Єгор Соболєв голова комітету Верховної Ради із запобігання та протидії корупції

З яких законопроектів треба вичистити корупцію

12 червня 2015, 13:11

Далі інформую, в яких законопроектах ми побачили ризики корупції:

2419 – Проект Закону про створення та фінансування економічної зони "Донбас"

(ось у чому корупціогенність – http://goo.gl/PPKR99);

2563 – Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансування діяльності політичних партій

http://goo.gl/KNZGwA;

2629-1 – Проект Закону про мораторій на будівництво об'єктів (крім об'єктів соціальної інфраструктури) на окремих земельних ділянках в м. Києві

http://goo.gl/oIhFbZ;

1372 – Проект Закону про особливості святкування Рош Ха-Шана в місті Умань Черкаської області.

http://goo.gl/eRp5uf;

2158 – Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо процедур закупівель установами (розпорядниками бюджетних коштів) освіти, науки, культури, охорони здоров'я)

http://goo.gl/5AS2Q1;

2420 – Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення та фкнкціонування вільної економічної зони "Донбас")

http://goo.gl/9TsX4b;

2421 – Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас")

http://goo.gl/nauw28;

2422 – Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас")

http://goo.gl/QJjx0J;

2474 – Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області

http://goo.gl/ZBGDVV;

2566 – Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо удосконалення окремих процедур закупівель)

http://goo.gl/Ew9rZf;

2547 - Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо удосконалення окемих процедур закупівель)

http://goo.gl/waHFjj;

2647-1 – про внесення змін до статті 33 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо обмеження розміру заробітної плати"

http://goo.gl/9E77l1;

2564 - Проект Закону про внесення зміни до статті 87 Бюджетного кодексу України (щодо фінансової підтримки політичних партій)

http://goo.gl/Rc0HjW;

2216 – Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів рахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо створення та подання контрольних стрічок в електронній формі)

http://goo.gl/6PdYVU.

Виявляти корупцію в законопроектах і блокувати їхнє проходження в парламенті – це головне завдання нашого парламентського комітету. В нинішньому парламенті жоден законопроект, де ми знайшли ознаки корупції, не став законом. Всі були відхилені або очищені від корупційних норм

Якщо Ви бачите такі норми в законопроектах, що реєструються у Верховній Раді – негайно інформуйте нас anticorruption.law@gmail.com.

powered by lun.ua
Коментарі — 42
Теодор Дяків _ 14.06.2015 16:48
IP: 178.94.5.---
Соболєв не розуміє, що "ризики корупціі" закладені ГОЛОВНИМ ЧИНОМ у самій азійсько-радянській системі формування і функціонування влади в Украіні. Не змінивши с у т н і с т ь ключових інститутів влади і суспільства, ми н і к о л и не зменшимо рівень корупціі. Але ж всі ці новоспечені борці з корупцією хочуть ловити корупціонерів (не здогадуєтесь доя чого...?), а не усувати с и с т е м н о причини, які породжують корупцію...
Yuri Yurieff _ 14.06.2015 11:54
IP: 95.132.221.---
Dhijana Scott-harmony:
У нас принято спрашивать-А за какие качества я должен за вас голосовать и чем вы лучше вашего предшественника?? Чем люля лучше окружающего её жюлья,
Никто никому ничего не должен,
в том числе Тимошенко вам ничего не должна.
Голосуйте за кого хотите, если
для вас "уси однакови".
А то слишком много нулей, но со своим "Я".
mihaylenco _ 14.06.2015 11:36
IP: 178.92.23.---
Yuri Yurieff
Вы повторяете ложь, гниль и всякую грязь, которую много лет впрыскивали в мозги населению Украины,
и вам в том числе, все олигархические каналы страны

Юрію! Я слідкую за Тимошенко вже 20 років. Відомо, звідки вона взялася. Відомо її найближче оточення, а не те, що демонструють ЗМІ. Відомі її звички, та схильності. А її діяльність, то вже наслідок походження, звичок, та оточення. Якби Тимошенко робила те, що каже, ціни б їй не було!

Юрію, скажи, а чому донька Тимошенко не пов'язує свого майбутнього з Україною? Скажи, як воно так виходить, що проливаючи сльози за злиденне населення, вона користується речами, за які можна рік утримувати школу, або тисячу звичайних сімей? Повірю її словам, коли вона ощасливить якесь село, пожертвувавши своїми капіталами на підтримку злиденного населення. На протязі хоча б одного року.
Dhijana Scott-harmony _ 14.06.2015 11:35
IP: 23.251.152.---
У нас принято спрашивать-А за какие качества я должен за вас голосовать и чем вы лучше вашего предшественника?? Чем люля лучше окружающего её жюлья,
Yuri Yurieff _ 14.06.2015 02:05
IP: 95.132.170.---
mihaylenco:
Yuri Yurieff
"Мы ему верили, что все по-новому, а он... Обидно-с".

Не можу забути газових угод. Не можу забути, як відмовилася протестувати проти агресії Кремля проти Грузії. Не можу забути неодноразові союзи з відвертими україножерами заради знищення своїх опонентів. Вона несе відповідальність за те, що Помаранчева революція переворилася на депресію, та зневіру людей. Її вина не менша, ніж Ющенка.
Вы повторяете ложь, гниль и всякую грязь,
которую много лет впрыскивали в мозги населению Украины,
и вам в том числе, все олигархические каналы страны
(а других не было и нет),
чтобы политически, а если получится и физически,
уничтожить Тимошенко.
Такую же операцию по оболваниванию
с населением своей страны с помощью ТВ
производит сейчас в России некто Путин.
80000 _ 13.06.2015 23:43
IP: 46.202.224.---
mihaylenco:
Господи – да який вона гравець – ледь ноги волочить...на обличчі маска затравленного звірька...а голос – то хрипить -то зривається...ну а мораль – це взагалі кумедія – гавкає гавкає – але не кусає...а за парканом -руку хазяїну лизати – такі реалії...але для України вона зі своєю нинішньою дволикою грою в опозиціонерку – при тім що вона знаходиться в калоліції – це вже очевидний маразм. Або роби в калоліції -всерівно вона нічого неробить -тільки бабки рахувати будеш за нових шокіних чи якихось інших пєтіних вундершмейхелів чи переходь у конкретну опозицію і топи злочинно-корупційну калоліцію.
на заході вже конкретно офіційні особи називають пєтіно-сєнькіну кодлу корупційною та злочинною – то може їй з Вашінгтона чи Брюсселя обломиться.
mihaylenco _ 13.06.2015 23:02
IP: 178.92.23.---
Тимошенко чудово розбирається в українській політичній кухні. Тимошенко чудово розбирається в українській "економіці". Краще неї ніхто не орієнтується в тіньовій економіці. Серед політичного бомонду в Тимошенко не менше прихильників, ніж ворогів. Все це робить її найсильнішим гравцем на сучасному українському політичному полі.

Тільки вона україну до світлого майбутнього не приведе. Бо Україна відстала від життя років на 70. Разом з усіма політиками. На чолі яких Тимошенко. Вся ця гвардія, яка нині при владі є політиками минулого – епохи бандитського первісного накопичення капіталу. І ота "креативна молодь" за двійко років життя в середовищі корифеїв української "еліти" безнадійно псується.

А щодо відсутності зубів... Зате неміряно отрути.
80000 _ 13.06.2015 22:36
IP: 46.202.224.---
mihaylenco:Yuri Yurieff Ви так затято про Юлю -що здається в Україні вона перша – нажаль -вона із задніх пасе і побирається тим що лишилось після Пєті СЄні і ще пару сотень пріблатньонних.
На останньому Шустері вона виглядала такою постарілою крикливою і дволикою – що важко було догадатись якою орлицею була раніше. Гієна з бубликом – щось в'якала -що їй дозволили -але ні разу прямо не підняла голос чи на президента чи на прем'єра – перелякана...от і микається з цінами на газ і комунальні -дали їй пайку для язика і капец...боїться вкусити і презика і сєню – тому і позиція її – це розкаряченна самка гієни з бубликом – яка крутит головою гарчить -але не кусається.
80000 _ 13.06.2015 22:29
IP: 46.202.224.---
Дивую наївність Соболєва – невже він спрвді думає – що закони у цій країні щось вирішують. Я кби закони тут вирішували щось – то ми давно мали би нового президента і нового прем'єра і нову раду – а ті старі вже сиділи би на нарах – а когось може і на електричний стілець...які закони юноша і що ти зними пудриш мізки...по закону президент немає права мати бізнес – а він має – от він і перший плює на закон і так далі...і тому подібне...спустись на землю з пальми Єгорка – а то шерстю обростеш – щось ти геть відбився від людей??
mihaylenco _ 13.06.2015 21:26
IP: 178.92.23.---
Yuri Yurieff
"Мы ему верили, что все по-новому, а он... Обидно-с".

Не можу забути газових угод. Не можу забути, як відмовилася протестувати проти агресії Кремля проти Грузії. Не можу забути неодноразові союзи з відвертими україножерами заради знищення своїх опонентів. Вона несе відповідальність за те, що Помаранчева революція переворилася на депресію, та зневіру людей. Її вина не менша, ніж Ющенка.
sidor _ 13.06.2015 21:05
IP: 77.52.84.---
Вова Пупкин:
Василь Урал:
С Праздником! Днём России!!!!!!
В Ялте ко "Дню Раиси" открілась выставка "Ялта – Некрополь".Не пропустите.
Yuri Yurieff _ 13.06.2015 20:36
IP: 95.132.170.---
mihaylenco:
Yuri Yurieff
Главное сейчас – найти грехи у Тимошенко!

Тимошенко зараз все правильно каже. Робить також, правильно. Але... Але її минуле свідчить про те, що вона політик минулого.
Вы хотите где-то найти чистеньких политиков без "мынулого"?
Говорить правильные приятные слова теперь научились многие,
для этого и ума много не надо. А какие будут эти "чистенькие",
когда появиться возможность прикарманить народные денежки?
Не было примеров?
А те немногие политики, которые не пошли на сговор
с бандитами, теперь уже, оказывается, в "мынулому"?
Ну, ждите, когда к вам придет политик молодой и весь в белом,
сам будет голодать, а вас кормить!
Только не жалуйтесь потом, как и сейчас!
"Мы ему верили, что все по-новому, а он... Обидно-с".
mihaylenco _ 13.06.2015 19:22
IP: 178.92.23.---
Yuri Yurieff
Главное сейчас – найти грехи у Тимошенко!

Тимошенко зараз все правильно каже. Робить також, правильно. Але... Але її минуле свідчить про те, що вона політик минулого.
Yuri Yurieff _ 13.06.2015 18:51
IP: 95.132.170.---
Dhijana Scott-harmony:
ВР хоче перевірити факт підписання договору між "Укранафтою" і Кабміном Тимошенко
Проверить коррупцию в кабмине и грабительские тарифы
ВР – не хочет?
Главное сейчас – найти грехи у Тимошенко!
mihaylenco _ 13.06.2015 17:06
IP: 178.92.23.---
Dhijana Scott-harmony
ВР хоче перевірити факт підписання договору між "Укранафтою" і Кабміном Тимошенко

А хто може провірити договір про недоторканість між вчорашніми, та нинішніми правлячими кланами?
Yuri Yurieff _ 13.06.2015 12:10
IP: 95.132.170.---
Поскольку существующая однотуровая власть
принципиально ничем не отличается от бывшей уголовной,
а во многом ее и переплюнула,
то, естественно, что внутри страны у этой
власти тот же враг – Ю.В. Тимошенко.
anno_domini _ 13.06.2015 11:07
IP: 130.211.122.---
Якщо влада, яка підключається до процесу цькування Тимошенко Юлії, а в цей час випускає усіх корупціонерів та злочинців з держави, не одумається, то отримає від народу по заслугам.
Dhijana Scott-harmony _ 13.06.2015 11:03
IP: 104.154.91.---
так какВР хоче перевірити факт підписання договору між "Укранафтою" і Кабміном Тимошенко ----решили шо не досидела-))
anno_domini _ 13.06.2015 11:02
IP: 104.154.93.---
Єгоре, передайте Лещенку, який не має дітей, а від цього не боїться за майбутнє їх, щоб перестав паплюжити Юлю Тимошенко. Юля Володимирівна, разом з іншими патріотами, правильно говорить за недопустимість продажі землі.Вона багато наперед років бачить, що принесе народові продаж землі. І той пан, який говорив на передачі онлайн "не вірю!", нехай подивіться на дітей-сиріт, які зараз зосталися на окупованій території і шматочку хліба раді, якого теж не всі подадуть. Народе, одумайтеся і не підтримувайте злочин влади проти народу. Навпаки, треба допомогти людям, які живуть чи жили їх батьки в селі і не встигли отримати пай, бо затягували місцеві олігархи, поки не померли старі, а тепер відправляють до суду, який корупційний і від якого нічого не доб*єшся. Тепер потрібно депутатам підключатися до цього процесу. Зробити максимально доступно для дітей отримати пай землі батьків, які батрачили на буряках усе своє життя за трудодні. Займіться цим питанням.
Dhijana Scott-harmony _ 13.06.2015 11:01
IP: 130.211.115.---
ВР хоче перевірити факт підписання договору між "Укранафтою" і Кабміном Тимошенко
mihaylenco _ 13.06.2015 09:09
IP: 178.92.23.---
3. У Харкові банда відморозків пройшлася по студмістечку, калічачи всіх, хто траплявся на їх шляху. Місцеві погромників виправдовують, пояснюючи, наче араби дістали своєю їздою по бєспрєдєлу. А чому вони їздять по бєспрєдєлу? І чи одні лише араби? Де оцінка влади цьому погрому?
Виктор Белый _ 13.06.2015 08:35
IP: 178.219.88.---
ВЫ посмотрите передачи *Без парканив* и вы поймёте,что никому законы не нужны, ни президенту,ни премьру,ни депутатам, за ихними высокими парканами свои законы, и они ими довольны,люди никому не верьте, что корупцию победят,НЕТ не победят против себя никто борьбу вести не будет. ЛУЦЕНКИ, ПАШИНСКИЕ, КЛЫЧНИ, БОЙКИ,ПИНЧУКИ, ОЛОМОЙСКИЕ,КУЧМЫ и много много других живут по своим законам,кстати и действующая власть тоже,от безпредела уже плакать хочеться,неужели был майдан для того чтобы дальшепродолжался бардак. КОГДА ЭТОМУ БУДЕТ КОНЕЦ. ПРЕЗЫДЕНТЕ К ВАМ У НАРОДА УЖЕ НЕТ ДОВЕРИЯ.
mihaylenco _ 13.06.2015 08:31
IP: 178.92.23.---
Хтой його знає, корупція, чи не корупція, а дивні речі чиняться в Україні. Лише за останній тиждень:
1. Втік Клюєв. Жодна державна структура й пальцем не ворухнула, аби не допустити втечі.
2. Згоріла нафтобаза колишнього Ставицького. Жодна структура й пальцем не ворухнула, аби потушити пожежу. Навпаки, робили все, аби пожежники не змогли виконати свою роботу. Як це в ГАСКу немає ніяких документів? А котлонадзор, який чіпляється до кожної мотузки? Не побачив нафтобази з 20 танків? А пожежники? А екологія? А санстанція? Держнаглядохоронпраці? Ось бабцю, яка торгує картоплею вони чудово бачать. А нафтобазу розшукуваного злочинця – ні!
Dhijana Scott-harmony _ 12.06.2015 23:16
IP: 146.148.81.---
По один бік цього протистояння – активісти та міжнародні кредитори України, які прагнуть максимальної незалежності нового органу.
На іншій стороні – Адміністрація президента=ЗГРАЯ ЗЛОДИИВ
Маргарита Мартинова _ 12.06.2015 20:21
IP: 78.111.187.---
Чтобы начать бороться с коррупцией, начать нужно с очищения власти, а у нас до сих пор проверки раз через три проводят.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter