Віктор Уколов Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента

Я повернувся

20 жовтня 2009, 07:57

Бо тільки зараз в України є шанс позбутися депутатської недоторканності

Бо слідчий МВС хотів провести допит.Я не довіряю українській системі правосуддя – у мене, як у журналіста в минулому, для цього є всі підстави. Але йдуть вибори Президента і я не маю вибору. Інакше ми ніколи не змінимо нашу країну і ця нелюдь, яка заради президентського крісла вигадала найбрудніший скандал в історії України, таки дорветься до влади.

На відміну від них, як політик і як рекламіст я хочу сказати, що ніколи не ВИГАДУВАВ ні байта інформації про своїх політичних опонентів. Я пишу це тут, на святому для кожного українського журналіста місці – в газеті Гії... До кінця виборів я клянусь, що не пропущу ні біта вигаданої інформації про наших політичних суперників.

Вчора був допит в МВС у присутності прокурора... Це дуже гидко.

powered by lun.ua
Soncedar _ 20.10.2009 11:40
IP: 194.187.108.---
Фу, гидко читати "відмазування", намагаючись викликати емоції і співчуття, прикриваючись жінкою, дітьми, Гонгадзе. Ти хоть би з психологами проконсультувався. В тебе типова поведінка винного, який намагається вдати з себе жертву і "відмазатися". Це тебе і видає. Після цих постів в мене вже немає жодних сумнівів, що ти, гад, робив це з дітьми. Тепер мрію про те, щоб тебе посадили в тюрьму до нормальних ЗЕКів, які сам знаєш, що роблять з педофілами. Життя, як то кажіть, бумеранг. Що кинеш, те й повернеться. Готуй вазілін!
Флинт _ 20.10.2009 11:38
IP: 217.87.87.---
Nevsky:
УКОЛОВ, ТРУС БРОСИВШИЙ СЕМЬЮ НА РАЗРЫВ, ВЫЙДИ В ЭФИР НА ТЕЛЕВИДЕНИЕ И НАЧНИ БРАТЬ ТРУБКУ МОБИЛЬНОГО ТЕЛЕФОНА!!!

Кстати, очень смешно было читать как ты писал, что тебе звонят сотни людей со словами поддержки! Мы тебе пять дней наяривали, у тебя телефон был постоянно позазоною!

ТЫ ВРУН!!!
Уважаемый Невский (хорошо, что не Македонский). Очень интересно – "мы звонили..."Кто это "мы"? Какая это группа "мы" работает по этому делу. Представьтесь более подробно, прошу Вас. Это группа любительская или профессиональная детективная фирма, нанятая для расследования? Откуда у Вас номер телефона? Лично мне этот Уколов не нравится по его фото на блоге, но для доказательств тягчайшего преступления нужны факты, а не ощущения.
Kabud _ 20.10.2009 11:25
IP: 67.83.209.---
igorsich80: нормальний кандидат лише Ющенко але влади в нього не було і не буде.
В постсовку влада здийснюється професійним насильством Перекласти інколи в поєднанні з допоміжним чинником: ПІДКУПОМ. але підкуп- це на некритичних напрямках, там де звичайні двуногі мають інтереси: квартири, земельні ділянки, дрібнота а там де політика і стратегічні міркування, ну навіть в питаннях серьозних підприємств, важливих голосуваннях в парламентах, оприлюднення списків серьозної агентури там підкупа не достатньо, бо має бути ЗАПОРУКА а хитрий українець і гроші візьме і нахрін пошле після того)) Саме тому: діє професійне НАСИЛЬСТВО. Таке, яке не ловиться, бо ті хто ловитимуть: слідчі, судді, вони МЕНЬШ професійні за 'злочинців', підготовлених професійно, з досвідом такої підготовки накопиченим НАУКОВИМИ ШЛЯХАМИ за 90 років совка не можуть бути викриті замовлені таким професіоналам вбивства та інші злочини:
Kabud _ 20.10.2009 11:24
IP: 67.83.209.---
бо в слідчих слабші мізки і так само не забуваємо про фактор підкупу і того ж самого... насильства. Таким чином панове влада в Україні не належить 'політичній системі', збудованій начебто з виконавчоі, законодавчої і судової гілок НІЯК. Бо вона належить тим, в кого сама міцна 'КРИША' а ця 'криша' – КРЕМЛЬ Тому Янукович і ПРУ завжди програватимуть БЮТ а у Віктора Андрійовича Ющенко, за існуючих умов, влади просто НЕМАЄ Була, маю додати, була в Ющенка влада, доки банда кришована КРЕМЛЕМ боялася діяти проти сотен тисяч майданівців Але це закінчилося так і не почавшись: лохів розвели на СИНА БОГА і ще купу провокацій і залишилися українці самісінько одні з педофілами у владі.
Карлик _ 20.10.2009 11:22
IP: 194.29.62.---
Nevsky:
]вы сознательно уводите тему педофилии в идеологическую демогогию. Из этого можно сделать вывод, что вы блядь и провокатор.
Уколова на дыбу! Повесить за яйцы!
Ты прокурор или врач-педиатор?Пиздуй к Януковичу в блог и там разводи свои фантазии первертные.У него вина доказана.А если тебе хочется молодую попку, то нечего спихивать на всех свое желание.Пока у нас при власти такие 450 даунов, то будут трахать не только детей (не обязательно депутаты), но и тебя не только перед выборами, но и после них.
Химера _ 20.10.2009 11:22
IP: 91.201.26.---
Я думаю Вам приидется трудно бороться со своим же детищем – прогнившей насквозь СИСТЕМОЙ ((
Скоро в судах начнуться АУКЦИОНЫ по продаже нужных судовых решений обоим сторонам.
Кто больше – раз, кто больше -два...
igorsich80 _ 20.10.2009 11:18
IP: 93.183.199.---
Я за Яценюка голосувати не буду (невизначеність з УПА, бажання догодити вашим і нашим, ЮЩ N2), але гидко було дивитися на Ваші блоги, де з чорнго рта лився на протязі року бруд кумульовано на Яценюка. Не такою має будти робота креативщіка. Він має розповідати про досягнення свого кандидата, а Ви зосередились на мочілові. Отримуйте наслідки в грі, правила якої розробили самі.
Kabud _ 20.10.2009 11:18
IP: 67.83.209.---
Адамович:
якась дивна містерія: почалася роки тому, а злили після возиту омельченка до прокурора

і дивним чином йде паралель щодо ПУТІНА зафіксованого і на відео з поцілунками малого хлопця в живіт і трьома поважними людьми, двох з яких швиденько після заяв про педофілію путіна вбили
Ерика _ 20.10.2009 11:17
IP: 77.120.35.---
Еще и Гонгадзе приплел...Как только были обнародованы обвинения – они все и сразу как живой щит выставили перед собой своих жен, детей, Юлию Тимошенко, вспомнили о Гонгадзе и о Валенсе с Чорновилом. Наврали три короба, потом кто угрожал матери детей и писал жалобы, а кто бегал в деревню... Слов нет просто... Вместо того чтоб доказывать свою невиновность – такая гниль... Еще и удивляются, что им даже поклонники БЮТ не в состоянии поверить. Слова Чорного показательны...
igorsich80 _ 20.10.2009 11:12
IP: 93.183.199.---
Ужеж сказав, що тебе тут не буде. Дай нам спокій, людино що захищала педофіла-друга всіма способами. Звичайно у тебе є підстави недовіряти українській системі правосуддя: ти знаєш що мусор-Луценко закриє будь-яку справу за дзвінком ЮВТ. Констрольований як цуцик міністр МВС – Це страшно!!!

Ще раз питаю: про Онанія весело було видумувати креативи? А креативи на свй рахунок не можеш сприйняти як мужик, ниєш тут. Тим більше, що вина твоя Є в будь-якому випадку- якащо і на педофільна (хоча і цього не виключаю) то приховування фактів і влпив в якості нардепа на хід справи, зарад идруго. Це стаття однозначно.
Nevsky _ 20.10.2009 11:09
IP: 95.133.219.---
УКОЛОВ, ТРУС БРОСИВШИЙ СЕМЬЮ НА РАЗРЫВ, ВЫЙДИ В ЭФИР НА ТЕЛЕВИДЕНИЕ И НАЧНИ БРАТЬ ТРУБКУ МОБИЛЬНОГО ТЕЛЕФОНА!!!

Кстати, очень смешно было читать как ты писал, что тебе звонят сотни людей со словами поддержки! Мы тебе пять дней наяривали, у тебя телефон был постоянно позазоною!

ТЫ ВРУН!!!
Адамович _ 20.10.2009 11:04
IP: 81.21.6.---
Правильно зробив. Відсидітись все одно не вдасться, а одна із багатьох задумок авторів цієї містерії і полягає в тому, щоб вибити нормальних з виборчого процесу. Добро має бути з кулаками, в яку б гидку субстанцію не приходтлось бити!
Nevsky _ 20.10.2009 11:04
IP: 95.133.219.---
Карлик:
Почему все невиновными себя считают?Когда тебя в тюрьму посадят и ты скажешь, что ты невиновный, то все хором рассмеются.Невиновных не бывает.На данный момент твоя вина в том, что, обещав на Майдане реформы, никто не сделал ни шагу, чтоб реформировать милицию,суды,прокуратуру,парламентские льготы.Даже больше – узаконили бандитов во власти таких как Янукович.Так что я выступаю за то, чтоб посадить всех 450 депутатов,Президента и Кабмин.Неважно под каким предлогом, за то,ч то они все неадекватны тем, кого они представляют.
вы сознательно уводите тему педофилии в идеологическую демогогию. Из этого можно сделать вывод, что вы блядь и провокатор.
Уколова на дыбу! Повесить за яйцы!
Nevsky _ 20.10.2009 11:03
IP: 95.133.219.---
Faultfinder:
Виктор, наплюйте на все, и делайте свою работу. Давайте вздрючим пропагандистскую шоблу тварей из ПР и СП, уничтожим их, как камень на пути, не ради президентства Юли, не ради даже исключения грязных нападок на честных людей, и даже не ради справедливости. А РАДИ УКРАИНЫ И УКРАИНЦЕВ, Что включает в себя и все ранее перечисленное.
Подложи под него своего сына, патриот.
Карлик _ 20.10.2009 11:02
IP: 194.29.62.---
Почему все невиновными себя считают?Когда тебя в тюрьму посадят и ты скажешь, что ты невиновный, то все хором рассмеются.Невиновных не бывает.На данный момент твоя вина в том, что, обещав на Майдане реформы, никто не сделал ни шагу, чтоб реформировать милицию,суды,прокуратуру,парламентские льготы.Даже больше – узаконили бандитов во власти таких как Янукович.Так что я выступаю за то, чтоб посадить всех 450 депутатов,Президента и Кабмин.Неважно под каким предлогом, за то,ч то они все неадекватны тем, кого они представляют.
Nevsky _ 20.10.2009 11:01
IP: 95.133.219.---
Не ври, никуда ты не возвращался и никуда не ходил. Очередное вранье от Уколова, такое же как и знакомство с Полюховичем. Вернее незнакомство.
че ты все время врешь? ПОСТОЯННО!!!
Выйди к камерам, скотина! Прекрати прятаться за детские жопки!!!
Пафосное чмо!
grafo _ 20.10.2009 11:00
IP: 194.44.153.---
Чорний:
А для чого ти повернувся?
Таке невнятне ваше бурчання наводить на всякі думки...
Ви розгублені...
У Тєрьохіна руки та губи трясуться...
Ти заховався...


Тут, на форумі, люди, що розуміються на цих збоченях, вже говорили: типова поведінка педофідів.

Терьохін активний педофіл, хоча все у нього й трясеться, але бореться за своє педофільське майбутнє
Уколов пасивний педофіл (боягузливий), як тільки що – у сільські кущі.

Чорний:
А чому би вам не зібрати пресконференцію і спростувати всі звинувачення.


А для цього треба народитися чоловіком з яйцями, а не педарастом
NELLI _ 20.10.2009 11:00
IP: 93.73.25.---
Faultfinder _ 20.10.2009 10:41
Вы предлагаете главным организаторам информационного беспредела с 2005 года под патронатом Тимошенко еще более массовым сделать дерьмопосылы. Хотя и всегда можно найти число больше большего, но здесь законы сработали иначе. Прорвало трубу и дерьмо полилось на владельцев этого "сокровища" – монополистов.
Они уже, выражаясь вашим слэнгом "вздрючили" всю страну, объявив 85% народа Украины ее врагами. Дальше уже ничего не осталось. Им просто нет места среди врагов.
vadimtt111 _ 20.10.2009 11:00
IP: 93.72.150.---
??? энтот человек мыслит байтами а читает битами???
Селянка _ 20.10.2009 10:50
IP: 82.193.114.---
Faultfinder:
Давайте вздрючим пропагандистскую шоблу тварей из ПР и СП
Саме цим він і займається з 2004р. – котить під гору величезний шар багнюки. Аж ось живець урвався і ця куля покотилась з гори на голови вправних міхонош.
kaboom _ 20.10.2009 10:48
IP: 82.193.121.---
Чорний:
А для чого ти повернувся? Я відмовляюся вірити, що ти та Тєрьохін педофіли. Але таке невнятне ваше бурчання наводить на всякі думки...Ви розгублені...У Тєрьохіна руки та губи трясуться...ти заховався...... Я ще раз хочу повторитися, що я не вірю у вашу збоченість і поки не доведуть чи спростують вашу участь – я не позволю собі публічно вас звинуватити чи відбілити. Але так як ви себе ведети пасивно та залякано у багатьох людей закрався сумнів щодо вашої (з Тєрьохіним) порядності.
З них двох з Тєрьохіним яйця присутні тільки у Юлі, і у дружини Богдана.
Kabud _ 20.10.2009 10:48
IP: 67.83.209.---
Faultfinder:
>Давайте вздрючим ->
оце вирогідно жаргонізм з середовища педофілів. А дійсно багато вас розвелося
grafo _ 20.10.2009 10:48
IP: 194.44.153.---
Джина:
grafo:
Литвин, кстати, самоустранился, хитер, однако
Так він же потрібний країні, як ніхто інший
:))
Faultfinder _ 20.10.2009 10:41
IP: 94.179.1.---
Виктор, наплюйте на все, и делайте свою работу. Давайте вздрючим пропагандистскую шоблу тварей из ПР и СП, уничтожим их, как камень на пути, не ради президентства Юли, не ради даже исключения грязных нападок на честных людей, и даже не ради справедливости. А РАДИ УКРАИНЫ И УКРАИНЦЕВ, Что включает в себя и все ранее перечисленное.
Чорний _ 20.10.2009 10:38
IP: 85.223.150.---
А для чого ти повернувся? Я відмовляюся вірити, що ти та Тєрьохін педофіли. Але таке невнятне ваше бурчання наводить на всякі думки...Ви розгублені...У Тєрьохіна руки та губи трясуться...ти заховався...А чому би вам не зібрати пресконференцію і спростувати всі звинувачення. Якщо ви не винні то у вас повинно бути алібі. Подумайте по роках та по датах де ви були в той час коли творився цей жах з дітьми. Хто тебе з регіоналів пробував шантажувати і чому ти не повідомив (через блог наприклад) що тебе шантажують. Де Тєрьохін пропадав так довго (останніми місяцями він взагалі не з"являвся в медійному просторі)...Можливо його вже давно шантажували? Якщо так то чому він піддався на цей шантаж? Я ще раз хочу повторитися, що я не вірю у вашу збоченість і поки не доведуть чи спростують вашу участь – я не позволю собі публічно вас звинуватити чи відбілити. Але так як ви себе ведети пасивно та залякано у багатьох людей закрався сумнів щодо вашої (з Тєрьохіним) порядності.
Зеленський76 Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter