Ольга Богомолець Народний депутат України, кандидат в президенти

Загадаємо Булата...

30 травня 2019, 09:28

"Темрява, насправді – це відсутність світла...а те що ми вважаємо холодом – є відсутністю тепла...", – слова великого Ейнштейна.

Можливо, дурість, яка нас оточує є ознакою відсутності колективного розуму, корупція є відсутністю честі та совісті, а тотальний популізм, який заповнює державу є відсутністю сенсів...

Чим і як лікувати ці хвороби?

За законами фізики – додавати того, чого бракує – чесності, сенсів і розуму, заповнювати пустоти, створювати критичну масу...

Де є ці джерела мудрості? Чимало є навколо нас. Вони в літературі, історії, в особистостях...

Колись, в радянські часи – часи збочених цінностей – такими джерелами були ще і барди. Визбор, Висоцький, Галич, Кукін, Матвєєва та чимало інших видатних імен.

Барди не ходили на демонстрації, не стояли з транспарантами, не робили пікетів, вони співали власні пісні та змушували кожного з нас задумуватися про реальні, глибинні цінності та сенси. Вони вчили думати.

Для тих, хто народився в 50-80 ті роки минулого століття особливою людиною був Булат Окуджава. Його голос, його думки та почуття наповнювали кожного, хто шукав глибини та сенсів... Його потужна енергетика передається в кожній його пісні та поезії.

Для кожного, хто скучив за піснями Окуджави, цієї неділі, 2 червня, о 15.00 в Замку-музеї Радомисль відбудеться творчий концерт присвячений його пам'яті, який і стане нашим спільним джерелом глибини та доброти, світла і тепла.

В його геніальних піснях – мудрість і філософія, яка змушує не одне покоління думати та відчувати світ інакше. І у кожного з нас є своя улюблена пісня Окуджави. І вона – як душ очищення і наповнення для наших сердець...

Сподіваюсь, що на нашій зустрічі українських бардів кожен зможе почути ту – саму дорогу і рідну.

Ми спільно з Андрієм Длігачем, Тимуром Бобровським, Володимиром Сємєновим, Ірен Роздобудько, Ігорем Жуком, дуетом "MistArea" у складі Віталія Малишевського та Володимира Каверіна будемо виконувати для вас ваші улюблені пісні та прекрасну поезію.

Розуміємо, що це краплина в морі, але і кожне море складається із краплин...

powered by lun.ua
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter