4 липня 2016, 16:18

Стартував пілотний проект системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху

Запустили пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху.

Будьте уважніше! Зовсім скоро буде працювати не пілот – і будуть нараховуватися не умовні штрафи, а реальні – без участі поліцейського. Включаємо самодисципліну!Тепер по порядку.

14 липня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху".

Законом передбачено введення в дію системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Для реалізації положень Закону було створено робочу групу, до якої увійшли представники МВС, Нацполіціі, представники з інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади (Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної регуляторної служби).

4 липня цього року в Києві запущено пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Мета проекту – автоматична фіксація порушень швидкісного режиму за допомогою сучасних камер, без участі поліцейського.

Камера фіксує перевищення швидкості. Після чого дана інформація передається в центр обробки даних Національної поліції. Отримана інформація обробляється оператором – поліцейським, з використанням наявних баз даних МВС. За результатами обробки виноситься електронна адміністративна постанова, що в подальшому буде направлятися власнику транспортного засобу.

Власникам транспортних засобів з державною реєстрацією постанова відправлятиметься Укрпоштою. Щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією – Держприкордонслужбі (з метою вручення адміністративної постанови особі, яка ввезла цей транспортний засіб на територію України).

На першому етапі роботи системи будуть використовуватися дані, отримані з встановлених камер в містах Києві (1 камера – вул. О. Теліги, 61) і Одесі (2 камери – транспортна розв'язка "Клеверний міст"). Це тест. Всього ж по всій країні – в режимі реальної експлуатації-будуть встановлені тисячі камер.

Реалізація даного проекту допоможе створити повноцінну та ефективну систему автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху в Україні.

Це дозволить суттєво знизити рівень аварійності на дорогах, зменшити число загиблих і травмованих громадян.

Станом на сьогоднішній день в Україні збільшилася кількість ДТП на 26%. ДТП з постраждалими за 6 місяців: 2015 рік – 9,9 тис. осіб, 2016 рік – 12,5 тис. осіб.

Тільки за 6 місяців 2016 року в ДТП загинуло 1,5 тисячі наших громадян.

****

Лише за 6 годин тестового режиму 3-х камер зафіксовано порушень на суму штрафів близько 3 млн.грн! А якщо цих камер буде 5000?! Для того, щоб був порядок і комфорт на дорогах, доведеться зайнятися самодисципліною – кожному з нас. Це один з кроків цивілізованості, який доведеться зробити! МВС зробить незалежну, добре працюючу систему – з Мінінфраструктури – якісні дороги, а з водіїв – дисципліна!

Домовилися!?;)

powered by lun.ua

Війна – справа не лише армії, це доля всієї нації!

Як людина, яка від початку військової агресії проти України і ще донедавна займалася забезпеченням державної безпеки – наведу цитату видатного воєначальника Густава Маннергейма: війна – справа не лише армії, це доля всієї нації! А в умовах нинішнього протистояння, фактично, світоглядів – демократії і тоталітаризму – це має стати справою всього цивілізованого світу...

День національної поліції України

Шість років тому ми розпочали створення Національної поліції України як принципово нового, високотехнологічного, зручного для людини сучасного поліцейського сервісу...

Чотири проєкта загальною вартістю €1,3 млрд для економіки України!

Сьогодні Верховна Рада України ратифікувала 4 масштабні проєкти загальною вартістю €1,3 млрд – це результат роботи Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва! Дякую колезі-співголові – міністрові економіки, фінансів і відновлення Французької Республіки Бруно Ле Меру! 🇺🇦🇫🇷 🤝💪 1...

ОСВОБОЖДЕНИЕ МАРИУПОЛЯ – 7 ЛЕТ!

13 июня 2014 года – семь лет назад – рано утром я не спал – у нас была трудная ночь и рано-рано утром я написал у себя в ФБ (https://www...

День пам'яті жертв геноциду вірмен. ЦАВЕТ ТАНЕМ!

Сьогодні, 24 квітня – День пам'яті жертв геноциду вірмен. Світ поминає півтора мільйона вбитих, замучених, померлих від голоду людей, єдиною виною яких перед вбивцями була "неправильна" національність і "неправильна" віра...

Час єднання!

Путінський режим знов накопичує військові сили біля кордонів України, погрожуючи новою агресією! Скажений собака знову біля наших воріт... Нам не звикати – ми на своїй землі і будемо захищатися! Сьогодні вкрай важливо відповісти на загрозу зібрано й адекватно: концентрацією всіх патріотичних сил України навколо спільної мети – дати рішучу відсіч можливим провокаціям та агресії! Консолідовані сили державників та цивільних патріотів-ветеранів – регулярні сили ЗСУ, МВС та резервісти повинні об'єднавшись встати на захист своєї країни...