5 вересня 2024, 11:58

Обійми Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі із загарбниками Запорізької атомної станції: "стокгольмський" синдром чи службова необхідність?

Історія обіймів і поцілунків з російськими воєнними злочинцями, вбивцями і окупантами триває. Після президента Азербайджану Ільхама Алієва, який дружньо приймав російського диктатора Владіміра Путіна, і президента Монголії Ухнаагійна Хурелсуха, який урочисто розстелив килими розшукуваному Міжнародним кримінальним судом Путіну, естафету підхопив Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі. Звісно, хтось може сказати – мовляв, це політика. Нічого не вдієш – доводиться ручкатися і обійматися із міжнародними злочинцями, які захопили атомну станцію. Щоб вони там нічого не підірвали. Можливо, Гроссі потім довго відтирає руки після всіх цих обіймів дезінфікуючою речовиною і тихенько блює в унітаз у своєму номері. Але це лише припущення. Точно ж відомо, що в жодних дипломатичних протоколах не прописані радісні емоційні обійми, ніби на зустрічі старих добрих друзів.

У мене лише одне питання до всіх, хто демонструє свою неприховану дружню прихильність до окупантів, в тому числі це питання й до Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі: вони що, справді не розуміють, що легалізують своєю поведінкою терористів? Показують всьому світові, що це можливо: піти війною на мирну країну, вбивати і калічити людей, в тому числі – дітей і вагітних жінок, захопити атомну станцію і... до тебе з обіймами бігтимуть президенти і генеральні секретарі, простягаючи загарбникам навіть не одну, а дві руки (це на замітку знавцям протоколів – дві руки для привітання це не забагато, згідно існуючого етикету?), радісно і збуджено обійматимуть і плескатимуть по спині ніби своїх рідних?



Пане Гроссі, сподіваюсь, вам цей текст покажуть. Спробуйте, будь ласка, трохи вгамувати власний "Стокгольмський синдром", будь ласка. Бо на вас дивляться багато людей. І у них може виникнути, сподіваюсь, хибна думка про те, що керівництво такої поважної організації як МАГАТЕ з симпатією і по-дружньому ставиться до тих, хто захоплює атомні станції. А це вже небезпечно. Тому що може стимулювати ядерних терористів до наступних дій. Дуже не хотілося б, щоб моральну спів-відповідальність за прояви ядерного тероризму на планеті уважні спостерігачі поклали б й на саме МАГАТЕ. Тому що це буде остаточною руйнацією світової системи безпеки, та ще й в такій чутливій галузі.


Так, Гендиректор МАГАТЕ має відвідувати захоплену Росією атомну станцію. І, наскільки це можливо, здійснювати інспекції. Але, на мою думку, атмосфера, в якій це відбувається, теж має значення. І демонстрація дружнього і теплого ставлення до, по суті, ядерних терористів, дещо дивує. Це може наштовхувати на думку, що за такої атмосфери об'єктивна оцінка ситуації може бути ускладненою. Адже не є секретом, що російські спецслужби – ФСБ і ГРУ Міністерства оборони Росії мають достатні ресурси для спроби здійснення впливу на політиків і посадовців різних рівнів в різних країнах світу. І вони знають, як такі впливи здійснювати – з метою отримання результатів, які задовольняють сторону-окупанта. Тож варто, як на мене, не переходити певні межі у спілкуванні з тими, хто вперше в історії людства захопив найбільшу атомну станцію цілого континенту і незаконно здійснює управління нею.

Мені доводилось чути версію про те, що теплі стосунки з Путіним чи його підлеглими, присутність на прийомах і банкетах, які влаштовує країна-агресор, дружні вечірки і радісні обійми можуть сприяти вирішенню певних чутливих питань. Думаю, це від лукавого. Нагадаю вам історичний досвід: запопадливі обійми, присутність на прийомах і надмірна ввічливість з Гітлером та його підлеглими нічого доброго не принесли ані лідерам країн, ані лідерам церков, ані керівникам організацій і компаній, які займались такого типу дипломатією. Сподіваюсь, і зараз так буде. Час розставить все і всіх по місцях. А спогади і фотографії залишаться.

На фото: скріншот з відео.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

IAEA Director General Rafael Grossi hugging the invaders of the Zaporizhzhya nuclear power plant: "Stockholm" syndrome or official necessity?

The story of hugs and kisses with Russian war criminals, murderers and occupiers continues. After Azerbaijani President Ilham Aliyev, who received Russian dictator Vladimir Putin in a friendly manner, and Mongolian President Ukhnaagiin Khurelsukh, who solemnly rolled out the carpet for Putin, who is wanted by the International Criminal Court, the baton was picked up by IAEA Director General Rafael Grossi...

Обійми Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі із загарбниками Запорізької атомної станції: "стокгольмський" синдром чи службова необхідність?

Історія обіймів і поцілунків з російськими воєнними злочинцями, вбивцями і окупантами триває. Після президента Азербайджану Ільхама Алієва, який дружньо приймав російського диктатора Владіміра Путіна, і президента Монголії Ухнаагійна Хурелсуха, який урочисто розстелив килими розшукуваному Міжнародним кримінальним судом Путіну, естафету підхопив Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі...

Черговий масований обстріл України. Якою має бути раціональна і холодноднокровна відплата

26 серпня 2024 року росіяни завдали одного з найбільших ракетно-дронових ударів по Україні та її енергетичній мережі у цьому році. В атаці було задіяно більше сотні ракет різних типів й понад сто ударних БПЛА...

The Russians hit children's hospitals. What should the answer be?

The Nazis frequently bombed large cities such as London and Manchester, Liverpool, Birmingham, and Coventry. The Nazis shot Barcelona and Kyiv from the air...

Помста. Відплата. Вендета.

Збір на далекобійні дрони для Головного управління розвідки Міністерства Оборони України: 🔗Посилання на банку https://send.monobank...

Як ведуть коаліційні війни і навіщо меншим країнам атомна бомба

Як закрити Скриню Пандори, яку відкрила Росія? Я знаю – ви мені скажете, що нам ніхто нічого не винен. Що треба було не дозволяти (невідомо, яким чином) "нашим" політикам роззброювати армію, треба було побороти корупцію, думати, кого ми обираємо і так далі за текстом...