Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

"Встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє..."

08 липня 2017, 17:58

Рівень міцності зовнішніх позицій будь-якої держави – це так чи інакше проекція її внутрішнього становища. Очевидно, що внутрішня ситуація в Україні аж ніяк не сприяє стрімкому зміцненню позицій на міжнародній арені. Нікому не потрібен слабкий союзник. Таке союзництво замість вигоди перетворюється на тягар, а надійність змінюється на постійну нестабільність.

У цьому контексті відсутність значних успіхів та ненадійність нинішньої корумпованої влади робить перспективу відкидання України на периферію міжнародної політики просто неминучою справою часу.

Відлітаючи до Вашингтона на зустріч із Дональдом Трампом, Президент України не скористався можливістю запропонувати лідерові США нові формати протидії агресії Кремля в Україні. Нездорова тяга захищати відверто неефективні, антидержавницькі "мінські домовленості" продовжує шкодити позиціям України.

На саміті Великої двадцятки G20 в Німеччині долю України не просто обговорювали без нас. Наша держава перестала бути повноцінним суб'єктом міжнародної політики: США і Кремль створюють дипломатичні канали для постійного вирішення долі України і планують наше майбутнє навіть без формальної присутності представників Києва.

Історія продемонструвала багато прикладів того, що це завжди закінчується трагедією для українців.

Навіть країни "Нормандської четвірки" проводять відповідні переговори втрьох, без України, яка є частиною цього формату.

Між Путіним і Трампом вчора "склалася позитивна хімія". Так охарактеризував більш ніж двогодинні московсько-американські перемовини держсекретар США Тіллерсон.

"Повноцінна, дуже детальна зустріч", щоправда, 15-хвилинна, була раніше між Порошенком (за його словами) і Трампом. Усе як у старі совєцькі часи – "встрєча прошла в тьоплой дружествєнной абстановкє".))

Зрештою, тільки конкретні кроки сторін покажуть, чия дипломатія – українська чи кремлівська – була переконливішою. Для України все це може стати тривожним сигналом. Уже відомо, що Путін пішов на серйозні поступки американцям у Сирії. А взамін що?

Про те, що ж саме "нахімічили" у Гамбурзі Трамп і його московський візаві, українській владі переповість все той же Тіллерсон – завтра в Києві вже запланована його зустріч із Порошенком.

Відразу попереджаємо Банкову: тихенько протягти через парламент путінські "хотєлки" з "Мінських угод", такі як вибори на Донбасі під контролем окупантів, амністію московським посіпакам, широку "автономію" з безмежним фінансуванням з українського бюджету для нині окупованих територій тощо – українці вам не дозволять!

Загрузка...
Коментарі — 204
Іван Кайдашенко _ 08.07.2017 18:40
IP: 37.115.251.---
Оптимістичні висновки:
1. Те, що Україна буде "злита" Росії Порошенком і Ко – сумнівів немає.
2. Те, що США глибоко начихати, здохнуть українці чи ні, теж сумнівів немає.
Іван Кайдашенко _ 08.07.2017 18:36
IP: 37.115.251.---
Александр Гальченко:
Вони (ми) не такі безпорадні та забиті, як вам здається.
Ви справді забитий селюк, Олександре, якщо думаєте, що "Александр" звучить більш по-міському ніж "Олександр".
Александр Гальченко _ 08.07.2017 18:22
IP: 93.74.72.---
Пане Олеже, допоможіть українцям позбутися совєцкости, розкріпачте селян врошті решт – зніміть мораторій на вільне володіння українскими селянами їхнім майном – земельними с/г паями! Вони (ми) не такі безпорадні та забиті, як вам здається.
Николай Чаварга _ 08.07.2017 18:21
IP: 35.189.213.---
Оце скопіював букварик для починаючих політиків. Починаючі зовсім не розуміють політичну ситуацію, а тому ними можна керувати по принципу: "На дурака (псевдопатріота, рухуя, скотиняку...) не нужен нож – ему с три короба наврешь, и делай с ним, что хошь.! "

Не дивлячись на те, що Ви вже десятки років в політиці, вище рівня починаючих політиків Ви (і ваша шоб_а) так і не піднялися.

Видаліть по два пробіли, і спробуйте пройти по адресу:
ww w. face book. com/ interesno. cc/ videos/ 1972340809713160/

Це коротенька лекція для "патріотів за приватну власність", тобто для тих, хто планує прийти до влади, і дерти шкіру з власного народу.
ONLINE
Україна та Європа901 Корупція1081 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter