3 вересня 2012, 17:10

Петра Мельника повинні виключити з ''Партії регіонів'': у своїй PR-кампанії він ризикує життям дітей

Перед виборами Петро Мельник переступив межу добра і зла. У своїй передвиборчій агітації він поставив під удар життя і здоров'я дітей.

За його участю відбулося відкриття лісового ставка в лісі поблизу смт Коцюбинське.

За кілька тижнів до цього депутат облради Наталія Семко перед сесією селищної ради заявила, що озеро урочисто відкриють і не буде ніякої політизації (22 серпня, а вони озеро вирішили відкрити!). Більше того, вона запевнила, що вода в ставку відповідає санепідеміологічним нормам.

Всіх депутатів попросили поширити інформацію в округах. На відкриття запросили священників всіх конфесій і сказали привести паству.

За день до "аполітичного " відкриття ставка депутати зібралисть на суботник. Як виявилось, вони вперше за кілька років гуртом прибирали ліс не для громади, а для передвиборчої агітації Петра Мельника. Бо на відкриття ставка приїхав саме він. Таке собі "неполітичне" відкриття за участі кандидата в депутати округу N95.

Найголовніше те, що на очищення озера витратили 300 тисяч бюджетних коштів, але досі не вирішене питання з нецентралізованими стоками приватного сектору. Тому навіть місцеві депутати знають, що фекальні стоки потрапляють в ґрунтові води, хто б що не говорив.

"Вікна-Новини" за кілька тижнів до відкриття звернулись до МОЗ, щоб перед офіційним відкриттям озера отримати результати аналізів проб води. МОЗ офіційно визначили представника СЕС, який буде коментувати це питання.

Ми отримали результати, де значилось, що рівень лактопозитивних кишкових паличок перевищує норму й фахівці пояснили це тим, що, можливо, поряд з озером є приватний сектор, немає централізованої каналізації й фекальні стоки можуть потрапляти в підземні води.

У день відкриття Петро Мельник, Наталія Семко (депутат облради) й Вадим Садовський (селищний голова) запевняли людей, що те, що купатися в озері не можна – це все чутки і плітки.Вони напряму запевнили людей, що купатися можна і сміливо можна пускати в воду і дітей і онуків.

Але на своєму прикладі й на своїх дітях ніхто того не демонстрував. Депутат селищної ради Мамчич, приміром, свого внука в воду не пускав.

За всіма ознаками – це був масовий захід на воді й проблема існує не лише в якості води. В державі існують Правила охорони життя людей на водних об'єктах України. Під час відкриття пляжу (а заклик купатися трьох рівнів влади – народної, обласної й місцевої – є ні чим іншим, як санкціонованим дозволом на купання з боку держави) не було ЖОДНОГО рятувального кола. Не було жодного рятувальника. І добре, що в цей день не сталось біди.

Коли ж зі сцени продемонструвала висновки СЕС, в якому йшлось про наявність лактопозитивної кишкової палички, то представники влади замість того, щоб ретельно вивчити документ, який ще раз наголошую, редакція отримала після звернення до МОЗ, то вони сказали, що треба було звертатися до іншої СЕС. Не київської, а ірпінської.

Нормальна б людина сказала, що радить не купатися, доки ситуація не стане повністю зрозумілою.

Звісно, депутату облради Семко й нардепу Мельнику СЕС, яка перебуває в їхньому адміністративному підпорядкуванні, надасть дуже правильні результати для передвиборчої акції.

Найцинічніше те, що у своїй передвиборчій агітації Петрові Мельнику абсолютно байдуже на здоров'я дітей.

Коли вибухнув Чорнобиль, то цинічні політики вивели людей на першотравневу демонстрацію. Думаю, не вагаючись так би вчинив і Мельник.

Нещодавно Петро Мельник уславився тим, що по-хамськи схопив на виборчій дільниці жінку. Як не парадоксально, жінку від Мельника тоді захистив коцюбинчанин Ігор Домбровський.

Після такого вчинку жінки-депутати Верховної Ради мають до нього відповідне ставлення. В тому числі й жінки-члени "Партії регіонів".

Після такого "відкриття" ставка цинізму й ставлення до дітей, я вважаю, що всі народні депутати, в кого є діти і здоровий глузд мають на це реагувати відповідним чином.

"Партія регоінів" як і будь-яка інша партія чи організація просто зобов'язана виключати за таке з своїх лав.

Тим більше, що на цьому цинізм Петра Мельника на даному заході не закінчився.

Після того, як виступило без перебільшення більше десятка чиновників, які запевняли громаду, що можна купатись і все прекрасно, почалась неофіційна частина і на сцену вийшла молода особа в білій сукні і заспівала...

Я думала, що мені чується чи ввижається, але люди підтвердили, що таки це реальність. Перед молодими мамами, маленькими дітьми й підлітками о 16:30 співали от такі пісні:

"Я в бєлом платіце, все люді пялятса"

Здавалось, чим ще можна здивувати нашого журналістського брата?

Наступна пісня для громади, під гаслом "зона вільна від алкоголю" у виконання красуні у білій сукні була така:

"Курили таба-табак, употребляли абсент и кое-что кстати тоже могли".

Після закінчення пісні "и кое-что кстати тоже могли", до мікрофону підійшов захоплений дівочим талантом Петро Мельник й сказав, що такий талант забирає на бюджет в податкову академію.

Цим Петро Мельник повністю дискредитував вступну кампанію у цьому виші. Його не цікавлять результати ЗНО чи атестат. Його цікавлять абітурієнтки, які співають "Курили таба-табак, употребляли абсент и кое-что кстати тоже могли".

Мене, як платника податків хвилює тепер, чию освіту я оплачую. Більше того, образ податківця дійсно було дискредитовано.

"Я не буду за нього голосувати. Я чудово знаю, що це все перед виборами й купатися в озері не можна. Я прийшла сюди виключно заради дітей, бо просилися подивитися, що тут," – розповідає Тетяна, що прийшла з дитиною й сусідкою на відкриття.

Що ж стоїть за ціною питання в окрузі N95? Мельник неодноразово повторював, що ліс й озеро – це територія області, а не Києва.

Це той ліс, за який вже 5 рік точаться судові баталії, бо місцеві депутати в коцюбинській селищній раді подерибанили на себе, родичів, підставних осіб ділянки і заводять на міфічні кооперативи по 100 гектарів. Область цей дерибан підтримує.

Київська влада, яка теж далеко не свята, принаймні на виконання доручення Президента проголосувала і погодилась створити на цій території Національний парк і справа за Президентом підписати указ.

На одному заході Петро Мельник своїми діями не лише поставив під удар здоров'я дітей, дискредитував образ податкової служби, але й прямо пішов проти волі гаранта, який доручив ліс зберегти. За це теж мають виключати з партії.

І щоб Петро Мельник зміг провести такий агіт-захід держава втратила понад півмільйона гривень. Під час "чистки" озера, згідно протоколами лісників, були несанкціоновано вирубані дерева на загальну суму понад 300 тисяч гривень, про що свідчать протоколи лісників КП "Святошинське лісопаркове господарство".

І на саму чистку озера було виділено близько 300 тисяч. Але сенс очищення озера за кошти бюджету, якщо не вирішене питання попадання каналізаційних стоків до водойми, де зараз купаються діти?

Бездарне управління ресурсом країни – це вже не дивина, на жаль.

Питання як можна в партії тримати людину, яка так цинічно ризикує здоров'ям дітей? Бо він, як Семко і Садовський, закликав купатися дітей в водоймі, яка, очевидно, не має відповідного пляжного паспорту, бо розгорнутий рятувальний пункт до тепер відсутній.

Сьогодні, після офіційного дозволу на купання, на березі нема кому кинути у випадку чого рятувальне коло, якщо не приведи Бог, щось з кимось трапиться.

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...