Чакалка в Чернігові, або Чому 23 лютого у мене цього року вперше в житті буде святковим днем
Дорогі чернігівці й ті, хто 23 і 24 лютого планує відвідати Чернігів!
Запрошую вас із дітками о 12.00 у ці дні до Чернігівського театру ляльок імені Олександра Довженка на прем'єру вистави "Як подружитися з Чакалкою" за моєю п'єсою.
Постановка головного режисера театру, заслуженого артиста України Віталія Гольцова.
Саме він, побувавши на презентації моєї повісті "Стефа і її Чакалка", запропонував мені написати за її мотивами п'єсу для лялькового театру, – і без його наполегливості, підказок і підтримки я б не впорався з цією геть новою для мене, несподіваною і дуже непростою справою.
Отож – приходьте і побачите, що у нас вийшло:)
Це – сцена з вистави, Сестричка і Хрущ Антонич.
Сценографія і ляльки Тетяни і Василя Виходцевських.
..........
Тим, хто не читав повісті, мушу пояснити, що Чакалка – це казкове страшидло з роду Бабаїв, якими зазвичай лякають батьки своїх неслухів, вередунів, шкодників, – мовляв, прийде вночі, забере в мішок і понесе до темного лісу. Так і сталася з маленькою героїнею вистави – дівчинкою на ім'я Стефа та її друзями. А далі почалися веселі, шкодливі – але не шкідливі пригоди...
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.