12 000 000 мертвих душ Путіна
На виборах до російської Держдуми, які пройшли останньої неділі, влада домалювала партії Путіна 12 мільйонів голосів. Мертвих душ.
Ці фальсифікації дуже легко побачити. Вони як на долоні. Бо Путін може брехати мільйонам, а от обдурити математику – ні.
2 роки тому я вже писав, як за допомогою точних наук можна визначити фальсифікацію виборів.
ЧИТАЙТЕ: "Ідеальні" вибори: 90-ПР-90
Один з методів математичної фіксації фальсифікації результатів виборів – це побудова діаграми, до якої вносять данні явки та результати партій (у %) по кожній дільниці. З такої діаграми можна побачити нетипову поведінку результатів. Ось як видно нетиповий результат "Єдіной Росії" з діаграми, яку побудував російський фізик Сергій Шпількін.
Зеленим на діаграмі нанесені данні для "Єдіної Росії" Путіна
Як видно, результати цієї партії відрізняються від інших тим, що зі збільшенням явки на дільницях росте і результат партії. Це є ознакою або вкиданням бюлетенів за цю партію, або голосуванням за рознарядкою, коли людей зганяють на дільниці голосувати за потрібну партію, або банального домальовування.
Також можна визначити, де подібні фальсифікації мали найбільший вплив на результат виборів.
Явка та результат ЄдРа по Росії та найбільш пропутінських округах
Так за офіційними даними в цілому по Росії при явці 47% "Єдіная Росія" має рівень підтримки 54%. Найбільші відхилення від цих даних, а отже і найбільші фальсифікації мали місце у виборчих округах Мордовії, Татарстану, Дагестану, Тиви та Чечні. Там і виборці нібито натовпом йшли на вибори, і майже одностайно підтримували партію Путіна.
Найвищий результат "Єдіной Росії" дала Чечня. При явці 94% виборців 96% з них нібито голосували за ЄдРо.
Виборчі округи з найбільшою підтримкою ЄдРа
Також вибори до Держдуми Росії продемонстрували ще один результат. У Москві та Санкт-Петербурзі влада намагалася уникнути масштабних фальсифікацій. Тож і результат ЄдРа Путіна виявився нижчим, ніж в середньому по Росії. На округах Москви рівень підтримки "Єдіной Росії" був у межах 33-44%, у Санкт-Петербурзі – 37-40%.
Для порівняння, офіційний сайт ЦВК РФ для Севастополя відповідний показник підтримки ЄдРа дає на рівні 53%, у Криму – 68-74%.
Також за допомоги математичних розрахунків можна оцінити рівень фальсифікацій. Якщо результати інших партій вважати достовірними, то на їх основі можна розрахувати природні результати партії ЄдРа. Різниця між природніми та офіційними і буде кількістю сфальшованих голосів.
Гаус ридає. Нетипові результати ЄдРа на виборах до Держдуми
Наприклад, за офіційними даними на усіх дільницях, де явка склала 95%, ЄдРо в сумі набрало 650 тисяч голосів. При цьому природній загальний результат для цих дільниць десь в районі 70 тисяч голосів за "Єдіную Росію". Тобто на цих дільницях фальсифікації оцінюються десь у 580 тисяч голосів.
За такими розрахунками російського фізика Сергія Шпількіна на виборах до Держдуми 18 вересня 2016 року ЄдРо отримало додаткових 12 мільйонів сфальшованих голосів підтримки. Це і є "мертві душі" Путіна.
5 років тому росіяни вийшли на Болотну проти подібних фальсифікацій. Серед плакатів були й такі, які математикою доводили брехливість офіційних результатів виборів зразка 2011-го.
Росіяни протестують проти фальсифікацій на виборах-2011
Цього року, окрім математичних доказів фальсифікацій виборів до Держдуми, є ще й значна різниця між екзит-полом та офіційним результатом ЄдРа – 10%. Та й в останні години виборів явка виборців значно зросла. Росіян хочуть переконати, що в останні 2 години на дільниці прийшов кожен 5-ий виборець, хто голосував 18 вересня.
Попри масштабні фальсифікації на користь партії Путіна цього року росіяни не вийшли з протестами на вулиці навіть Москви. Невже після анексії Криму, війни з Україною, санкцій та ізоляції зі сторони Заходу вже і ліберальні опозиціонери в РФ перетворилися на мертві душі Путіна?
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.