27 вересня 2020, 13:12
Мікротаргетинг "Ірина, княжна київська"
Столичні "слуги" застрягли десь на початку 2000-х. От зараз їхні агітатори роздають на виході з метро таку газетку. "Студентську газету".
Це – перший номер в цому році. Не знаю, може, це щорічна газета) Але більше схоже, що хтось витяг з небуття свою газету і продав "слугам" класну ідею.
Ідея в тому, щоб на кожній сторінці, на кожному клаптику паперу втюхувати читачам "княжну". І хтось же розумний зі штабу "слуг" заплатив за це...
Усі учасники цього "мікротаргетингового проекту" вже років з 5-10 відірвані від киян. Зараз 90+% у телефонах. Навіть у метро.
Серед студентів цей показник ще більше – десь 99+%.
Тому така тупа агітація – це гроші на вітер. Або інакше – тупе освоєння виборчого бюджету.
І ще одна цікава деталь. Автором та видавцем цієї газети є цілий професор. Кажуть, він викладає в інституті журналістики університету Шевченка. Не знаю, я його пам'ятаю по ток-шоу Піховшека "Епіцентр української політики" з гостем Шарієм.
Щож, така газетка про "княжну" для медійника – це як розписати у власній профнепридатності.
По-перше, це не журналістика, а суцільна маніпуляція. Низькоякісна маніпуляція.
По-друге, виконана на замовлення конкретного штабу кандидата.
Поважні заклади освіти після такого мають дякувати своїм співробітникам та бажати успіхів в іншому місці. Або на пенсії.
Висновки мали б зробити і в штабі Верещук.
Минулого року Зе-команда вихвалялася своїми просунутими методами проведення виборчої кампанії. А тут скотились до такого. Повернулися у минуле.
Хоча не виключено, що історія мікротаргетингу в компанії Зеленського такий самий міф, як і "княжна київська"...
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.