15 травня 2014, 17:35

Геть амбіції!



Наближається важлива для усієї України дата – 25 травня. Саме в цей день громадяни нашої держави нарешті матимуть змогу легітимізувати владу після кількамісячних революційних подій.

Ситуація в Україні вкрай напружена. Вітчизняна економіка зазнала нищівних втрат, країна фактично перебуває у стані неоголошеної війни з північним сусідом. В цій непростій ситуації нам важливе не просто успішне завершення Антитерористичної операції, Україні терміново потрібен Головнокомандуючий і політик, який розпочне ґрунтовний діалог із жителями східних регіонів.

Годі дебатувати і змагатися за рейтинги! Усі кандидати у Президенти мали достатньо часу, аби запропонувати громадянам власне бачення розвитку України. І саме зараз – на прикінцевому етапі виборчої кампанії – усім зареєстрованим кандидатам потрібно проявити ще одну державницьку рису – патріотизм та самопожертву.

Кожен з вас має прийняти важке, але вирішальне для єдності України рішення! Українська Платформа Собор закликає всіх претендентів на найвищу посаду в країні, хто сповідує демократичні цінності, поступитися власними амбіціями на користь найбільш ймовірного кандидата.

Вже 26 травня українці мають знати ім'я свого президента та отримати нову владу! Тільки так ми згуртуємо українську націю в єдину потужну силу і збережемо державу!

Обравши Президента у першому турі, українці позбавлять фашистський режим Путіна додаткових можливостей стосовно подальшої військової агресії на Донбасі.

Ми не маємо права дарувати противнику ще 3 тижні часу!

Саме такий державницький крок дозволить вам, шановні кандидати, наростити власну політичну вагу – в очах і своїх виборців, і колишніх конкурентів. Така політична конфігурація надасть підстави вважати один одного не ворогами, а союзниками. Врешті-решт, усі бажаючі можуть запропонувати свій варіант компромісу, спільною платформою якого може стати створення нової коаліційної команди на чолі з новообраним Президентом.

Давайте нарешті зруйнуємо негативне архетипне уявлення про те, що "там, де два українці, – три гетьмани". Давайте вийдемо з облудного кола взаємних обвинувачень в стилі "Ага, значить, ви за Порошенка, якщо закликаєте Юлю знятися" (і навпаки) – є елементарна логіка користі для держави і ефективних рішень. Наша партія і я персонально завжди ефективність політичних рішень ставить вище за піарівські війни. І таке рішення, безумовно, вигідне винятково Україні.

Ми рухаємося до Європи, і політикам необхідно навчитися чути один одного, особливо, коли мова йде про інтереси всієї країни! І ті кандидати, які цього не зрозуміють, невдовзі опиняться на політичному смітнику електоральних уподобань.

Українська Платформа Собор звертається до всіх партій, громадських організацій, ЗМІ, моральних авторитетів нації підтримати наше звернення щодо обрання Президентом України найбільш рейтингового кандидата вже у першому турі 25 травня цього року.

Слава Україні!

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому деградували українські санкції?

Санкції є не менш важливим інструментом війни, ніж бойові дії. Вони допомагають скорочувати потік військових технологій або технологій подвійного призначення до російського військово-промислового комплексу та зменшувати доходи країни агресора – російської федерації...

Як стати хорошим міністром

Якось моя подруга спитала мене, що б я змінив в міністерстві культури, якби став міністром. Я відповів, що тут не вкластися у два слова, що має бути комплексна історія, і тільки тоді зміни стануть не косметичними, а реальними...

Як вийти з трикутника Карпмана

В ці дні загострилася дискусія щодо "хороших росіян", категорій "свій – чужий", і за подачі Дмитра Золотухіна – рефлексії про замкнутість українців в трикутнику Карпмана (схема "жертва-рятівник-переслідувач")...

Апологія The Gaze Media

Скоро буде рік, як я допомагаю проекту The Gaze Media – як радник Мультимедійної платформи іномовлення. Хоча сам проект публічно існує лише чотири місяці, до цього була підготовча фаза, включно зі зйомками та написанням...

Як вижити в інформаційному хаосі

Пандемія коронавірусу виявила багато неусвідомлених раніше проблем людства, держав та індивідів. Так, чи не найбільш сильний вплив на наше майбутнє матиме інформаційний вплив на людей та їхню поведінку...

Стратегічні комунікації з широко заплющеними очима

Роль інформаційних технологій давно зросла в усіх аспектах нашого буремного життя. Особливо це стосується публічної політики. Неправильна комунікація реформ, недостатність інформації для споживачів, помилкове визначення стратегічних пріоритетів – і навіть хороші ініціативи ризикують потонути в хвилях критики...