ре (д) акційна політика
якщо в оцінці "роботи" януковича враховувати попередні уряди, чи варто обмежуватись правлінням ющенка та урядуванням тимошенко?
скажімо, правозахисні досягнення віктора януковича на фоні урядування голови райхкомісаріату україна еріха коха виглядали б на п'ятірку з плюсом. тоді віктора федоровича можна було б сміливо зарахувати до політичних дисидентів та запросити очолити freedom house.
й з рейтингами свободи тоді б все одразу налагодилось. а надалі, щоб особливо не заморочуватись та й експертів не відволікати від документування порушень прав людини – індекс свободи прив'язати до довжини побудованих мостів.
до речі, оскільки правозахисники у нас так довго боролись за права ув'язнених, що отримали їх майже в повному обсязі, то цей напрямок роботи віктора федоровича варто було б розвинути.
чомусь правозахисники досі займаються справою лише ззовні місць позбавлення волі. очевидно лише тому, що їх ув'язнення з метою спрощення роботи позбавило б віктора федоровича можливості отримати хорошу оцінку на фоні уряду іншого відомого вченого – іосифа віссаріоновича.
а от уряд гетьмана скоропадського виглядав би слабенько – той лише академію наук створював, а віктор федорович – цілу науку. а яка, скажіть, академія без жодної науки? галузевий пенсійний фонд. тому тут також – тверде п'ять.
як казало українське телебачення часів кучми, не все так погано в нашому домі. і є методи оцінки, які наштовхують на думку – далі буде тільки краще. особливо, якщо вперто відтворюватимемо травми розчарування від "помаранчевих", а шкалою оцінки й надалі матимемо старі надії.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.