Про реакцію Тимошенко на можливість роботи у Гондурасі
Петиція до Президента про відправлення Юлії Тимошенко в Гондурас таки набрала необхідні 25 тисяч підписів. Тепер усі чекають на реакцію Адміністрації Президента. На це у Банкової є 10 днів.
Тим часом ця петиція активно обговорюється у соціальних мережах. Пости з новиною набирають сотні та тисячі лайків та репостів. Як кажуть "тема зайшла".
Читати: "Шкода Гондурас": соцмережі відреагували на петицію про призначення Тимошенко на нову посаду
У цій історії дивує мовчання самої Тимошенко. Вона, як майстер піару, на рівні відчуттів мала б зрозуміти: потрібно швидко та креативно відреагувати. Зіграти на випередження, щоб потім опоненту було ще складніше набрати політичних балів на цій темі.
Тимошенко, наприклад, могла б обіграти той факт, що посольства Україні в Гондурасі немає. Відповідно до інформації Міністерства закордонних справ представництво інтересів України в Гондурасі "за сумісництвом" виконує Посольство на Кубі.
Допис Тимошенко у ФБ щодо петиції міг би виглядати ось так:
Але ані сама Тимошенко цього не зробила, ані її соратники їй цього не порадили. Найбільше, на що спромоглися депутати фракції "Батьківщина", так це відштовхнути журналіста, який намагався запитати Тимошенко про петицію.
Уся історія з петицією про відправлення Юлії Тимошенко в Гондурас відкрила ще одну завісу.
Протягом двох днів парламентські кореспонденти не додумалися отримати коментар самої Тимошенко про петицію, яка стосується особисто її. Новину, що відповідна петиція отримала більше 25 тисяч підписів, поширили чи не всі основні інтернет-медіа. Так само вони зроблять з відповіддю Президента на це звернення до нього.
А хіба немає інтересу до ставлення Тимошенко до її можливої роботи в Гондурасі? Тимошенко проводила брифінг у понеділок після Погоджувальної ради. У вівторок вона провела брифінг на прес-поінті у кулуарах під час перерви у роботі Ради. І жодного запитання від журналістів про петицію. Невже достатньо лише послухати про газ та тарифи? Чи то так виріс рівень парламентської журналістики?
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.