Єгор Соболєв голова комітету Верховної Ради із запобігання та протидії корупції

Закон "Про очищення влади" буде виконано лише за Вашої участі

16 жовтня 2014, 14:43

Наш головний люстраційний закон сьогодні набув чинності.

Дуже багато надій та дій було вкладено, щоб це сталося.

Але будь який закон в нашій державі наразі – лише папірець. Якщо Ви не включитеся, він папірцем і залишиться.

Зараз впродовж десяти днів усі керівники мають звільнити усіх підлеглих, в особових справах яких:

- робота начальником на Януковича від рівня голови райдержадміністрації;

- керівництво прокуратурою, СБУ, міліцією під час Майдану від рівня заступника голови обласного управління, а в Києві – районного управління;

- робота в КДБ, навчання в школах КДБ, робота керівником в КПРС від рівня секретаря райкому і комсомольським бонзою від рівня ЦК ЛКСМУ.

Далі почнуться перевірки усіх, хто залишаться на посадах. Від прем'єр-міністра до дільничного міліціонера. Ми спеціально виписали закон так, щоб Ви могли включитися. Про кожну перевірку повідомлятиметься на сайті Мінюсту. Разом з декларацією людини, яку перевіряють.

Це основне запитання нашого закону – чи може суддя, правоохоронець, чиновник пояснити походження свого майна. Свого і членів родини, з якими проживає. Допоможіть хабарникам у Вашому район нічого не забути і не оминути жодного запитання. Брехня про майно чи неможливість пояснити де взяв – підстава для люстрації.

Люстрація в нашому законі означає звільнення із забороною повертатися на державну службу впродовж 10 років. Потім продовжимо:).

А зараз – включайтеся! Цей закон по-справжньому не хотіла ані нинішня Рада, ані нинішній Президент. Буде багато саботажу, опору, зловживань при виконанні закону. Коли Ви це будете бачити – приходьте до порушників в кабінети і домагайтеся виконання закону.

Ми вже почали формувати Громадську раду з люстрації, яка координуватиме громадський контроль за очищенням влади на центральному рівні і буде призначати уповноважених для такої координації на місцях. Заявки приймаються до кінця тижня.

Але не чекайте ніякого статусу. Ви – громадянин. Є закон Про очищення влади, який влада має виконати. Домагайтеся цього. Станьте головним люстратором!

PS І давайте разом висловимо подяку людям, які зробили вирішальний внесок в появу цього закону:

1. Правникам-волонтерам, які писали закон або закони, що він повторив. Зокрема, Євгену Шевченку, Тетяні Козаченко, Віктору Смалію, Володимиру Яворському, Дмитру Лошакову – усім-усім десяткам правників, які є його авторами.

2. Усім учасникам десятків мітингів, пікетів та інших вуличних акцій:), які і переконали парламент, уряд і Президента, що закон краще підтримати. Спеціальні оплески для всіх однодумців з інших міст, містечок та сіл, які витратили великі гроші, час і зусилля, щоб на ці мітинги діставатися і не самім. Спеціальна шана Максиму Маньковському та Бориславу Березі, звісно. І спеціальне браво усім автомайданівцям, окремо – житомирському та одеському, і ще раз окремо – Сергію Кобі, Сергію Хаджинову та Сергію Пояркову. Як сказав один депутат з "Батьківщини" – палаючі шини дали Вам десь 50 голосів при вирішальному голосуванні Ради.

3. Усім депутатам нинішнього парламенту, які виступили співавторами закону і за нього голосували. Юрій Дерев'янко, Леонід Ємець, Олег Бондарчук мають повне право на великі мемуари "як ми проштовхували закон "Про очищення влади". Олександр Турчинов навіть не зможе написати всю правду про його величезну роль у цьому:). І не тільки він – ще кілька прізвищ політиків, чий внесок був вкрай важливий, я пообіцяв не згадувати. А ось міністра юстиції Павла Петренка можна і треба хвалити. Тим більше йому першому треба проходити люстраційну перевірку:).

4. Людмилі Козловській, Агнєшці Пясецькій та усьому фонду "Відкритий діалог", який переклав закон на 8 європейських мов, представив тексти 25 європейським експертам і провів неймовірне за масштабом обговорення закону в Раді Європі та Європарламенті.

5. Ультрасам Євгену, Кості і Жорі, які придумали і втілили дуже багато ідей для популяризації закону. Зокрема, і наш незабутній знак:).

6. Карлу Волоху за те, що він є. І за неперевершену здатніть домовлятися з ким завгодно в інтересах справу. Ірині Сусловій, Саші Дрік, Олені Мірошник, Надії Друговій, Павлу Костенку, Сергію Іванову, Наталці Даньковій – усім, хто сформував наш вкрай могутній Громадській люстраційний комітет.

З такими людьми ми обов'язково очистимо владу

powered by lun.ua
Коментарі — 22
Виктория Тюлякова _ 20.12.2014 21:40
IP: 178.159.224.---
Лише за нашої участі? Необходимо было более качественно разработать систему имплементации данного явления, ибо эта выборочная люстрация ни к чему не привела. Те судьи, что сажали наших активистов зимой все так же на своих местах. Господин Соболев – и это по вашему эффективная работа?
Індра _ 17.10.2014 08:27
IP: 94.76.81.---
МОВА: Закон "Про очищення влади" буде виконано ------- українською мовою це виглядає так: Закон "Про очищення влади" буде виконаний. ЗАКОН не забудьте застосувати до Яреми (за які кошти він збудував маєток?) та до Порошенка (працював на любих друзів, партію регіонів та Януковича звівши собі "нерукотворний" палац, підняв і продовжує піднімати активи свого банку коли в Україні все інше падає, здає українські землі і східноукраїнців на догоду Путлеру).
Варвара Лисенко _ 17.10.2014 02:45
IP: 176.38.89.---
Таня Киянка:
Сталось, окрім іншого, і завдяки тому, що українцям "промивають мізки" ЗМІ,журналісти, політологи, громадські діячі "тролінгом" націоналістів, в тому числі і К.Волох, в тому числі і Є.Соболєв.
З усих сил Соболєв критикує націоналістів,а Волоху- "спасибі за те,шо він є".
Кажете, "критикує націоналістів"? А що, нема за що критикувати? Чи мовчати, бо це "націоналісти"?
Патріоти України – всі є націоналістами, і не важливо, до якої вони партії належать, чи взагалі безпартійні. Просто наші громадяни ще надто вірять "солодким" обіцянкам, не відрізняють щирість від фальші, не аналізують попередні діяння, тому оберемо, а потім за голови беремось, як у 2010 році. А запитайте Тягнибока, як він тоді у 2 турі голосував? На що сподівався?
Максим Кириченко _ 17.10.2014 00:43
IP: 109.251.240.---
Закон, конечно, хорош. А вот сколько депутатов, работающих в свое время в райкомах, горкомах, обкомах ВЛКСМ попадут под люстрацию? как сними быть? А среди тех, кто попадет под закон, найдется хоть один соратник Порошенко? а сам президент был министром при Януковиче – с этим что делать? ведь это "робота начальником на Януковича".Вот тут и нашла коса на камень. Как людям объяснить, что милицию люстрируют, например, а все старые министры в масле остались?
Таня Киянка _ 16.10.2014 23:58
IP: 93.72.230.---
Сталось, окрім іншого, і завдяки тому, що українцям "промивають мізки" ЗМІ,журналісти, політологи, громадські діячі "тролінгом" націоналістів, в тому числі і К.Волох, в тому числі і Є.Соболєв.
З усих сил Соболєв критикує націоналістів,а Волоху- "спасибі за те,шо він є".
Варвара Лисенко _ 16.10.2014 23:14
IP: 176.38.89.---
Таня Киянка:
"Карлу Волоху за те.що він є" – після таких словосполучень остерігаюсь Соболєва.
Єгоре,а Ви знаєте. що після президентських виборів К.Волох написав на своїй сторінці у ФБ: "Націоналісти Ярош і Тягнибок вдвох набрали менше ніж один єврей Рабинович! "
Ну нехай тепер пишається своїм Рабиновичем.
Але питання в тому,що він робить у люстраційному комітеті,чи то у громадській раді – не знаю.де він там знаходиться.
Це питання до виборців, чому вони так проголосували, або до цих двох кандидатів – чому не переконали.
Волох лише звернув на те увагу. Чому так сталось?
Таня Киянка _ 16.10.2014 22:45
IP: 93.72.230.---
"Карлу Волоху за те.що він є" – після таких словосполучень остерігаюсь Соболєва.
Єгоре,а Ви знаєте. що після президентських виборів К.Волох написав на своїй сторінці у ФБ: "Націоналісти Ярош і Тягнибок вдвох набрали менше ніж один єврей Рабинович! "
Ну нехай тепер пишається своїм Рабиновичем.
Але питання в тому,що він робить у люстраційному комітеті,чи то у громадській раді – не знаю.де він там знаходиться.
80000 _ 16.10.2014 22:08
IP: 46.203.10.---
Подяку,нажаль,Ви Єгор забули сказати- найголовнішому ГЕРОЮ початку цієї епопеї – це УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ – який вийшов на Майдан майже рік тому...без НАРОДУ ті 6 пунктів які Ви виписали – то нікчемні замітки...потім можна вже і згадати ті 6 пунктів – але прийняття закону і його виконання – це дві великі різниці. Тому я скажу Єгор що не тільки не треба збиратись почивати а ще дужче і ще енергійніше та заповзятіше включатись як в люстрацію чиновництва так і з найбільшою силою в антикорупційну боротьбу.
Остання набагато важливіша і критичніша – це проблема життя чи смерті України.
Valerian Grabovski _ 16.10.2014 21:41
IP: 91.236.225.---
тому це основа основ -утворення територіальних громад як державних елементів в структурі управління...без цього не буде...просто нічого...нічого!!!.НЕ БУДЕ РЕАЛЬНОЇ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ, НЕ БУДЕ РЕАЛЬНОЇ ЛЮСТРАЦІЇ. НЕ БУДЕ НОРМАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ, НЕ БУДЕ НОРМАЛЬНОЇ КОНСТИТУЦІЙНОЇ ПРОКУРАТУРИ І СУДІВ...ТОМУ НЕ ВЕРШКИ ТРЕБА МІНЯТИ А КОРІНЦІ ПЕРЕСАДЖУВАТИ ЗГІДНО КОНСТИТУЦІЇ,ТОДІ І ВЕРШКИ ВИРОСТУТЬ ВІДПОВІДНО ДО КОРІНЦІВ.
депутат в Раді є всього лише представником територ. громади який виконує рішення територ. громади прийняті територ.громадою на зборах...а не дєрібанить майно і землю до безкінечності поки територ. громада зовсім залишиться без майна і без землі і дітям та онукам правнукам не буде що передавати у спадок як основу ЇХНЬОЇ соціальної безпеки і соціального захисту...
ХТО СОЦІАЛЬНО ЗАХИСТИТЬ наших дітей онуків і правнуків,коли майно і земля територій МІСТА і СЕЛА як частина всього НАЦІОНАЛЬНОГО БАГАТСТВА УКРАЇНИ будуть розкрадені по приватних садибах депутатів та олігархів
Варвара Лисенко _ 16.10.2014 21:39
IP: 176.38.89.---
Vadim Derkach:
Здїйснювати люстрацію повинен не народ (до якого направлене це звернення) а відповідний люстраційний орган за встановленою законом процедурою. Цим органом (органами) повинна бути виконана відповідна система люстраційних заходів, які базуються не на "стукацтві" а на здобутті системних, достовірних доказів та проведенні повної і всестороньої перевірки. Не дай боже цій люстрації перетворитися в погоню за "відьмами", тоді – кінець справедливочті, заявленим демократичним цінностям і верховенству права, про ідеали яких заявляє ця влада...
Без народу цей закон не був би проголосований, народ має контролювати його виконання – це вірно.
Valerian Grabovski _ 16.10.2014 21:39
IP: 91.236.225.---
ПАРТІЇ НЕ ДАЮТЬ ВЛАДУ!!!
партії можуть або встати на путь ГРОМАДИ або ж навпаки зашкодити ГРОМАДІ!!

ВЛАДУ УТВОРЮЄ ЮРИДИЧНИМ ШЛЯХОМ НА СВОЇХ ЗБОРАХ ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА!!

НЕ ВІР!! НЕ БІЙСЯ!! НЕ ПРОСИ!!

А НІ ПОРОШЕНКА, НІ ЛЯШКА!! НІ ЮВТ!!, НІ ЯЦЕНЮКА!!,
А НІ БУДЬ-КОГО!!

НЕ ЧЕКАЙМО НІЯКИХ ВИБОРІВ ТА РЕФОРМ. МИ РОБИМО ВИБОРИ І РЕФОРМУ САМОСТІЙНО!!

і не треба для цього міняти Конституцію!!!
КОНСТИТУЦІЮ треба ПРОСТО виконувати.

в УКРАЇНІ уже створено 46 територіальних громад -власників майна і землі територій МІСТА і СЕЛА. Просто потрібні чесні відповідальні юристи,які у взаємодії з територіальною громадою (ЗБОРИ,СТАТУТ) перепишуть майно і землю НЕ на ділків=олігархів і тому подібне, а на територіальну громаду. коли майно і земля є власністю громади і Громадянина, то і Громадянин в кабінеті найнятого ним на роботу чиновника почуває себе Власником, а не найманцем І ПЕРЕКОТИПОЛЕМ...
Варвара Лисенко _ 16.10.2014 21:20
IP: 176.38.89.---
Andriy Vilyura:
Якби проживала на Троєщині, обов'язково проголосувала би за Борислава Березу.
Троєщинці, у вас є достойний кандидат.
Andriy Vilyura _ 16.10.2014 20:52
IP: 213.5.193.---
Любі мої шановні українці,брати і сестри! Згідно з останніми соцопитуваннями групи *СОЦІС* та * Центру Інформаційних Технологій* ПРАВИЙ СЕКТОР набирає 4,8 % голосів на виборах до ВР!!! Прошу всіх патріотів попрацювати зі своїми друзями, знайомими,близькими і переконати їх проголосувати за ПС. Прошу також виборців,які збираються віддати свої голоси за інші,більш рейтингові партії національно-демократичного спрямування, про підтримку ПС. Повірте – це справді достойні люди,вони довели свою жертовність і відданість Україні на майдані і в боях за Донбас!!! Ви не пошкодуєте про свій вибір!!! ПРАВИЙ СЕКТОР N17
Дмитрий Дмитрий-Золотев _ 16.10.2014 19:58
IP: 46.211.124.---
Егор, ели вы хотите чтобы я за вас проголосовал, объясните пожалуйста, откуда у вас (Самопомощи) деньги на телевизионную рекламу? Ведь минута стоит 200 тысяч гривен, как вы собираетесь эти деньги отрабатывать потом Ахметову, Фирташу, Коломойскому или пинчуку? Что вы им пообещали?
hrim _ 16.10.2014 17:36
IP: 74.125.18.---
Єгоре.

За Вашої активної участі "процес пішов". Однак, Ви занадто молодий, щоб на тому зупинятись.
Наступним повинен бути закон про віковий ценз працівників державних установ, закладів, ... Хоча б 70 років (65 р краще, але зараз важко його буде прийняти) для державних службовців, закладів освіти та науки, виборних органів (від селищної до ВР). Такий закон полегшить люстрацію та запобігатиме деяким юридичним конфліктам, а також омолодить, насамперед, освітні, та наукові заклади.
Vladimir Polyakov _ 16.10.2014 15:42
IP: 37.73.205.---
"Цели поставлены,задачи определены,за работу,товарищи!".А ежели серьезно,то надо теперь добиваться,чтобы Закон неотвратимо работал,а не остался на бумаге,как это не раз бывало.Без предвзятости,строго и объективно.
Logic2009 _ 16.10.2014 15:40
IP: 91.196.177.---
P712:
Нешанований дебіле, аби вішати ярлики потрібно мати розум і фах.
Ні того ні іншого Ви не маєте.
Одне хамство.
Для початку навчіться писати слово в'язниця.
Staiki Kiev _ 16.10.2014 15:31
IP: 91.206.4.---
УРРРРЯЯЯЯЯ)))) Я ещё начинал информировать на своём сайте с 2 апреля 2014 staiki.net/egor-sobolev-predstavil-zakonoproekt-lustracii-t26212.html
Vadim Derkach _ 16.10.2014 15:26
IP: 94.179.101.---
Здїйснювати люстрацію повинен не народ (до якого направлене це звернення) а відповідний люстраційний орган за встановленою законом процедурою. Цим органом (органами) повинна бути виконана відповідна система люстраційних заходів, які базуються не на "стукацтві" а на здобутті системних, достовірних доказів та проведенні повної і всестороньої перевірки. Не дай боже цій люстрації перетворитися в погоню за "відьмами", тоді – кінець справедливочті, заявленим демократичним цінностям і верховенству права, про ідеали яких заявляє ця влада...
чорнозем _ 16.10.2014 15:18
IP: 91.202.128.---
а суддів, мені цікаво, будуть люструвати всіх без виключення, чи лише тих, хто ображав майданівців. ці ж судді – сволочі, Єгоре, роками хабарничали на своїх посадах, а не лише під час Революцї гідності
Andriy Vilyura _ 16.10.2014 15:01
IP: 213.5.193.---
Любі мої шановні українці,брати і сестри! Згідно з останніми соцопитуваннями групи *СОЦІС* та * Центру Інформаційних Технологій* ПРАВИЙ СЕКТОР набирає 4,8 % голосів на виборах до ВР!!! Прошу всіх патріотів попрацювати зі своїми друзями, знайомими,близькими і переконати їх проголосувати за ПС. Прошу також виборців,які збираються віддати свої голоси за інші,більш рейтингові партії національно-демократичного спрямування, про підтримку ПС. Повірте – це справді достойні люди,вони довели свою жертовність і відданість Україні на майдані і в боях за Донбас!!! Ви не пошкодуєте про свій вибір!!! ПРАВИЙ СЕКТОР N17
P712 _ 16.10.2014 14:49
IP: 92.113.48.---
Єгоре, не будьте наївним, Закон мають виконувати не громадяни, у сенсі люструвати, а відповідні органи, розмістив інфу, неповна-брехлива – справа-суд и штраф або в"язниця (до речі, ви передбачили відповідальність?) Якщо ми покинемо роботу і перестанемо платити податки, то за рахунок кого недоумок Яценюк будуватиме стіну, а Пеця літатиме по всьому світу??
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter