''Рішення'' ОАСК по САП – це злочин. Якщо цю схему не погоджував Зеленський, його реакція має бути жорсткою
Сьогодні з'явився детальний юридичний аналіз учорашнього "рішення" ОАСК щодо відбору керівника САП.
Цього разу ОАСК перевершив, здається, сам себе: cкасовуючи положення про проведення конкурсу на САП, суддя Огурцов посилається... на НЕІСНУЮЧУ норму закону.
От так просто – взяли і використали редакцію, яка з 2015 року не діє.
Це не просто неправосудне рішення – це злочин.
Вчора на сайті Президента написали, що рішення "буде детально проаналізовано на відповідність вимогам закону".
Сьогодні такий аналіз з'явився. Все дуже і дуже зрозуміло. Суддя Огурцов (по якому, до речі, САП представляє обвинувачення в справі "плівок Вовка") застосовує закон, якого немає. А крім цього – порушує цілу низку інших вимог закону, починаючи з невиконання обов'язку взяти самовідвід, бо має очевидний конфлікт інтересів.
Так от.
Якщо тільки цю схему не впроваджують спільно ОП і ОАСК, то сьгодні ж має з'явитися відповідна оцінка на сайті Президента, а так само заклик органам правопорядку розслідувати такі дії суддів.
Принаймні такою була реакція щодо рішення Верховного Суду на користь Тупицького, коли він позивався до Президента. А ДБР відкрило справу щодо суддів буквально через пару днів після рішення.
Ну, і звісно ж, має бути заклик Президента невідкладно прийняти його невідкладний законопроєкт про ліквідацію ОАСК, який в своїй самодіяльності зайшов так далеко, що підставляє всю країну і особисто Президента перед Президентом найважливішого безпекового союзника – США.
Тільки знаєте – щось мені підказує, що жодної такої реакції не буде.
fb автора
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.