядової дачі "Межигіря" (комплекс відпочинку "Пуща-Водиця"), під Києвом. У фешенебельній резеденції вже декілька років мешкає зі своєю сім'єю епм, лідер ПР ВФЯ. Минулого літа КабМін передав майно та 130 гектарів землі комплексу відпочинку "Пуща-Водиця", загальною вартістю 112 млн гр до статутного фонду держкомпанії "Надра Украіни". Але там престижний об'єкт довго не затримвся, і в обмін на дві нежитлові будівлі в Києві, його передали приватній компанії з донецьким корінням "Медінвесттрейд". Нині повноправним власником резиденції є маловідоме ТОВ "Танталіт".
Хархама _ 04.08.2008 11:25
IP: 194.63.142.---
Предлагаю за одно ознакомиться с безопастностью каких-нибудь ядерных объектов, чтобы не писать еще программ обратным числом, а то, чего доброго, появится еще какой-нибудь случай для единения нации.

Честно говоря, я бы всем слугам народа вообще запретил появлятся в пострадавших регионах. Для этого есть МЧС, Красный Крест, ВСУ и местные власти.
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter