Ірина Федорів Журналіст та викладач

Влада рачкувала на суботнику перед Мельником,а після виборів організувала суботник і не прийшла

26 листопада 2012, 13:22

Весь депутатський корпус перед виборами вийшов на суботник, щоб почистити територію, де згодом скандальний Мельник відкрив для дітей озеро непридатне за висновками СЕС для купання.

Задля передвиборчого заходу всі згуртовано взялися до роботи навіть у будній день.Явка на суботник до виборів.

Ніхто не хотів гнівити народного депутата. Через мою відсутність на цьому мельниківському заході (а ми з редакцією саме у цей час вели переговори з МОЗ щодо результатів проб води), мені дзвонила роздратована депутатка облради Наталія Семко й сказала, що за таку мою поведінку попросить президента визнати мене "нівміняємой".

Вибори пройшли, й слава Богу, Мельник програв. Але представники Коцюбинської влади вкотре доводять, що за громаду вони дбають ситуативно й вибірково (виключно під вибори).

Після виборів на сайті селищної ради з'явилося повідомлення, що виконком (а це близько 20 людей) організовує суботник поблизу Будинку культури, щоб прибрати листя.

Напередодні суботника телефоную Богданові Слюсаренку, члену виконкому, який зазвичай ходить на такі заходи, й він здивувався й сказав, що про суботник нічого не знає.

Така поінформованість мене занепокоїла. На суботник з боку влади прийшли поіншормований мною Богдан Слюсаренко, Іван Лизун (депутат селищної ради й близький друг Богдана Слюсаренка, якого той у свою чергу повідомив) та Олексій Олійник (депутат селищної ради, який виявився свідомим власником магазину поблизу парку Будинку культури).Явка на суботник після виборів.

Все.

Це з близько 20-ти членів виконкому (так звані організатори) та 30-ти депутатів селищної ради.

Разом з півсотні людей. Я сподіваюсь, пані Семко всіх вже обдзвонила і всі будуть визнані в подальшому "нівміняємими". Бо, дійсно, як можна бути організатором заходу й не з'явитись на суботник.

Коли проводився попередній суботник у рік місцевих виборів, то на нього прийшло значно більше місцевих політиків. Був і тодішній кандидат на селищного голову Володимир Жарков з своїми поплічниками, який перед виборами заснував організацію "Рідне Коцюбинське" й поширював газету тиражем 10 тисяч "Рідне Коцюбинське".

Прикро, що до роботи політики стають тільки у рік виборів або коли пан приїздить (Мельник).

На тому суботнику не передбачили транспорт, який мав вивозити листя. І лісники Святошинського ЛПГ, чий ліс місцева влада дерибанить,й існування якого на цій території не визнає, надавали для вивозу листя свій транспорт.

Цього року горе-організатори і на суботник не прийшли й знов транспорт не організували.

Я випадково стала свідком розмови директорки Будинку культури з селищним головою Вадимом Садовським (він очолює виконком). Так от його в цей день хвилювало не те, як проходить суботник, який він організовує, а де будуть справляти нужду продавці ярмарку, який він запросив (адміністрація Будинку культури спершу не хотіла пускати ярмаркувальників до свого приміщення).

Замість організаторів суботника парк прибирали ті, хто це робить завжди, а не в рік перед виборами – представники релігійної громади, яка орендує приміщення в Будинку культури.Наприкінці суботника парком проходив одіозний місцевий депутат Сергій Черніков, який мені радив в його окрузі як журналісту без охорони не ходити.

"Близько першої дня я зрадів, коли побачив, що депутатського корпусу нарешті прибуло. Я побачив, що парком йде наш стратег юрист-міжнародних Сергій Черніков. Сергій Іванович поважно підійшов до працюючих. Йому було запропоновано приєднатися і він сказав, що скоро буде. Ми так його і не дочекались з стратегічними планами – суботник завершився," – каже учасник суботника коцюбинчанин Ігор Домбровський.

Учасник суботника зазнимкував, як депутат пішов з парку.Цей суботник, між іншим, входить в календарний план робіт комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту. Але оскільки два роки ця комісія насправді не працює, то й членам комісії виконанням календарного плану не дуже переймаються. Але Мельник – він важливіший за всі календарні плани комісій селищної ради разом узяті.

Йдучи з суботника зустріла депутата, який бідкався, що в його окрузі тільки поставили, а вже поламали паркан (той самий дерев'яний штахетний паркан довкола клумб, за який з бюджету селища заплатили 100 тисяч гривень).То він визнав, що це було невдале капіталовкладення для громади (ще б пак 1/4 річного бюджету селища благоустрою пішла не на ремонт крівель, що течуть, чи заміну каналізаційних труб), й погодився. Що добре розуміє, хто на цьому заробив, хоча сам голосував за цей штахетник. (Його робили на підприємстві дружини селищного голови, яка є членкинею виконкому).

Таке ставлення депутатського корпусу й виконкому є показовим. Обурює одне: для Мельника вийшли, як для пана на панщину, а коли треба для громади, то повісили для годиться оголошення на сайт й самі не прийшли.

Перед виборами в чергових тиражах газет а-ля "Рідне Коцюбинське", будуть розповіді про те, як влада для рідного селища все робить й все покращує.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Olena Leonova _ 03.12.2012 15:51
IP: 95.132.91.---
Наскільки я розумію, суботник тривав не лише один день – в суботу.
Він тривав цілий тиждень, і члени виконавчого комітету, і депутати прибирали напротязі цілого тижня біля Будинку культури. Зрозуміло, що в такому разі не всі прийшли в суботу.
Тож це було просто погане висвітлення новини – помилка адміністраторів сайту селищної ради.
Ірина Федорів _ 03.12.2012 13:42
IP: 91.209.55.---
А Ви, пане Інквізиторе, не спостерігали б:) і не падали б в стороні, а брали б граблі й допомагали б.

Це був єдиний суботник за останні роки, де я не була до кінця і прибирала лише півтори години (побігла вкладати малу спати).

Минулого разу я остання пішла з парку й з 10 до 16:00 вагітна прибирала. І останні кілька годин -прибирала сама:) Бо такі інквізитори, як Ви і Вам подібні, замість того, щоб працювати, стоять і десь там далеко "помирають" зі сміху, коли інші працюють. Я б разом з громадою Вам подякувала хоча б за кілька прибраних квадратних метрів листя.:) Але не випадає, бо Ви самі себе класифікували як "наблюдателя", а не "работника":)

Битву можна програти. Головне не програти війну.:)

Ми вивозимо причепами прибране сміття. А якби Ви і Вам подібні стали до роботи – то за пів години ми в все прибрали.
inkvezitor _ 26.11.2012 23:29
IP: 46.185.11.---
Ирина проиграла битву за землю. Боссы ей всыпали за это. Вот она теперь, со злости, и поливает всех грязью.
Что она там наубирала, это надо было видеть. Все, кто наблюдал, плакали со смеху от такой работницы.
oskol _ 26.11.2012 14:02
IP: 94.179.155.---
Пані Ірино, Вам як журналісту потрібно слідкувати за нововведеннями до правопису! Останнє слово вже давно пишеться через "а".
тітушки14 Aтака Путіна1166 Україна та Європа1020 Корупція1255 Уряд реформ371
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter