Як Путін опустив Наришкіна (ВІДЕО)
Це просто топ! Це треба бачити.
Як "одностайно" ухвалюється рішення в Росії. Або. Як Путін опустив Наришкіна.
ДИВІТЬСЯ: Путін опустив Наришкіна
Для розуміння. Наришкін – директор Служби зовнішньої розвідки, колишній Голова Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації, Член Вищої ради партії "Єдина Росія". Далеко не остання людина в Росії. Далеко.
І ось Наришкіна запрошують до трибуни Радбезу РФ. "Яка ваша думка, Сергію Євгеновичу, треба визнавати "ЛДНР"?
Наришкін усе зводить до того, що давайте ще поговоримо з західними лідерами, а потім вже будемо ухвалювати рішення. Не знаю, чому саме він пішов у розріз з заявами попередніх виступаючих. По суті, він висловився за відтермінування неминучого – війни. Дуже м'яко так висловився.
І тут вступає Путін: "Так а яка Ваша позиція, кажуть прямо".
Директор розвідки, єдинорос, і що ми бачимо? Ми бачимо хлопчика, який "поплив".
Спочатку Наришкін договорився до того, що "ЛДНР" треба приєднати до Росії. І лише коли Путін поправив, що зараз не це розглядається, якось промямлів: да, я за визнання незалежності "ЛДНР".
І після цього російська пропаганда розповідає, що Радбез "одностайно підтримав".
Якщо так легко нагнули Наришкіна, якщо це показали в ефірі, як він "поплив", то про яку "одностайну підтримку" можна говорити? Одностайно в Росії – це коли Путін чогось хоче, а всі навколо мають підтакувати.
І весь ефір Радбезу – це звичайна вистава. В якій "перші особи імперії" звертаються до "царя-батюшкі". А хто хоч на йоту відходить від забаганок "царя-батюшкі", то його одразу попускають на всю країну. І будь цей хтось хоч Наришкіним, хоч Патрушевим, хоч Іваном-дурником. Для "царя-батюшкі" всі однакові.
PS Перша моя версія була про Патрушева. Помилився. Не так добре знаю російських посадовців. Вибачайте...
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.