Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Верховна Рада має бути розпущена

03 вересня 2008, 12:00

Пропоную Вашій увазі позицію ВО"Свобода", щодо останніх подій у парламенті.

Події 2 вересня 2008 року у Верховній Раді України продемонстрували, що так званої демократичної коаліції не існує і, насправді, ніколи не існувало, а Блок Юлії Тимошенко та група "Народна самооборона" знайшли спільну мову з відвертими антиукраїнськими силами – Партією регіонів і комуністами.

Нахабно знехтувано волевиявлення українців, які у 2007 році голосували за "коаліцію демократичних сил" НУНС і БЮТ, за обіцянки протистояти бандитам, сформувати владу і працювати на благо України.Політичні сили, які під час російської агресії щодо Грузії або стали на бік Росії, як Партія регіонів та комуністи, або відмовчались, як Блок Юлії Тимошенко, сьогодні ухвалюють закони, якими роблять Україну безпомічною перед загрозою агресії Кремля.

Спільне голосування БЮТу, ПР та комуністів за спрощену процедуру імпічменту Президента, позбавлення Президента повноважень у сфері зовнішньої політики і оборони, підпорядкування СБУ Кабміну, перетворення посади Президента на суто номінальну є ударом по національній безпеці і обороні нашої держави. Ослаблення влади відбувається у той час, коли офіційний Кремль розпочав політику повторної окупації держав, які 17 років тому здобули незалежність від Москви.

ВО "Свобода" постійно наголошувала на доцільності запровадження в Україні президентської форми правління як адекватної історичним традиціям і викликам часу.

Водночас Президент України Віктор Ющенко своєю нерішучістю щодо проведення революційних змін, безглуздою кадровою політикою, залицяннями з олігархами-антиукраїнцями та кулуарними маневрами став каталізатором сьогоднішніх подій.

"Наша Україна" також виявилася нікчемною щодо виконання своїх обіцянок. Вони гарантували проукраїнську дієву коаліцію в парламенті, очищення списків від зрадників і створення єдиної партії з усіх учасників блоку. І знову обманули.

БЮТ і НУНС злочинно змарнували вибух національної енергії під час Помаранчевої революції. Вони використали її задля реалізації власних амбіцій, боротьби за владу і повноваження, не для відстоювання національних інтересів України і добробуту людей.

Нагадуємо, що ВО "Свобода" на минулій виборчій кампанії під час проведення масових Маршів захисту українців відрубувала триголовому чуду-юду голови, які символізували Партію регіонів, БЮТ, НУНС. А голови ростуть з одного – червоного з серпом і молотом – тулуба.

"Свобода" попереджала, що всі ці "мегаблоки" та "гігапартії" одним миром мазані, оскільки мають спільне походження: політичне (всі вони – вихідці з компартійно-комсомольської номенклатури, агентура КҐБ, кучмісти), національне (ключові гравці мають неукраїнське походження) та економічне (злочинно нажиті капітали). І ця спільність обумовила те, що сьогодні "кольорові" фантики склались не в помаранчево-біло-сердечкову, а в іншу – біло-синьо-червоно-сердечкову мозаїку – ідентичну кольорам російського триколора.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" постійно наголошувало, що без проведення люстрації, без очищення влади від компартійно-комсомольської номенклатури, агентури КҐБ і кучмістів, Україна завжди буде балансувати на грані втрати державності.

Враховуючи спотворення волевиявлення українських виборців, вимагаємо негайного розпуску Верховного Ради України і оголошення позачергових виборів до українського парламенту.

Лже-еліта має бути усунута!

Політвиконком ВО "Свобода" 02 вересня 2008 р.

powered by lun.ua
Коментарі — 233
Буся _ 10.09.2008 14:22
IP: 77.123.148.---
Забота у нас такая,
Забота наша простая,
Была бы страна родная
И нету других забот.
И снег, и ветер, и звезд ночной полет
Тебя твое сердце в тревожную даль зовет.

Мы сурового времени дети.
Надо верить, любить беззаветно.
Встретим Солнце порой предрассветной.
Только так можно счастье найти.

PS Ты лети голубок в поднебесную высь.
Ты лети голубок на все стороны.
Но смотри не вернись черным вороном.
Все прощается в любви,
Искупается любовью,
Очищается любовью, как полуденной грозой.

Головне вчасно усвідомити, хто готовий нам щиро допомогти, а хто з посмішкою штовхає у прірву.
"Попереду нові виклики і незнані випробування. Попереду – важка праця. Всі випробування лише зміцнять нашу солідарність. Ми твердо віримо, що подолаємо всі перешкоди! Ми достеменно знаємо, що досягнемо нашої мети: самодостатньої, багатої, могутньої Великої України!"

Амінь
canal _ 09.09.2008 22:37
IP: 208.62.2.---
Proxidnyi ball may buty; 450-100%
1- x x=0,22% ze demokratychno.
3%, 5%, i bilshe- dyktatura kapitalistiv- milarderiv- milioneriv.
Пєтровіч _ 08.09.2008 15:23
IP: 77.123.123.---
06.09.2008 21:00___ Unique
Ви можете тверезо і правдоподібно пояснити, як Тимошенко, навіть якщо дуже захоче, може практично працювати на Кремль?
Або як Кремль може практично, навіть якщо дуже захоче, допомогти Тимошенко на виборах?
Я можу, але Ви все одно не повірите. Бо ж для Вас все, що стосується Юлі – це питання віри. Намалюйте її ікону і моліться на неї. Не треба витрачати час на форуми.

Перед тим, як доводити можливість роботи на Кремль дайте відповідь на питання: яке Ваше ставлення до реверсу Одеса-Броди? Яке ставлення у Юлії Тимошенко? Яким воно було ще чотири роки тому?
Пєтровіч _ 08.09.2008 15:20
IP: 77.123.123.---
06.09.2008 20:18___ Unique
Пєтровіч
Я думав, ви прикидаєтесь, але ви й насправді...
Мільярд дали Грузії. Але це не оправдовує Тягнибока – тільки його влаштовує мільярд від цивілізації на відбудову України після війни з Росією, на яку він так надіється. Цей мільярд мене не влаштовує.
Від Росії грошей потребують всі, окрім Тимошенко, яка й на газовій трубі, і на оренді ЧФ РФ, і взагалі – на фінансових потоках давно вже сидить і розпорядитися ними вміє.
Але щодо розладів вашої психіки я вже не сумніваюся, в адекватне сприйняття та усвідомлення вами друкованого тексту – перепрошую – не вірю...
Тягнибоку Ахмєтов платить, як найманому зраднику.
Тимошенко він теж платить – як данину Кесарю.
І судячи з ваших істерик – це цілком справедливо.
От чому потрібен вищий прохідний бар'єр до парламенту, рівно як і обстеження психіатром всіх, хто претендує на посвідчення водія: таких Пєтровічей забагато, більше того, купою ходити почали!
Це значно гірше, ніж зграї здичавілих та скажених собак на вулицях міст...
О, та у Вас словесний понос. Але ж не тут на форумі. Фу-у-у-у. Чи Ви намагаєтесь цим поносом приховати суцільну шизофренічність Ваших суджень? То Ви співчуваєте Тягнибоку, то клянете "за гроші Ахмєтова", то Ви говорите про "демкАОліцію" (поправте Вашого кумира, треба казати "коаліція"), то... Плаче за Вами лікарня імені Ющенка.

Впізнаю вивчену Вами у ВеПеШа та інститутах марксизма-лєнінізма риторику: "гастгелять как бєшєних сабак"
Konoshenko _ 08.09.2008 01:05
IP: 91.195.96.---
Скажіть. Хто хоч раз публічно з політиків сказав, що за підписання угоди про базування чорноморського флоту росії, той, хто від України йго підписав вчинив Державну зраду і повинен нести за це покарання? Де відповідальність політиків? Де? Зрадники ті, хто підписував, зраники ті, хто мовчать. А скільки таких Угод підписано і ще буде, якщо ми з Вами будемо у своєму вибору керуватись тими ж засадами, що і у минулому?
Konoshenko _ 08.09.2008 00:51
IP: 91.195.96.---
Якщо Людина не патріот України і ціллю приходу до влади не укріплення незалежності нашої з Вами Батьківщини. Якщо не ціль – знекровлення 5 колони з центром управління у різних потужних світових монстрах, то навіщо їй влада? Влада без можливості грабувати Народ та Державу – це великий тягар та відповідальність. Усі, хто сьогодні хоча б не декларують національну ідею, потенційні крадії. Навіть якщо вони обіцяють вам щось дати, то взяти вони планують значно більше. Але це не справжня мета – це вони, публічні політики марять грошима, або бояться розголосу та початку розкрутки за минулі "подвиги". А їх хазяї марять світовим пануванням. На мою думку помиляються ті, хто думає що росія та сша протистоять одна одній. Насправді це дві сторони одного процесу і хазяїн у них один, або на цьому протистоянні він все одно виграє. Пора людям зрозуміти, що не друзі для нас росія та сша у однаковій мірі. Наша ціль – держава Україна, Громадяни цієї Держави повинні згуртуватися не проти, а за. Заплюйте очі усім, хто пропонує Вам різні вектори руху. Розбудовуйте свій Дім подібно Патріотам, які є як приклади для нас з Вами ще у світі. Уго, Фідель, да той самий Бацька. Без'ядерні держави – але людям у них живеться з ідеєю, з вірою. Хто з Вас не хоче жити маючи ціль, маючи віру? Хто з Вас задоволений законами які для Нас приймають ці відцентрові Рухачі? Не зважайте на своє походження, полюбіть Україну, вивчіть мову, виховуйте своїх Дітей з Любов'ю та у Любові. Ви ж тут народилися – Вам тут жити.
nepucin _ 07.09.2008 16:35
IP: 194.146.132.---
Медвепут элементарно может помочь миледи Юля, намекнув Бандюковичу не выставлять свою кандидатуру.
Unique _ 06.09.2008 21:00
IP: 91.124.0.---
Ви можете тверезо і правдоподібно пояснити, як Тимошенко, навіть якщо дуже захоче, може практично працювати на Кремль?
Або як Кремль може практично, навіть якщо дуже захоче, допомогти Тимошенко на виборах?
В тому-то й різниця між здоровими і хворими, що хворі рідко знають, що кажуть і кажуть, що знають. Ваш маразм тільки на маразматиків і розрахований...
Unique _ 06.09.2008 20:55
IP: 91.124.0.---
06.09.2008 11:19___ Пєтровіч
Працюючу Верховну Раду України тільки ви "проіскамі врага" здогадалися назвати.
Браво...
Ага, ще один є – Ющенко.
Вас вже двоє і все ще на волі...
Unique _ 06.09.2008 20:18
IP: 91.124.0.---
Пєтровіч
Я думав, ви прикидаєтесь, але ви й насправді...
Мільярд дали Грузії. Але це не оправдовує Тягнибока – тільки його влаштовує мільярд від цивілізації на відбудову України після війни з Росією, на яку він так надіється. Цей мільярд мене не влаштовує.
Від Росії грошей потребують всі, окрім Тимошенко, яка й на газовій трубі, і на оренді ЧФ РФ, і взагалі – на фінансових потоках давно вже сидить і розпорядитися ними вміє.
Але щодо розладів вашої психіки я вже не сумніваюся, в адекватне сприйняття та усвідомлення вами друкованого тексту – перепрошую – не вірю...
Тягнибоку Ахмєтов платить, як найманому зраднику.
Тимошенко він теж платить – як данину Кесарю.
І судячи з ваших істерик – це цілком справедливо.
От чому потрібен вищий прохідний бар'єр до парламенту, рівно як і обстеження психіатром всіх, хто претендує на посвідчення водія: таких Пєтровічей забагато, більше того, купою ходити почали!
Це значно гірше, ніж зграї здичавілих та скажених собак на вулицях міст...
Пєтровіч _ 06.09.2008 11:19
IP: 77.123.123.---
05.09.2008 23:07___ Unique
05.09.2008 22:53___ Unique
05.09.2008 18:30___Сергій Лещенко
Я – за дострокові вибори
03.09.2008 12:00___Олег Тягнибок
Верховна Рада має бути розпущена
Сірожа, Олєжка, Ваша наївність – на грані слабоумства.
Ющенко зробив Україні останню послугу – сформував конституційну більшість і запустив парламент. Як годинник працює. Що і треба було.
Браво. Отже, Ви самі визнали, що Тимошенко працює на Кремль. А її відмазки типу "це він мене змусив" для ідіотів-юлєфанів.

Юліні закиди Ющенку подібні до виправдань Міледі у фільмі "Три мушкетера": "Ето всьо он – Рошфор!"
Пєтровіч _ 06.09.2008 11:15
IP: 77.123.123.---
05.09.2008 22:48___ Unique
05.09.2008 17:02___ Пєтровіч
З Кремлем Ющ газовий бізнес збудував.
З Ахмєткою – він йому служить – всі благодійні фонди Віталіни та Кетрін Клер...
Вас він теж вже продав кілька разів...
Коли націоналісти прийдуть до влади, то менше всього нас буде цікавити, хто більше служив Москві: Янукович, Ющенко чи Тимошенко. Всі будуть сидіти у тюрмі. Довго. Дуже довго. Без права на амністію. Якщо, звісно, смертний вирок буде замінено на ув'язнення.

Це стосується й інших "діячів": Кравчука, Кучми, Медведчука... Ряд дуже довгий, але Януковичу, Ющенку і Тимошенко буде приділено найбільше уваги. Суд буде публічний. З прямою трансляцією по телебаченню. Там Юля зможе продемонструвати свої акторські здібності. Зможете насолодитись.
Пєтровіч _ 06.09.2008 11:09
IP: 77.123.123.---
05.09.2008 22:46___ Unique
05.09.2008 17:02___ Пєтровіч
У вас очевидні порушення зв'язного мовлення.
Маразм Ющенко щодня не менше мільярда Україні коштує.
Це не привід для Юлі брати той самий мільярд від Москви.

Це ж яким пігмеєм треба бути, шоб навіть тепер його захищати...
Озвірілі від страху...
Абсолютно погоджуюсь. Власне, це те, про що пише Тягнибок: Лже-еліту геть!
Геть всіх цих ющенків-януковичів-тимошенків-литвинів. Так-так, і улюблену Вами Юлю, якій Ви готові пробачити все, навіть відверту роботу на Москву, ТЕЖ ГЕТЬ.

Перечитайте статтю Тягнибока. Я думаю Ваше юлефанство закрило від Вас зміст статті.
Ось хоча б це:

Водночас Президент України Віктор Ющенко своєю нерішучістю щодо проведення революційних змін, безглуздою кадровою політикою, залицяннями з олігархами-антиукраїнцями та кулуарними маневрами став каталізатором сьогоднішніх подій.
Нагадуємо, що ВО "Свобода" на минулій виборчій кампанії під час проведення масових Маршів захисту українців відрубувала триголовому чуду-юду голови, які символізували Партію регіонів, БЮТ, НУНС. А голови ростуть з одного – червоного з серпом і молотом – тулуба.
До речі, Ви з'їхали з мого питання: Вам теж дадуть мільярд? Ви тільки що здали Вашого боса – Юлю Тимошенко – з тельбухами. Так проговоритись. Ви зрадник! І на Вас чатує помста від Юлі.
Олег-Холодноярівець _ 05.09.2008 23:15
IP: 193.239.178.---
Золотая Орда (Улус Джучи) - государство с центром в нижнем Поволжье, основанное в 1243 монгольским ханом Батыем (1237-1255), [сыном Джучи],внуком Чингисхана. До 1266 ханы Золотой Орды признавали власть Великого Хана в Каракоруме, а затем и в Ханбалыке (Пекин). Основную массу кочевого населения Золотой Орды составляли половцы (кыпчаки). Оседлое население – волжские булгары, мордва, марийцы, хорезмийцы.
С 1312 – исламское государство.

Головна проблема України – в невирішеності питання цивілізаційного вибору.
Хто ми є: європейці чи євразійці?
Unique _ 05.09.2008 23:07
IP: 91.124.55.---
05.09.2008 22:53___ Unique
05.09.2008 18:30___Сергій Лещенко
Я – за дострокові вибори
03.09.2008 12:00___Олег Тягнибок
Верховна Рада має бути розпущена
Сірожа, Олєжка, Ваша наївність – на грані слабоумства.
Ющенко зробив Україні останню послугу – сформував конституційну більшість і запустив парламент. Як годинник працює. Що і треба було.
ТАКИЙ парламент міг об'єднати тільки ТАКИЙ маразм...
Будуть дочасні президентські разом із до місцевого на підставі вдосконаленого законодавства. А парламентські будуть чітко черговими.
Чіткіше не буває...
Unique _ 05.09.2008 22:48
IP: 91.124.55.---
05.09.2008 17:02___ Пєтровіч
З Кремлем Ющ газовий бізнес збудував.
З Ахмєткою – він йому служить – всі благодійні фонди Віталіни та Кетрін Клер...
Вас він теж вже продав кілька разів...
Unique _ 05.09.2008 22:46
IP: 91.124.55.---
05.09.2008 17:02___ Пєтровіч
У вас очевидні порушення зв'язного мовлення.
Маразм Ющенко щодня не менше мільярда Україні коштує.
Не рахуючи репутації племені африканських пігмеєм на чолі із шаманом, пігмеєм духу, та його шнирями.
Це тільки для вас гінеколог і Рада НацБезпеки – речі, які поєднуються, дурні все ковтають. Я ж не перестаю крутити пальцем біля лоба – ідіот відвертий, а дивись ти – в президенти прорвався.
Це ж яким пігмеєм треба бути, шоб навіть тепер його захищати...
Озвірілі від страху...
Олег-Холодноярівець _ 05.09.2008 17:50
IP: 193.239.178.---
Депутат Верховної Ради член фракції Блок Юлії Тимошенко Сергій Терьохін ініціює підняття прохідного бар'єра в парламент із 3 до 10%.

"Свобода" набере 20-25% на наступних виборах. Треба тільки багато працювати.
Пєтровіч _ 05.09.2008 17:04
IP: 77.123.123.---
05.09.2008 15:16___ Unique
04.09.2008 01:03___ gotohell
Це Ющенко ідейний?
Телепні не бувають ідейними. Найсильніша його ідея – це гінеколог на раді нацбезпеки і оборони. Хрестоматійна. Класичний приклад клоунади і відвертого маразму в державному управлінні.
Ви забули послатися на Протоколи сіонських старців.
Пєтровіч _ 05.09.2008 17:02
IP: 77.123.123.---
05.09.2008 15:08___ Unique
04.09.2008 11:35___ Пєтровіч
Тимошенко кличе будувати.
З Кремлем Московську імперію. Я й не сумнівався. Канал Тимошенко-Медведчук-Мєдвєдєв-Путін працює бездоганно.

Тільки не треба українців закликати до толоки, яку розпочала Тимошенко. Нам будувати сильну державу, яка забезпечить національну, соціальну та історичну справедливість українцям і захистить їх як від зовнішнього ворога (в першу чергу від Росії), так і від внутрішнього – агентури Кремля (комуністів-кагебістів-кучмістів).

Я розумію, що нам теж дадуть мільярд доларів на відбудову.
Вам теж дадуть мільярд? Ви тільки що здали Вашого боса – Юлю Тимошенко – з тельбухами. Так проговоритись. Ви зрадник! І на Вас чатує помста від Юлі.

До речі, Фройд би плакав, коли прочитав би про мільярд. Так обмовитись! Унікально.

Ви можете виправдатись, що на Вас Кислинський погано впливає. Що не будете більше його слухати. Будете слухати Юлю.

Чи Юля те саме каже? У вузькому колу? Вийдіть звідти негайно.
Пєтровіч _ 05.09.2008 16:49
IP: 77.123.123.---
05.09.2008 15:01___ Unique
04.09.2008 11:25___ Пєтровіч
Чому сьогодні все навпаки – я вже казав. Це – гроші Ахмєтова, які ви чесно відпрацювали, відтягнувши в 2007 році голоси від несунів та від БЮТу.
І що Ви весь час про гроші. У Вас, що комплекс якийсь? Тоді це не на форум, а в лікарню. Імені Ющенка. У Вінниці є така.

І саме 2007 рік обумовлює ваші сьогоднішні перспективи: нульові, як на мене.
Навпаки, у "Свободи" шанси колосальні. Тому Ви так біситесь. Ваші боси з БЮТу розуміють, що вчора "Свобода" закопала націонал-демократів, сьогодні закопує несунів, завтра – черга "білого братства".

Може звідси у "комплекс мамони"? Ви боїтесь позбутись роботи? У Вас є трохи часу підшукати іншу. Пристойнішу.
Пєтровіч _ 05.09.2008 16:42
IP: 77.123.123.---
05.09.2008 15:01___ Unique
Блокуючись з БЮТ чи, в гіршому випадку, з несунами, Тягнибок міг багато чого потрібного і правильного і розумного сказати. Але голосно. На всю Україну. З трибуни Верховної Ради.
І хоча ідіотизм не коментується, але Ви мене змушуєте.
Отже, не смішіть мої черевики. Ви багато чули костенків-зайців-тарасюків-каськівих, які є в Раді? Не чули? А чому? Бо, якщо ти пішов у мегаблок, то говорити будуть ті, на кого вкаже лідер: Ющенко, Тимошенко – не має значення. Так і Тягнибок у будь-якому блоці у кращому випадку був би лише "вишиванкою" як Шкіль чи Шевченко.

І сьогодні рейтинги несунів чи литвина в порівнянні із рейтингом "Свободи" – безумовно були б смішними.
Сьогодні ці рейтинги і так смішні. Почитайте соціологію. І не лише по Західній Україні, а й по Центральній і по Східній. І це наслідок того, що "Свобода" принципово тримала свою позицію, засновану на Програмі захисту українців.

Чому сьогодні все навпаки – я вже казав. Це – гроші Ахмєтова, які ви чесно відпрацювали, відтягнувши в 2007 році голоси від несунів та від БЮТу.
Та змініть платівку. НУНС і БЮТ мали більшість, але коаліція була мертвонародженою. І навіть, якби НУНС і БЮТ мали вкупі 301 голос, вони б все одно не були б єдині. Бо не вони вирішують. А їхні кремлівські господарі, які тримають їх за одне місце. Бо ці блоки набиті колишніми (?) агентами КГБ.

Лише ЛЮСТРАЦІЯ врятує Україну.
Unique _ 05.09.2008 15:16
IP: 91.124.62.---
04.09.2008 01:03___ gotohell
Це Ющенко ідейний?
Телепні не бувають ідейними. Найсильніша його ідея – це гінеколог на раді нацбезпеки і оборони. Хрестоматійна. Класичний приклад клоунади і відвертого маразму в державному управлінні. Такі посади обіймають вихідці із Служби безпеки, зовнішньої розвідки, армійської розвідки, контррозвідки, які від лейтенанта до генерал-майора чесно років за сорок дослужилися.
Ця установа не має нічого спільного з абортами.
Unique _ 05.09.2008 15:08
IP: 91.124.62.---
04.09.2008 11:35___ Пєтровіч
Тимошенко кличе будувати. Воювати в ХХI столітті, та ще й з економікою України – це самогубство: Грузія вже попробувала.
Я розумію, що нам теж дадуть мільярд доларів на відбудову.
Алк краще таки не руйнувати.
Це тільки вам і Ющенку дуже хочеться маленьку таку війну, яка все списує...
Unique _ 05.09.2008 15:01
IP: 91.124.62.---
04.09.2008 11:25___ Пєтровіч
Маю повірити на слово?
Після вашого відвертого небажання потрапити до ВР, маючи для цього всі абсолютно реальні можливості, від "Пори" значно кращі?
Це ж основна мета партії та її лідера.
Блокуючись з БЮТ чи, в гіршому випадку, з несунами, Тягнибок міг багато чого потрібного і правильного і розумного сказати. Але голосно. На всю Україну. З трибуни Верховної Ради. І сьогодні рейтинги несунів чи литвина в порівнянні із рейтингом "Свободи" – безумовно були б смішними.
Чому сьогодні все навпаки – я вже казав. Це – гроші Ахмєтова, які ви чесно відпрацювали, відтягнувши в 2007 році голоси від несунів та від БЮТу.
І саме 2007 рік обумовлює ваші сьогоднішні перспективи: нульові, як на мене.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter