Про християнські цінності
Прагматизм, гонитва за наживою, ставлення до інших як до товару, агресія, неповага один до одного та державних інститутів – реалії сучасного технологічно та інформаційно розвиненого суспільства.
Усе це призводить до духовного зубожіння людей, віддаляє нас від дружніх, доброзичливих відносин.
⠀
Для України ж християнські цінності завжди були основою гармонійних суспільних та економічних відносин, джерелом права та запорукою сталого функціонування держави.
⠀
У "Повчанні" Володимира Мономаха читаємо мудрі настанови: "...мати душу чисту та непорочну, тіло худе, бесіду лагідну і дотримуватись слова Господнього... при старших мовчати, мудрих слухати, старшим коритися, з рівними собі і молодшими в любові перебувати, без лукавого умислу бесідуючи... жодної людини не пропустіть, не привітавши її і не подарувавши їй добре слово..."
⠀
Згідно з християнсько-демократичною моделлю розбудови держави, саме людина є найвищою цінністю для суспільства і держави.
⠀
Чесність, сумлінність, обов'язок, відповідальність, шанобливе ставлення один до одного, етика терпимості та всепрощення – це ті ключові цінності, завдяки яким і формуються патріотизм, готовність до самопожертви та відчуття єдності.
На моє глибоке переконання, суспільство, в якому традиційні християнські цінності поєднуються з демократичними засадами, буде жити і процвітати.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.