15 травня 2014, 16:35

Геть амбіції!Наближається важлива для усієї України дата – 25 травня. Саме в цей день громадяни нашої держави нарешті матимуть змогу легітимізувати владу після кількамісячних революційних подій.

Ситуація в Україні вкрай напружена. Вітчизняна економіка зазнала нищівних втрат, країна фактично перебуває у стані неоголошеної війни з північним сусідом. В цій непростій ситуації нам важливе не просто успішне завершення Антитерористичної операції, Україні терміново потрібен Головнокомандуючий і політик, який розпочне ґрунтовний діалог із жителями східних регіонів.

Годі дебатувати і змагатися за рейтинги! Усі кандидати у Президенти мали достатньо часу, аби запропонувати громадянам власне бачення розвитку України. І саме зараз – на прикінцевому етапі виборчої кампанії – усім зареєстрованим кандидатам потрібно проявити ще одну державницьку рису – патріотизм та самопожертву.

Кожен з вас має прийняти важке, але вирішальне для єдності України рішення! Українська Платформа Собор закликає всіх претендентів на найвищу посаду в країні, хто сповідує демократичні цінності, поступитися власними амбіціями на користь найбільш ймовірного кандидата.

Вже 26 травня українці мають знати ім'я свого президента та отримати нову владу! Тільки так ми згуртуємо українську націю в єдину потужну силу і збережемо державу!

Обравши Президента у першому турі, українці позбавлять фашистський режим Путіна додаткових можливостей стосовно подальшої військової агресії на Донбасі.

Ми не маємо права дарувати противнику ще 3 тижні часу!

Саме такий державницький крок дозволить вам, шановні кандидати, наростити власну політичну вагу – в очах і своїх виборців, і колишніх конкурентів. Така політична конфігурація надасть підстави вважати один одного не ворогами, а союзниками. Врешті-решт, усі бажаючі можуть запропонувати свій варіант компромісу, спільною платформою якого може стати створення нової коаліційної команди на чолі з новообраним Президентом.

Давайте нарешті зруйнуємо негативне архетипне уявлення про те, що "там, де два українці, – три гетьмани". Давайте вийдемо з облудного кола взаємних обвинувачень в стилі "Ага, значить, ви за Порошенка, якщо закликаєте Юлю знятися" (і навпаки) – є елементарна логіка користі для держави і ефективних рішень. Наша партія і я персонально завжди ефективність політичних рішень ставить вище за піарівські війни. І таке рішення, безумовно, вигідне винятково Україні.

Ми рухаємося до Європи, і політикам необхідно навчитися чути один одного, особливо, коли мова йде про інтереси всієї країни! І ті кандидати, які цього не зрозуміють, невдовзі опиняться на політичному смітнику електоральних уподобань.

Українська Платформа Собор звертається до всіх партій, громадських організацій, ЗМІ, моральних авторитетів нації підтримати наше звернення щодо обрання Президентом України найбільш рейтингового кандидата вже у першому турі 25 травня цього року.

Слава Україні!

powered by lun.ua

Як вижити в інформаційному хаосі

Пандемія коронавірусу виявила багато неусвідомлених раніше проблем людства, держав та індивідів. Так, чи не найбільш сильний вплив на наше майбутнє матиме інформаційний вплив на людей та їхню поведінку...

Стратегічні комунікації з широко заплющеними очима

Роль інформаційних технологій давно зросла в усіх аспектах нашого буремного життя. Особливо це стосується публічної політики. Неправильна комунікація реформ, недостатність інформації для споживачів, помилкове визначення стратегічних пріоритетів – і навіть хороші ініціативи ризикують потонути в хвилях критики...

Чи можливо виграти в інформаційній війні?

Існує коротка і неприємна відповідь на винесене зверху запитання. Неможливо. Так само, як неможливо забезпечити безпеку – затерте словосполучення багатьох офіційних документів, яке перестрибнуло до нас через паркан незалежності з країни абсурду і безглуздя...

#UkraineNow – перемога в Берліні

В п'ятницю в Берліні відбулася церемонія нагородження однієї з найпрестижніших премій в сфері дизайну та реклами – RedDot Award. Для України це був вечір перемог – не тільки визнання бренду UkraineNow, але й Гран-прі, багато нагород best of the best...

#перемога Ukraine NOW

Генрі Форд свого часу сказав: "Коли здається, що весь світ налаштований проти тебе, пам'ятай, що літак злітає проти вітру". Саме такі відчуття були в нашої команди у перші години оголошення про ухвалення Кабінетом Міністрів єдиного бренду Ukraine NOW...

Is Facebook controlled by russians?

Нижче – наше звернення до адміністрації соціальної мережі Facebook щодо фактів подвійних стандартів, ігнорування звернень державних органів, масових блокувань українських користувачів, і що найголовніше – ігнорування звернень щодо блокування публічних сторінок терористичних організацій...