Антикорупційний порядок денний підтримав вже четвертий кандидат в Президенти
Вчора відбулася зустріч, на якій експертні антикорупційні організації обговорили положення Антикорупційного порядку денного з кандидатом у Президенти Анатолієм Гриценком. На зустрічі Гриценка супроводжували Віктор Трепак, відомий по розслідуванню ряду резонансних справ, Віктор Чумак, який очолював антикорупційний комітет Верховної ради попереднього скликання, та єврооптимістка Світлана Заліщук. Гриценко був строгим, говорив багато, в тому числі деякі непопулярні речі, але діалог з громадськістю був максимально щирим.
За результатами обговорення Анатолій Гриценко підтримав усі пріоритети Антикорупційного порядку денного, запропонованого близько тижня тому двадцятьма провідними громадськими організаціями.
Серед ключових положень Антикорупційного порядку денного: перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції, звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та його заступників, звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО, а також гарантія незалежності та відсутність політичного тиску на Національного антикорупційного бюро.
Нагадаю, що Антикорупційний порядок денний вже підтримали такі кандидати у Президенти як Володимир Зеленський, висуванець від Сили людей Дмитро Гнап та лідер Самопомочі Андрій Садовий.
Зі змістом Антикорупційного порядку денного, запропонованого громадськістю, учасниками Коаліції громадських організацій та кандидатами, які підтримали запропоновані пріоритети антикорупційної політики можна ознайомитись на спільній платформі.
Про готовність обговорити Антикорупційний порядок денний заявили ще ряд кандидатів у Президенти, зустріч з якими має відбутись найближчим часом.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.