Росія розв'язала війну проти Грузії
Сьогодні трапилась подія, яка матиме непередбачувані наслідки для всього світу і особливо Європи та країн колишнього Радянського Союзу. Росія увійшла на територію суверенної держави і таким чином у відкриту розв'язала війну проти Грузії. Слід нагадати, що відкрита підтримка з боку Росії режимів у Південній Осетії та Абхазії, ніколи не була таємницею. Росія фінансувала, озброювала ці режими, але завжди прикривала свої відверто імперські цілі миротворчими аргументами. На сьогоднішній день, поза залежністю від того, як будуть розвиватись подальші дії, зрозуміло, що Росія перейшла рубікон. Після сьогоднішніх подій усі країни пострадянського простору мають розуміти, що Росія, зі словами захисту чи то росіян, чи то російськомовних громадян, чи то російських інтересів, буде цілеспрямовано розколювати їх країни, а потім окупувати та анексувати їх територію. Слід зазначити, що сьогоднішні кремлівські можновладці порушили не тільки Статут ООН, а і власне законодавство, яке передбачає отримання попередньої згоди Ради федерації Росії на спрямування військ за межі Росії.
Не можна забувати і про тисячі загиблих під час другої чеченської військової кампанії, коли Росія ставила під контроль Чечню. Тоді Росія усьому світу заявила про неприпустимість втручання у її внутрішні справи, пов'язані із заходами по відновленню конституційного ладу на своїй території.
Сьогодні важливо також зрозуміти застосований у Південній Осетії та Абхазії варіант перетворення цих регіонів Грузії у фактично російські території. Спочатку активно фінансуються і озброюються певні групи населення і потім нав'язується конфлікт цих груп з центральною владою. Спроби припинити ці дії, у законом встановленому порядку, вже самі по собі будуть підставою для військового втручання з боку Росії. При чому, ввівши свої військові підрозділи начебто з метою захисту населення, Росія допомагає певним особам зайняти керівні посади у цьому регіоні, які часто густо є діючими співробітниками спецслужб Росії. Після цього у паралізованому військовим конфліктом регіоні, в умовах відсутності заробітку, жителям пропонується отримати російське громадянство з подальшою соціальною допомогою з боку російського державного бюджету. Таким чином досягається ситуація, коли більшість мешканців змушена або бігти з цього регіону, або перетворюватись на російських громадян. А це вже прямий шлях до проголошення мешканців цієї території "народом" цього регіону, який прагне приєднатись до Росії.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.