16 вересня 2014, 00:12

Відповідь Ігорю Жданову: залиште пропагандистські штампи!

Шановний пане Ігорю!

Як Ви прекрасно знаєте, політика – це сфера абсолютного прагматизму, в якій все підпорядковано логічним цілям. Недаремно Макіавеллі приписують фразу "ціль виправдовує засоби" по відношенню до тогочасної політики. Однак прагматизм не означає, що всі політики однакові та мають на меті лише хижі та облудні цілі.

Візьмемо для прикладу номер 2 у списку Вашої партії. Колись Юлія Володимірівна Тимошенко, як стверджують деякі аналітики та журналісти, заради владних повноважень не гребувала переговорами з Януковичем – мова іде про так званий "ширкагейт". Влада сама по собі, безмежна і безконтрольна була метою, тож засоби відповідали їй повною мірою.

На щастя, часи таких підходів в політиці завершуються, і списки Вашої партії сьогодні – також цьому свідчення.

Якщо говорити про мету нашої команди – то це винятково оновлення парламенту, прихід нових людей, готових працювати системно по своїх напрямах, здійснювати реформи та адаптувати успішний європейський досвід. Чи можуть самі по собі молоді професіонали перемогти на виборах, навіть створивши єдину партію? Відповідь лунає останні декілька днів від моїх поважаних колег – ні, це неможливо.

Чи правильно, коли популярні лідери, такі як Віталій Кличко очолюють списки партій, створюючи, таким чином, соціальні ліфти для багатьох нових людей, фактично витягуючи їх на собі, витримуючи удари, і одночасно – керуючи багатомільйонним містом? Ви вважаєте, що це неправильно, і це логічно, адже ви прагнете програшу конкурентів, і перемоги власної партії "Батьківщина". Для цього ви вживаєте сильні пропагандистські штампи ("годі брехати" тощо) і навіть переходите на особистості, що дивно для Вашого рівня (пасаж про бокс).

Однак багато хто вважає, що це єдино правильний і прагматичний шлях – "брендувати своїм іменем" реформаторські та нові сили.

Можливо, для Вас це незвично, однак на з'їзді партії "Блок Петра Порошенка" Віталія Кличка не "затвердили", а обрали першим номером у списку.

Можливо, для Вас це незвично, але в "Блоці Петра Порошенка" не ставлять задач дешевої популярності щодо учасників списку, але вирішують одну-єдину задачу: на виборах має перемогти команда реформаторів, здатних системно працювати по всіх сферах економіки.

Можливо, для Вас це незвично, але виборча кампанія не обов'язково іде по одному сценарію – лідер партії використовує весь свій адмінресурс, їздить по всіх регіонах, обнімає всіх матерів солдатів та виступає на всіх ток-шоу. Бувають виборчі кампанії, де лідери просто роблять свою справу, професійно та спокійно, і тим самим демонструють силу своєї команди. Виборами займається виборчий штаб, а не прем'єр-міністр, як, можливо, Ви звикли.

Особисто мені, як члену команди, прекрасно підходить пояснення, що Віталій Кличко після виборів залишиться Київським міським головою і дасть можливість пройти до парламенту професійним законодавцям, здатним змінити країну.

І це досить чесно.

Впевнений, Ви, як корінний вінничанин, добре знаєте, як багато важить для успіху не просто персональні знання та вміння, але й командність в підходах. Тож Віталій Кличко очолив список, як лідер команди, лідер партії "УДАР", а не просто політик, якому замало влади.

З належним шануванням,

Артем Біденко, киянин, номер 106 у виборчому списку Блоку Петра Порошенка

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Чому деградували українські санкції?

Санкції є не менш важливим інструментом війни, ніж бойові дії. Вони допомагають скорочувати потік військових технологій або технологій подвійного призначення до російського військово-промислового комплексу та зменшувати доходи країни агресора – російської федерації...

Як стати хорошим міністром

Якось моя подруга спитала мене, що б я змінив в міністерстві культури, якби став міністром. Я відповів, що тут не вкластися у два слова, що має бути комплексна історія, і тільки тоді зміни стануть не косметичними, а реальними...

Як вийти з трикутника Карпмана

В ці дні загострилася дискусія щодо "хороших росіян", категорій "свій – чужий", і за подачі Дмитра Золотухіна – рефлексії про замкнутість українців в трикутнику Карпмана (схема "жертва-рятівник-переслідувач")...

Апологія The Gaze Media

Скоро буде рік, як я допомагаю проекту The Gaze Media – як радник Мультимедійної платформи іномовлення. Хоча сам проект публічно існує лише чотири місяці, до цього була підготовча фаза, включно зі зйомками та написанням...

Як вижити в інформаційному хаосі

Пандемія коронавірусу виявила багато неусвідомлених раніше проблем людства, держав та індивідів. Так, чи не найбільш сильний вплив на наше майбутнє матиме інформаційний вплив на людей та їхню поведінку...

Стратегічні комунікації з широко заплющеними очима

Роль інформаційних технологій давно зросла в усіх аспектах нашого буремного життя. Особливо це стосується публічної політики. Неправильна комунікація реформ, недостатність інформації для споживачів, помилкове визначення стратегічних пріоритетів – і навіть хороші ініціативи ризикують потонути в хвилях критики...