Тарас Шевченко

Співголова Ради Реанімаційного пакету реформ та співініціатор громадського руху "ЧЕСНО", директор Центру демократії та верховенства права.

Співголова Ради Реанімаційного пакету реформ. Співініціатор та учасник громадського руху "ЧЕСНО". Директор Центру демократії та верховенства права. Керівник проекту "Київ без тютюнового диму".

Співавтор низки чинних українських законів та законопроектів, що включені до порядку денного реформ в Україні. Зокрема, Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України", Закону України "Про Національну раду з питань телебачення і радіомовлення", Закону України "Про вибори народних депутатів України" (у частині, що регулює діяльність медіа під час виборів), закону про заборону куріння в громадських місцях (Закон України № 4844-VI) та закону про заборону реклами сигарет (Закон України № 3778-VI).

Секретар Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, член Міжнародної асоціації медіа юристів.

До заснування Інституту Медіа Права (зараз Центр демократії та верховенства права) у 2005 році працював медіа юристом в "Інтерньюз Нетворк". Впродовж десяти років викладав медіа право в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Блог зареєстрований:21 травня 2015
Останній запис:09 лютого 2018
Усього записів:72
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Юрій Луценко

Жоден українець не повинен бути в полоні, але має відповідати тут, не дивлячись на всі свої заслуги і статуси, перед українським Законом

Дзюнсей Терасава

Новая история священных реликвий Будды, (привезенных в Японию 1300 лет тому назад китайским Мастером Гандзином), во время глобальных перемен в конце 20 столетия в Европе и во всем мире

Володимир В’ятрович

Група "Першого грудня": не "промайданити" Україну!

20
Ольга Богомолець

Сотні тисяч життів можуть бути врятовані щороку

Ярослав Юрчишин

#АктивістиНеМішені

6
Марина Ставнійчук

Родзинки майбутніх українських виборів або ''Захід нам допоможе!''

13
Віктор Уколов

''Тепла ванна'' для Тимошенко чи об'єктивні опитування?

Іван Крулько

Президентський "злам"

61
Олег Тягнибок

За українське майбутнє без олігархів!

13
Олександр Лємєнов

Кейс Холодницького: рибки теж хочуть їсти?

8
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter