Найперші невелички кроки до соціальної справедливості
Після Межигірья мають бути наступні системні кроки народовладдя -
створення національного реєстру всіх без виключення державних дач, резиденцій, лікарень, санаторіїв тощо, якими користуються "слуги народу", з метою радикальної зміни стану нерівного доступу до розподілу благ громадянами України.
Далі – йтиметься про скасування пільг політикам та представникам вищих ешелонів влади.
Це у жодному разі не має ставити під сумнів ринковий держустрій Украіни з наявністю приватної власності у перспективі соціальної держави.
Далі – що потребуватиме набагато більш грунтовної підготовки й часу – встановлення справедливої участі у ринкових відносинах або у якості власника бізнесу, або як найманий працівник – це інша історія, яка потребує суттєвих конституційних та законодавчих зімін, що на часі. Це вимагатиме здійснення суспільно-політичних практичних кроків – виборів, установчої асамблеї, нового партійного будівництва демократичних, а не вождистських партій, тощо.
Надалі, коли повна перемога, – не люстрація, а Антикорупційний акт:
порівнняння статків, з рухомою і нерухомою власністю включно, вищих політиків і вищого ешелону влади з їхніми офіційними доходами, не обмежуючись при цьому їхніми власними деклараціями про доходи.
Роботи для Майдану і всього громадянського народовладдя неміряно.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.