Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

16-й!

05 березня 2016, 13:17

ПОЛТАВА! – Наш 16-й крок у створенні Твоєї нової поліції!

З вересня по грудень 2015 року в Полтаві було подано 5 893 заяв в патрульну поліцію, пройшов конкурс і закінчив навчання тільки 1 кандидат з 22-х претендентів на місце. І сьогодні 245 гідних в перший раз заступлять на охорону права і порядку на вулицях древньої Полтави!У Полтавській патрульної поліції:

поліцейських з вищою освітою -80%;

дівчат-20%;

учасників АТО – 36 осіб, серед них – більшість із славного батальйону "Полтава".

Керівником патрульної поліції в Полтаві призначений Віталій Мельничук, 34 роки, вища освіта за спеціальністю "правоохоронна діяльність", має досвід роботи в патрульної поліції Києва (командир роти).Побажаємо удачі Новій патрульній поліції Полтави!

Всього ж на сьогодні, 5 березня 2016 року, в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Ужгороді, Мукачевому, Миколаєві, Луцьку, Хмельницькому, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Херсоні, Вінниці, Чернігові, Кременчуці, Черкасах, аеропорту Бориспіль служать 8660 патрульних поліцейських. До кінця року ми плануємо запустити патрульну поліцію в Тернополі, Борисполі, Житомирі, Чернівцях, Рівному, Запоріжжі, Кіровограді, Кривому Розі, Сумах, Маріуполі, Слов'янську, Краматорську, Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську.

Крок за кроком, в Україні вибудовується система, створена на основі нової, європейської ідеології, яка вже ніколи не повернеться до старої, каральної системи і буде служити кожному українцю і захищати кожну людину!

powered by lun.ua
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter