24 березня 2020, 17:42

Як здатність українців об'єднуватись допоможе долати коронавірус. Приклад мереж АЗС

Епідемія коронавірусу в Україні відродила забуту останнім часом традицію українців на взаємну допомогу. На тлі окремих історій про те, як деякі спритні співвітчизники в часи епідемії втридорога продають товари, необхідні для боротьби з COVID-2019, є й зовсім протилежні приклади солідарності бізнесу з суспільством. Так, три найбільші мережі АЗС долучились до акції допомоги, ініційованої Парламентом, для організації транспорту столичним медикам.

Минулого тижня за розпорядженням спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова 4 машини з парламентського автопарку були передані в користування двом київським лікарням.

Від завтра така допомога стане ще більш масштабною – для потреб лікарень Верховна Рада надає ще 25 автомобілів. Абсолютно всі голови парламентських комітетів відмовились від користування машинами з парламентського автопарку для того, щоб віддати авто столичним медикам.

Автомобілі будуть у користуванні лікарень, які визначені як госпітальна база для боротьби з короновірусом у Києві. Окрім вже відомих Олександрівської та Київської міської дитячої інфекційної лікарні, машини надаються Київській міській клінічній лікарні N4 та N9, Київській міській дитячій клінічній лікарні N1 та N2, а також Київському міському центру репродуктивної та перинатальної медицини.

А завдяки соціально відповідальному бізнесу передані машини будуть забезпечені пальним. У цьому допомогли три мережі українських АЗС.

Мережі АЗС KLO та UPG забезпечать по 12 500 літрів бензину кожна, а група компаній SOCAR передасть для потреб медичних установ ще 10 тисяч літрів пального. Додатково 5800 літрів палива особисто придбав на потреби лікарень міста Києва голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Обсягу пального у понад 40 000 літрів вистачить із запасом.

Приємно відзначити, що корпоративна соціальна відповідальність бізнесу стає в Україні сталим трендом. Дякую представникам компаній KLO, UPG та SOCAR за небайдужість та прояв громадянської позиції у такий складний для держави період. Це яскравий приклад того, як солідарність бізнесу та суспільства допомагає рятувати людські життя.

Ми як країна здатні об'єднуватись, щоб спільно вирішити проблему, якою в даному випадку виступає 2019-nCoV. Напевне, востаннє таке об'єднання відчувалось у 2014-2015 роках, і дуже добре, що наразі ця традиція взаємної допомоги відроджується.

Такий крок бізнесу на зустріч ініціативі парламенту ще раз доводить, саме завдяки нашій національній здатності об'єднуватись у складні часи, ми зможемо подолати і пандемію коронавірусу, і багато інших викликів, які постануть перед державою.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)?

Нещодавно Президент Зеленський заявив, що подумає над дозволом роботи приватних військових компаній (ПВК) в Україні. Чому ця тема активізувалась зараз? Спроби створити законодавчу рамку для ПВК робились ще з 2014 року...

Рада ухвалила реформу ДПП: що зміниться для бізнесу

Тепер і в моєму депутатському портфелі є законопроект, робота над яким тривала понад 3 роки (!). Сьогодні парламент ухвалив у другому читанні реформу державно-приватного партнерства (законопроект N7508), яка відкриває нову сторінку для післявоєнної відбудови...

Держава втрачає чотири мільйони гривень щодня! Кейс Новосілківського спиртзаводу

Придбав спиртзавод на відкритому конкурсі Фонду держмайна, але підприємство 2 роки вимушено простоює, чекаючи на ліцензію від ДПС. Здається абсурд? Однак, на жаль, це суворі українські реалії, які не можна терпіти...

Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі

Ще кілька місяців тому кав'ярня ветерана Дмитра Целуйка могла зникнути. До повномасштабної війни, а якщо точно, то з 2012 року він є власником кав'ярні "Франсуа", яка 12 років успішно працювала на території Центрального залізничного вокзалу "Київ-Пасажирський"...

Українська зброя vs українська бюрократія: хто переможе?

Американська військова допомога не вічна. Не так давно у нас була можливість відчути наслідки, що буде, коли вона закінчиться. Донедавна 30% зброї Сили оборони України отримували з Євросоюзу, 30% – з США, і ще 40% Україна виробляла самостійно...

Мюнхенський холодний душ: Європа нарешті прокидається

Ви не знаєте нічого про драматизм, якщо ви не були цього року на Мюнхенській безпековій конференції. Або принаймні не спостерігали за нею максимально ретельно...