"Таємна" місія Яценюка
Коли в Парламенті відбувалась екзекуція над Яценюком і його урядом, а потім, "несподівано" прем'єра залишили при владі, я все думав: яку саме непопулярну місію він має виконати до своєї відставки? Заради чого Арсенія Петровича залишили мучитись далі після цієї публічної порки? Відверто кажучи, я здогадувався, що мова йде про приватизацію. І ось все стало на свої місця: прем'єр-міністр заявив, що потрібно продати 1 мільйон гектарів державної землі. Ось у чому секрет Полішинеля! Яценюк має продати землю. Після цього його місію буде завершено. Мавр зможе піти у відставку, не переймаючись питаннями забезпечення свого власного майбутнього. Саме заради цього люди олігархів вийшли із сесійної зали Парламенту, коли спікер Володимир Гройсман поставив на голосування питання про відставку уряду. Мільйон гектарів чорноземів у центрі Європи! Борці за Одеський припортовий завод і всілякі там "Обленерго" – просто немовлята у підгузниках, у порівнянні з цією людиною в образі міського інтелігента, який запам'ятається навіть не відсутністю реформ і фразою про "кулю в лоба", а тим, що збирається продавати найбільший актив України. І це тоді, коли ціни на нерухоме золото впали нижче плінтуса.
Один мільйон гектарів для України – це не так вже й мало. Але головне, я так розумію, це – початок самого процесу розпродажу того, що лежить під ногами. У що не потрібно інвестувати, модернізовувати і робити привабливим для інвесторів. Щоб отримати за це гроші, не потрібно навіть "парити" мозок запуском економіки, створенням нових робочих місць, боротьбою з олігархами, демонополізацією економіки. Тобто, не потрібно займатись капіталізацією країни, її покращенням та здорожчанням її активів. Коли жоден із названих пунктів не виконано, можна просто продавати землю. В країні, яка скута корупцією та диктатом олігархів – монополістів. "Залізна" логіка. Цікаво, які нині комісійні беруть посередники за продаж одного мільйона гектарів землі? А за продаж кожного наступного мільйона?
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.