ЄВРО-2012 з різних позицій
Це добре, що нарешті почались якісь дії щодо підготовки до ЄВРО-2012!
Якщо змоделювати різні ситуації, є речі в нашій державі які змінити за чотири роки – майже фантастика. Для первинного аналізу, на ситуацію підготовки до ЄВРО-2012 можна подивитись з різних сторін.
Для цього корисно використати метод "чотири позиції" з НЛП (нейро-лінгвістичне програмування) – для додаткової інформації.
З першої позиції (від себе), влада робить все правильно, виділяє кошти, приймає нормативні документи, визначає відповідальних, проектує майбутні зміни, призначає поважних осіб на різні посади. І у влади виникає відчуття, що багато що робиться в цій галузі.
КОНЦЕПЦІЯ
ПЛАН заходів
ЗАКОН УКРАЇНИ
склад Координаційної ради
інші документи
З другої позиції (позиція з точки зору фанів, футболістів з-за кордону). Якщо стати на позицію 50 тисяч гостей, то є багато перешкод для приїзду, переміщення та перебування в Україні цих людей.
1. 50 тисяч гостей не можуть приїхати, якщо не забронюють готелі. В Києві біля 4000 готельних номерів (європейської якості – 20%), в Дніпропетровську, Харкові, Донецьку набагато менше. Ще є грандіозні плани по будівництву. Де вони будуть жити?
2. Аеропорт "Бориспіль" зараз перевантажений, гості з інших країн стоять і очікують по 1-2 години на паспортному контролі вже зараз. Що буде коли буде такий ажіотаж? Що говорити про аеропорти в регіонах...
3. Якщо частина гостей захоче приїхати на власній машині та пересуватись по Україні. Куди дінуться пробки які вже зараз паралізують столицю. Де можна буде припаркуватись? Про якість доріг годі й говорити. А коли хтось захоче поїсти на автошляху Київ-Дніпропетровськ, або сходити в туалет – буде багато цікавих моментів. Як все це змінити?
4. 50 тисяч гостей захоче поїсти в ресторанах Києва, Донецька, Дніпропетровська тощо. Скільки англомовних офіціантів або меню? А якщо частина цих людей піде в гастрономи та супермаркети?
5. Медицина. В Європі принципово інша система медичного обслуговування – і по якості і вартості. Всі травми проходять крізь страхові поліси. У всіх гостей ці поліси будуть – куди з ними можна піти? В якій лікарні можна отримати якісну невідкладну медичну допомогу?
6. Повії. Не секрет, що на такі події звозять багато повій, бо стоять черги... Цього "добра", я сподіваюсь в нас багато...
7. І останнє. Жоден український стадіон не відповідає стандартам. Є надія, що їх побудують...
І це тільки перші потреби гостей... Далеко не повний перелік. Ця позиція не враховує іноземних інвесторів, які хотіли б вкласти кошти.
З третьої позиції, проведення такого єврочемпіонату підвищує відомість та репутацію нашої країни в Європі. Вже зараз Україні і Польщі заздрять інші країни, які могли б покращити свої туристичні та інвестиційні потоки. Проблема в тім, що таких потоків в нас немає, їх потрібно створювати. А рівень іміджу України серед країн Європи може підвищитись, а може і знизитись. Якщо порівняти, як йде підготовка в Росії до Зимових Олімпійських Ігор в Сочі у 2014 році – ми взагалі нічого не робимо, крім декларацій. Росія буде активно стежити за нашими помилками, вже пан Колосков, почав говорити, що ми спізнюємося в підготовці на 8 місяців. Інформаційна війна на цю тему ще попереду...
З четвертої позиції у України є великий шанс. Доля та сприятливі умови дали нам таку можливість. Після Помаранчевої революції та Євробачення в нас є такий ефективний інструмент для сворення коштовного бренду України.
І якщо Україна на ці чотири роки зробить цю підготовку пріоритетом національних інтересів та сконцентрує ресурси в цьому напрямку, ми виграємо... в майбутньому...
Поки є тільки декларації та багато планів. Цікаво, як це буде в 2012?
Якщо, комусь цікаво, моя стаття на УП – Майбутнє іміджу України
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.