25 вересня 2017, 09:30

Хто ж насправді розхитує суспільство? Соціологія

61% українців вважаються рівень напруженості у суспільстві високим.

74% громадян покладають відповідальність за зростання напруженості на Президента, Уряд і Верховну Раду. Для порівняння лише 30% українців звинувачують в цьому керівництво Російської Федерації.

62% опитаних переконані, що зменшити рівень напруги в суспільстві, має реальна, з покаранням винних, боротьба з корупцією у владній верхівці країни. Для порівняння лише 40% вважають, що суспільну напругу зменшить досягнення реального прогресу на Донбасі.

Ситуацію в України розхитує Президент і його команда – мій головний висновок з наведених даних Інституту соціології НАН України. Точніше їх демонстративне кришування своїх корупціонерів.

57% громадян оцінюють ситуацію в політичній сфері напруженою, 32% – критичною. Більше половини (52%) не довірили б владу жодним з існуючих політичних партій.

Незважаючи на цифри вище, Порошенко/Луценко/Аваков і ко вірять у перемогу на чергових виборах, готуватися до яких треба вже сьогодні. Це означає, що розпил стане ще активнішим, схеми ще масштабнішими, віджим ще зухвалішим. Врештрі-решт, окрім фондів приватних настав час наповнювати ще й фонд виборчий.

Щоб робити це в комфортних і безпечних умовах, їм треба знищити Ситника з командою НАБУ, або, як мінімум, заблокувати створення антикорупційного суду.

Цілком очевидно, що нам як країні треба абсолютно протилежне. Але якщо атаки на НАБУ спільними зусиллями нам вдавалося відбивати, то бій за антикорупційний суд ми поки програємо.

Разом ми можемо змусити Верховну Раду: проголосувати створення антикор.суду та зміну виборчого законодавства, а також скасувати/обмежити депутатську недоторканість. Переконаний, що тридцять тисяч українців мирним протестом мирним протестом змусить владу зробити все перераховане вище.

Давайте, мирно (без шин і двіжу) зберемося цими тридцятьма тисячами 17-го жовтня під ВРУ та обласними радами. Давно не бачилися:). І ми між собою, і влада з нами.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Відстрочка у Резерв+: мінус одна корупційна схема в сухопутці

За два дні онлайн-відстрочку в "Резерв+" отримали\продовжили 100 тисяч людей! Це стрибок до ефективнішої та справедливішої мобілізації. Плюс крута антикорупційна реформа...

За кулісами корупційної атаки на $15 млрд збройних грошей

Завершилася кільмісячна наша адвокаційна компанія зі створення найважливішої в країні Наглядової ради – в Агенції оборонних закупівель (АОЗ)...

Корупціонери та російські "консерви": кого Татаров і ко випустили з України

На фоні ударів ворога зовнішнього нагадаю про ворога внутрішнього (Татарова). До сьогоднішньої наради президента з силовиками згадав російських консерв, корупціонерів та ін...

Чому зупинили конкурс до Конституційного Суду за квотою Президента

Це – Костянтин Красовський, адвокат та військовослужбовець. Минулого тижня він успішно пройшов співбесіду на оцінку моральних якостей, яка передбачена при відборі на посаду судді КСУ...

Рада хоче дозволити корупціонерам легально відкуповуватися від в'язниці. Відкупляться і самі депутати?

Вчора, 17 липня, правоохоронний комітет Ради на чолі зі "слугою" Сергієм Іонушасом раптово і кулуарно розглянув законопроект N11340. Він стосується угод про визнання винуватості в кримінальному провадженні по корупційних злочинах...

Углава намагається втриматися на посаді замдиректора НАБУ... завдяки поліграфу

Після кількох скандалів Гізо Углава усіма силам намагається втриматися на посаді заступника директора НАБУ. Для цього він, наприклад, пройшов поліграф...