Весна. Тимошенко з Тягнибоком знову разом (+відео)
Українська політика знає багато прикладів розлучень та шлюбів за розрахунками. Подібні етапи політичного співіснування мають Юлія Тимошенко та Олег Тягнибок. Нині вони знову разом. Цієї весни їх об'єднали: земля, євреї та пропозиція росіянки щодо проведення референдуму.
У 2011-му Тягнибок порівнював Тимошенко з Януковичем.
ЧИТАЙТЕ: Тягнибок: Тимошенко = Янукович
У 2017-му Тягнибок сидить поруч із Тимошенко у першому ряду на зборах ініціативної групи з організації референдуму про заборону продажу землі. На цьому дійстві свободівці дорогі гості. Це підкреслює теплий поцілунок лідерів.
Тимошенко цілує в щічку Тягнибока
"Батьківщина" ініціює референдум і продовжити мораторій на продаж землі до 2025 року. Чому саме до 2025-го? "До того часу ми зможемо міцно, надійно і назавжди поставити на ноги українське фермерство", – пояснює Тимошенко. А вже за годину кардинально змінює часові рамки.
Приводом для цього став виступ жінки, яка представилася росіянкою, яка "50 лет живет на Украине".
Росіянка: "земля украинская не должна продаваться вапще"
Спочатку Тимошенко, а за мить і всі присутні підтримують винесення на референдум питання щодо "безстрокового мораторію".
Українські фермери можуть починати гадати: чи означає це для них, що і "вставання на ноги" від Тимошенко з 2025-го переносить на безстрокову перспективу?
Знову разом
(Фото з сайту "Батьківщини")
У своїх виступах Тимошенко згадує закордонний досвід. "У нас перед очима є досвід воюючого Ізраїлю, який не продає землю", – каже вона. При цьому заливається сміхом з анекдотів про євреїв, які зі сцени розповідає один з ініціаторів референдуму.
Для ініціаторів референдуму формулювання запитання та термін продовження мораторію значної ролі не мають. Референдум традиційно використовується в Україні як технологічний механізм у політичній боротьбі. Зазвичай, його запускають напередодні виборів.
Для Тимошенко це чергова можливість критикувати Порошенка та інших представників влади. Весна прийшла, тема тарифів втратила свою актуальність.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.