Арсен Аваков Міністр внутрішніх справ

З 3 серпня на Волині розпочали роботу групи швидкого реагування патрульної поліції

03 серпня 2016, 19:58

Волинська область – п'ята, після Київської, Львівської, Харківської та Хмельницької, де реалізується наша стратегія створення нової поліцейської системи сервісу і безпеки в сільській місцевості та для невеликих міст і селищ.Територію області, яка розділена на зони забезпечення правопорядку будуть цілодобово патрулювати 38 груп швидкого реагування. Всього до складу підрозділів реагування входять 508 співробітників.

У кожній групі – по двоє поліцейських. Автомобілі оснащені сучасними засобами зв'язку, в тому числі – планшетними ПК, за допомогою яких співробітники мають можливість оперативно отримувати інформацію з електронних баз даних НПУ і МВС. Групи будуть нести чергування в цілодобовому режимі – 4 зміни по 12 годин кожна.Вся інформація про правопорушення на території обслуговування надходить керівнику зміни реагування патрульної поліції відділу або відділення поліції, який на інтерактивній карті в онлайн-режимі бачить дислокацію нарядів поліції і оперативно керує ними, направляючи на виклики.

Крім того, патрульні поліцейські будуть виконувати частину функцій, які раніше були закріплені за дільничними інспекторами, працівниками поліції у справах дітей, а також забезпечувати безпеку дорожнього руху.

Так, патрульні будуть проводити профілактичну роботу з особами, які перебувають на адміністративному обліку, надавати допомогу населенню, здійснювати ювенальну превенції і комунікацію з територіальними громадами.

Подібна універсалізація дозволить максимально наблизити поліцейський сервіс до населення і надати всю можливу допомогу в складних ситуаціях.Як показала практика в областях, де вже запрацювала нова система – впровадження груп реагування набагато скоротило час прибуття поліції на виклик – в містах з 15-20 хвилин до 7 хв., а в селі – від 1-2 годин до 20 хвилин. Як наслідок – підвищилася ефективність роботи на місці події і кількість правопорушень, розкритих "по гарячих слідах".

Разом з тим, найважливішим показником ефективності роботи поліції стало підвищення довіри населення – кількість звернень зросла на 40-50 відсотків. Люди бачили результат і вірили, що отримають допомогу!Сьогодні ж на Волині оголошено конкурсний набір на службу в поліцію. Під час конкурсу відбиратимуть кандидатів на 60 вакансій: 15 слідчих і 45 дільничних офіцерів поліції. Відбір буде проходити з 2 по 31 серпня в три етапи. Перший – це тестування, потім фізична підготовка і співбесіда. Запрошуємо кандидатів – кваліфікаційні вимоги – на сайті Нацполіції. Давайте змінювати країну разом!

Крок за кроком втілюємо реформу!

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Pavlo Koma _ 04.08.2016 02:55
IP: 178.92.11.---
Від Закарпаття до Харкова, від Шацьких озер Волині, до моря Одеси – Україні конче потрібен міністр розвитку курортної індустрії, який був в автономії Криму. З точки зору розвитку курортного бізнесу, та і взагалі розвитку бізнесу в Україні, найкраще підходить для Євробачення Одеса. Навіть Герой України – головнокомандувач Української повстанської армії – УПА Генерал-хорунжий Роман Шухевич в 50 роках двічі лікувався в кращих лікарів на курортах і санаторіях Одеси. Вони його дуже гостинно приймали і головне – професійно лікували. Навіть вулицю в його честь мають честь назвати.
Pavlo Koma _ 04.08.2016 00:21
IP: 178.92.11.---
На таких організаторах, як Міністри МВС Аваков, ГПУ Луценко, Президент і Гарант Конституції Порошенко, ... сьогодні, під час війни і окупації РФ в Криму і Донбасі, тримається Європейська Демократія і Закони цивілізованої Держави Україна. В скрутну годину для Держави Їх сини були в АТО, разом з Народом України всіх національностей, разом з патріотами і добровольцями.
Сила Українського народу в демократичних устремління суспільства. Вже в другому поколінні всі іноземні вигнанці, політичні біженці сусідніх держав, гастарбайтери, заробітчани стають патріотами Держави Україна, нарівні з корінним народом – свободолюбними українцями.
План терору РФ по створенню неймовірного хаосу в Україні в чергове, з тріском провалився.
В РФ вже домінує страх перед незламною силою свободи Народу України.
Сьогодні Україна повністю підмінила собою НАТО і самостійно створила захисний бар'єр для Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини, Румунії, Молдавії, Туреччини... – усієї Європи.
Kirill Korzhenko _ 03.08.2016 22:33
IP: 95.133.223.---
Ну надо же, п Аваков комментарии включил. Геройский поступок, п Аваков! Героический!
Недавно наблюдал, как рай отдел банду обезвреживал, грабившую фермеров. На вопрос фермеров – почему вы отпускаете зерновоз с зерном? – был дан откровенный ответ – Нам тут жить.
Вас, п Аваков, обвиняли, шо вы, мол, гвардией личной обзавелись. Врут, п Аваков. Не сомневайтесь да же. Если чё серьёзное начнется, разбежится ваша армия по щелям, рассеется как пепел на ветру. Наговаривают на вас, шо вы игрок сурьёзный и коварный.
Иван Гелан _ 03.08.2016 22:19
IP: 213.110.136.---
Аваков, ви талановитий менеджер відмовтесь від Пашинського і вивчіть УКРАЇНСКУ мову,
Корупція1296 Україна та Європа1068 Aтака Путіна1189 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter