13 квітня 2017, 13:24

Державна фіскальна служба. Без значних інтелектуальних зусиль...

Складається враження, що наше чиновництво мало думає і нічого не аналізує.

Ледве вдалося розібратися з президентськими указами з питань про припинення громадянства, хоча елементарне, здавалося б, питання.

А тут ще фіскали "морозяться".

Колеги адвокатискаржаться на нещодавно запроваджену необхідність платити єдиний соціальний внесок незалежно від ориманого доходу.

Адвокати, що здійснюють свою діяльність індивідуально, відпвідно до закону є самозайнятими особами, що здійснюють незалежну професійну діяльність.

А після недавніх законодавчих змін незалежному професіоналу, отримав він гонорар чи не отримав, 22 відкотки мінімальної зарплати єдиного соціального внеску платити треба.

Але що цікаво. Проблема має виникати тільки у тих адвокатів, що їх місячні гонорари сумарно менші за мінімальну заробтну плату. Адже якщо доходи більші, то і платити адвокату стільки ж, скільки і раніше.

Відносна масовість адвокатських скарг на несправедливий тягар єдиного соціального внеску наводить на думку, що наша адвокатура істинно безкорислива і займається юридичною практикою "бєзвозмєздно то єсть даром".

От я і поцікавився у Державної фіскальної служби України, а скільки у нас адвокатів стоїть на обліку як такі, що здійснюють незалежну професійну діяльність, а також яким є сукупний річний дохід адвокатів-індивідуалів.

Хотів я порахувати середній річний задекларований гонорар адвоката-індивідуала, щоб з'ясувати, чи дійсно колеги доїдають останні крихти і захищають клієнтів у вільний від жебрацтва час.

Але як виявилося, фіскальна служба незалежних професіоналів рахує гамузом і по категоріям не ділить.

Щоб визначити кількість адвокатів, що стоять на обліку, фіскалам потрібно докласти значних інтелектуальних зусиль, а зайвого інтелекту на зусилля у них. очевидно, немає.

То чи варто дивуватися якості роботи українського чиновництва за таких його аналітичних здібностей і такого інформаційного забезпечення?



Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Порошенко буде на засіданні Міжпарламентської Ради Україна – НАТО

Вчора, 22 квітня 2025 року, набрало законної сили судове рішення, яким встановлено незаконність січневого рішення прикордонників про відмову Петру Порошенку у перетині кордону...

Про адвокатів-хакерів, які висмоктують, і про журналістів, які про таке пишуть

Прочитав у ДЗЕРКАЛІ ТИЖНЯ статтю Інни Ведернікової під гучним заголовком "СПРАВА АДВОКАТІВ-ХАКЕРІВ. ЯК НАБУ ВИЯВИЛО ПАРАЗИТІВ". Яскравий приклад акуратного мощення якнайкращими намірами прямої дороги у таке пекло, що мало не здасться...

Відосики ДБР

За роки влади 95 кварталу мало не всі державні органи перетворилися на такі собі продюсерські контори, які замість виконання передбачених законом функцій, пишуть сценарії і випускають відосики...

Президент Зеленський і три фірми

Схоже, Президент України Зеленський почав здогадуватись, що його 5-6 менеджерів того... Не зовсім справляються. А зробити з цим він нічого не може, оскільки, як встановлено рішенням суду, не володіє і не зобов'язаний володіти інформацією про прізвища і посади тих 5-6 менеджерів...

Президент Зеленський і "ай яй яй"

Все частіше читаємо новини про те, як чиновники ДБР без ухвал суду вриваються до помешкань громадян і вчиняють там розгром, який потім називають "невідкладний обшук без ухвали суду з метою врятування майна"...

Президент Зеленський і полковник Простаков

Це колись обов'язково мало статися. І це сталося! Суд визнав протиправним рішення про відмову Петру Порошенку у перетині державного кордону...