Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Влада сміливо бореться за своє право залишатися боягузами

01 травня 2014, 18:23

Учора я закликав депутатів негайно зібратися і замінити Турчинова на посту Верховного головнокомандувача. Як недієздатного і неспроможного.

Учора ж Автомайдан пікетував Банкову з вимогою більш рішучих дій влади по захисту Сходу країни від російської агресії.

Реакція Банкової була миттєвою і креативною. Але не на Сході – в Києві:)

Щойно тримав дзвінок від старшого сина Олексія: Тату, я у військкоматі, проходжу медичну комісію, призивають на службу і терміново, сьогодні ж відправляють у військову частину у Львівській області. Подзвонив районний воєнком і передав команду воєнкома міста Києва: призвати Олексія Гриценка до війська негайно і сьогодні ж відправити до військової частини. Повісток я не отримував, прийшов одразу по дзвінку, підвечір – виїзд на Захід...

Батьківська настанова була короткою: Держава довірила тобі зброю – захищай країну гідно!

А потім сам собі подумав, уже без сина, щоб не рвати йому душу:

1) А яку ж зброю держава під керівництвом Турчинова довірила моєму синові? Строкову службу Олексій не служив, як студент КПІ він закінчив 12 років тому військову кафедру. Лейтенант запасу, протиповітряна оборона, зенітно-ракетний комплекс Куб-М. Але ТАКИХ комплексів у бойовому складі українській армії НЕМАЄ. Вже понад 20 років...

2) І що тепер робитиме лейтенант Олексій Гриценко на Львівщині? Якою зброєю він захищатиме Захід країни? І від кого, власне, Захід країни зараз треба захищати зенітно-ракетними комплексами?

3) Мій син не словом, а ділом довів свою готовність захищати країну. Він на Майдані з першого дня, 21 листопада. Разом з друзями створив Автомайдан, координував і особисто брав участь у досить ризикових операціях проти банди Януковича, і не лише в Києві. Олексія переслідували, залякували, намагалися заарештувати. Коли Турчинов кинув війська у Криму напризволяще, Олексій з друзями допомагали там нашим військовим і їхнім родинам. У Криму росіяни захопили сина в полон, і він гідно як офіцер витримав складні іспити. Одразу після Криму Олексій сам звернувся до військкомату з готовністю служити країні. Два тижні тому він знову поїхав у небезпечну зону: працював у Харкові, разом із чесними офіцерами МВС протидіяли там сепаратизму, щоб у місті не вивісили триколор. Акція протесту Автомайдану на Банковій стала останньою перед його призовом до війська...

4) Навіть під керівництвом недієздатного Турчинова українська влада не повинна бути такою дрібно-мстливою! Бо насправді головна мета термінового призову Олексія Гриценка не країну захищати – скоріше Автомайдан приструнити, щоби він більше Банкову не турбував. А ще – не допустити надто активних автомайданівців до Київради: Олексій Гриценко першим номером у списку партії "Громадянська позиція" веде до Киівради молоду команду, і до виборів залишилося лише три тижні...

5) Може, хтось ще вірить, що призов Олексія Гриценка – то загальна рознарядка? Так Банкова у своєму мстливому креативі не зупиняється:

Сергія Кобу, ще одного із засновників Автомайдану, влада через воєнкома сьогодні зранку теж розшукує. Дзвонить воєнком київський. Хоча Коба прописаний в Ужгороді:) Сергій Коба теж готовий служити, як і мій син, але воєнкома київського він послав... Чекає офіційної повістки на домашню адресу.

Це ж треба додуматися – "карати" військовою службою за громадянську позицію?!

powered by lun.ua
Коментарі — 317
Юрій Павлів _ 04.05.2014 23:40
IP: 93.77.134.---
коли вже людям набридне слухати цю владу – коли вони їх винесуть звязаних на майдан і спалять? – нам потрібна влада така як в Кореї – якщо хабарник – розстріляти і разом з родиною і тп...
Andrey Vorontsov _ 04.05.2014 22:12
IP: 46.219.242.---
Короче, ребята, мусора вчера с повязками сепаратистов подставляли щиты как подставку для прицела автоматов боевиков.

200 человек наших в больницах с огнестрелами – и неизвестно сколько выживет.

Сегодня МВД отпустило 67 сепаратистов, Аваков съезжает на прокуратуру, прокуратора говорит что отпустило именно МВД без согласования с кем-либо.

Наши войска оставили Краматорск без объяснения причин.

Границы с РФ, РБ и ПМР до сих пор открыты.

Короче – голосуем за Яроша и за изгнание проституток из правительства.

(насчет Порошенко – так Наливайченко – УДАРовец, поэтому от тоже несет такую же ответственность как и БЮТ).
lola _ 04.05.2014 18:44
IP: 74.125.17.---
Пане Теодоре,Чи звертатись до людськоі совісті.це вчинок незріло-дитячий?Зрештою,вустами дитини говорить істина.А зламати корупційний механізм можуть принявши необхідні закони у ВР.Інше питання чому іх не приймають.ЯКІ НЕГІДНИКИ СКОРИСТАЛИСЬ ПЕРЕМОГОЮ МАЙДАНА?І тому ставати інвалідом,або гірше вмирати за те,щоб президентом став П. чи Ю. я не збираюсь.Я буду БОРОТИСЬ так,щоб ім мало не показалось.І впевнена,що зі мною погодяться.Корупцію,продажність,партійність на користь кишень партійців потрібно нищити і усі методи для нас є добрими.
ingul _ 03.05.2014 17:20
IP: 74.125.18.---
Nikolay Ralbush:
Ты, СУКА, не знаешь сколько людей умирает и им неккому обратиться. Они не ездят к министру!
ingul _ 03.05.2014 17:16
IP: 74.125.18.---
Теодор Дяків:
Звідки беруться УБЛЮДКИ?!!!
Теодор Дяків _ 03.05.2014 16:42
IP: 74.125.181.---
lola:
...Після розстрілу патріотів на Майдані самооборона,автомайдан та студенти організували акцію "НЕ БЕРИ ХАБАРЯ". Ми проіхались по держустановах із закликом-не брати хабарів...
- Звідки беруться дорослі діти, які можуть з однієї сторони, влаштувати революцію (без конструктивної і, головне. с п і л ь н о ї, хоча б для революціонерів, мети), а з іншої – їздити по держустановах із закликами не брати хабарів... Який зміст ламати механізм, не розуміючи реальних недоліків його конструкціїї та не маючи уявлення про якийсь інший, новий і кращий механізм? За що, за яку Україну полягли і продовжують вмирати сотні, а тисячі стали інвалідами? Запитайте про це декількох активних революціонерів і отримаєте майже стільки різних відповідей...
lola _ 03.05.2014 15:21
IP: 78.111.186.---
У мене схожа ситуація.Після розстрілу патріотів на Майдані самооборона,автомайдан та студенти організували акцію "НЕ БЕРИ ХАБАРЯ".Ми проіхались по держустановах із закликом-не брати хабарів,і цим зробити Європу в Украіні.Сьогодні на мене та інших активістів збирають держхабарники інформацію та компромати.Тому БУДЕМО БОРОТИСЬ.
Райхер _ 03.05.2014 15:12
IP: 46.211.135.---
Лукин прилетел что бы забрать Стрелка, неужели наши его выпустят?
Фантазер Блазень _ 03.05.2014 14:39
IP: 188.230.8.---
Цікаво
ingul _ 03.05.2014 14:09
IP: 74.125.18.---
mihaylenco:
Постійно задаю собі запитання. Чому Гриценко збирає найбільше коментарів? Чому Гриценка найбільше "мочать" коментатори? Чому Гриценка найбільше з усіх політиків мочать ЗМІ? Чому Гриценка найбільше з усіх мочать інші політики?

Відповідь одна – він біла ворона. Він не визнає правил, встановлених в українській політиці, і постійно ці правила порушує. Гриценко – найнебезпечніша на сьогодні загроза для владної Системи, яка ретельно вибудовувалася мафією.

Тому й мочать. Інакше, для чого приділяти стільки уваги особі з мізерним рейтингом?
Таков совок – всегда подчиняться власти.И только немногие НЕТАКИЕ!!!
ingul _ 03.05.2014 14:05
IP: 74.125.18.---
Алекс Фибер:
Все действия властей Украины можно охарактеризовать очень просто – дайте денег. Почему слили Крым? Потому что подумали – не будем сопротивляться, покажем "миролюбие", сразу дадут несколько миллиардов. Почему сливали Восток и Юг, дразня этим кровожадного Путина? Потому что считали, дадут ещё денег, пожалеют. Вы думаете, эта верхушка нашей нынешней власти – умные люди? Вы глубоко ошибаетесь. Они такие же дураки как и все в основной массе. Их уровня хватает для быта, не более. И только когда ОТКРЫТЫМ ТЕКСТОМ в МВФ сказали – потеряете индустриальный Восток (то есть отдадите Путину) – не получите денег НИКОГДА, заставило шевелиться для защиты территориальной целостности Украины и наших граждан. Именно, власть захватили дураки. Пусть умнеют, время ещё есть. И Крым можно вернуть, сам придёт обратно, когда Россия получит по зубам.
Вот это есть правда. Только они не поумнеют. У них не ум. У них расчет – это нечто другое.
Andrey Vorontsov _ 03.05.2014 13:26
IP: 46.219.242.---
Бедняга... призвали на двухнедельные военные сборы офицеров запаса в самое безопасное место Украины.

Ужас!!!!

Злодей Турчинов нарушил главное правило военного призыва – не призывать детей "элиты". Представляете – сын экс-министра и лидера партии... в армии.

(правда не на срочке полтора года, а на сборах 14 дней, и не в Славянск а во Львов. Турчинов все-таки остатки совести сохранил).

Короче Анатолий Гриценко – ты чмо.
Олесь Петренко _ 03.05.2014 12:37
IP: 109.162.71.---
нічого не маю проти ОЛЕКСІЯ ГРИЦЕНКО. але анатолій гриценко – людина яка реально валила армію. скорочувала цілими напрямками, зокрема на одесько-бесарабському напрямку. генерали писали. а тепер він себе піарить. знаєте, на посаді міністра оборони були агенти москви – саламатін, лебедєв. але гриценко – це якийсь дивний горе-діяч, який валив в армії все нормальне здорове, але при цьому дуже піарився. от почитайте "міністр и носки".
Алекс Фибер _ 03.05.2014 12:25
IP: 176.8.169.---
Все действия властей Украины можно охарактеризовать очень просто – дайте денег. Почему слили Крым? Потому что подумали – не будем сопротивляться, покажем "миролюбие", сразу дадут несколько миллиардов. Почему сливали Восток и Юг, дразня этим кровожадного Путина? Потому что считали, дадут ещё денег, пожалеют. Вы думаете, эта верхушка нашей нынешней власти – умные люди? Вы глубоко ошибаетесь. Они такие же дураки как и все в основной массе. Их уровня хватает для быта, не более. И только когда ОТКРЫТЫМ ТЕКСТОМ в МВФ сказали – потеряете индустриальный Восток (то есть отдадите Путину) – не получите денег НИКОГДА, заставило шевелиться для защиты территориальной целостности Украины и наших граждан. Именно, власть захватили дураки. Пусть умнеют, время ещё есть. И Крым можно вернуть, сам придёт обратно, когда Россия получит по зубам.
кимбер _ 03.05.2014 10:47
IP: 178.165.0.---
Это реклама Гриценко-младшего? Если он такой патриот, то почему не вступил добровольцем в карательный батальон, который будет заниматься конкретным делом?Убийствами несогласных.
mihaylenco _ 03.05.2014 09:46
IP: 82.207.104.---
Постійно задаю собі запитання. Чому Гриценко збирає найбільше коментарів? Чому Гриценка найбільше "мочать" коментатори? Чому Гриценка найбільше з усіх політиків мочать ЗМІ? Чому Гриценка найбільше з усіх мочать інші політики?

Відповідь одна – він біла ворона. Він не визнає правил, встановлених в українській політиці, і постійно ці правила порушує. Гриценко – найнебезпечніша на сьогодні загроза для владної Системи, яка ретельно вибудовувалася мафією.

Тому й мочать. Інакше, для чого приділяти стільки уваги особі з мізерним рейтингом?
Sergiy Rudenko _ 03.05.2014 09:31
IP: 188.230.56.---
Юлькині фокуси
Igor Ovchar _ 03.05.2014 04:16
IP: 109.229.13.---
шаражка юльки тимошенко обкакалася, як і завжди. Гриценко для них поганий, Кличко – поганий, Порошенко – теж, Ляшко пішов від них, Хмара – давно пішов. Але БЮТівські тролі – на місці – ріжуть "правду-матку" в блозі Гриценка:)
rujena _ 02.05.2014 22:06
IP: 74.125.182.---
Владимир Замякин:
За когось голосувати можна ПРИМУСИТИ тільки безмозгле бидло. Якщо людина хоч трошки щось думає і має повагу, перш за все, до самого себе, то таку людину ніякий адмінресурс примусити не зможе.
За Януковича ВСІ голосували добровільно, і тепер, дивлячись на події на Сході, я розумію ЧОГО. Бо, не хочу нікого ображати, там дуже "специфічне" населення.
Вам Тимошенко не подобається? – не голосуйте за неї, це ж так просто!
ingul _ 02.05.2014 21:51
IP: 74.125.18.---
Анатолий, дави эту бютовскую мразь. Голосую за Тебя!
ingul _ 02.05.2014 21:47
IP: 74.125.18.---
virtual:
Тебя, бл#дь, чмо пробютовское отправлять в жопу надо!
Владимир Замякин _ 02.05.2014 20:26
IP: 178.219.84.---
Виталий Ященко:
Владимир Замякин:
Кто про что, а курица о просе. Или господина Гриценко опять Юлька-воровка обидела? Или Вам все равно о чем речь, лишь бы Юльку опустить?
Більш ніж вона сама себе опускає ніхто так не зможе, бреше навіть там де можна взагалі не брехати...
Виталий Ященко _ 02.05.2014 20:19
IP: 46.211.53.---
Владимир Замякин:
Кто про что, а курица о просе. Или господина Гриценко опять Юлька-воровка обидела? Или Вам все равно о чем речь, лишь бы Юльку опустить?
Владимир Замякин _ 02.05.2014 20:16
IP: 178.219.84.---
Марія Беднарчук:
rujena:Юлька- це політичний олігарх, яка заробляє гроші на самій політиці.
Але на жаль при допомозі адмінресурсу та продажнього лохторату може стати президентом...
Марія Беднарчук _ 02.05.2014 20:12
IP: 74.125.181.---
rujena:Юлька- це політичний олігарх, яка заробляє гроші на самій політиці.
Корупція1386 Зеленський50 Україна та Європа1109 Уряд реформ416 Донбас22
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter