13 квітня 2026, 16:46

Цього разу буде інакше. З війни повернуться розлючені вовки

Орбан програв. Путін програв. Трамп програв. Виграли Угорщина, Європа і Україна.

І питання тут навіть не в заблокованих 90 млрд євро допомоги – не факт, що ми їх швидко отримуємо навіть після поразки Орбана, і не в тому, що зараз вже не має потреби відправляти наших військових "розбиратися з Орбаном". Ні.

Сталася більш фундаментальна річ – в Європі впав автократичний режим, який 16 років був при владі. Очікуються великі зміни.

Будуть покарані ті, хто використовував владу для полювання на опонентів і особистого збагачення. Ті, хто виконував вказівки Кремля і розвалював Євросоюз.

Так само і в нас колись наступлять зміни. І це "колись" може трапитися скоро – Буданов вже анонсував домовленості і мирне життя.

А мир означатиме відновлення свободи слова, свободи ЗМІ, відновлення політичного життя. Будуть проведені вибори.

Багато кому прийдеться відповісти за неготовність країни до війни, за вбивчі тупі накази, за особисте боягузство, за мародерство, за провалену мобілізацію, за державну зраду.

І це не буде "лайт" покарання, як після Майдану, коли ми писали заяви, ходили до прокурорів, вимагаючи справедливості і покарань, а потім посадили декілька осіб в сміттєві баки і махнули рукою, відправившись на Донбас захищати країну.

Ні. Цього разу буде інакше. З війни повернуться розлючені вовки, які не будуть мовчати, чекати, випрошувати милості – законності і справедливості.

Ми відновимо справедливість самі. Ми станемо законом.

І тоді обовʼязково спитаємо з тих, хто зараз репресує мене, моїх бійців, мою родину, тих, хто робить вигляд, що нічого не бачить, тих, хто не виконує своїх службових обовʼязків під час війни, і фактично прислуговує ворогу.

Спитаємо навіть якщо нас посадять, або вбʼють – спитають інші, бо цю справу вже не можна заховати.

Хтось обовʼязково відповість за ліквідацію бойового підрозділу, який бомбив москву. І за невідновлення його зараз. За невикористання технології і літаків, які долають найсильніше ППО на планеті.

Обовʼязково.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ніщо не може виправдати знищення людяності

Якщо дійсно те, що говорять про наші так звані "штурмові полки", правда, про ставлення до людей, про вартість людського життя, то це суцільна катастрофа, бо виникає питання, за що ми тоді воюємо...

Про реальну ефективність ППО москви

Майже у всіх ракетних зенітних комплексів є така "мертва" зона, в якій ракета набирає швидкість і не може ще збивати цілі. Для перекриття цієї зони на старий "Панцир" і ставили гармати, але на новому від них відмовились, зменшив "мертву зону" нових зенітних ракет...

Ігор Луценко – совість і честь нашої епохи

Ігор Луценко завжди був моїм героєм. Ми познайомилися на Майдані, він про це не памʼятає, бо це для нього була дрібниця, ввечері першого грудня 2013 року, коли величезний натовп вже розійшовся, бійки закінчились, людей було мало, було трохи ніяково, але на бетонній огорожі виходу з метро стояв Ігор Луценко в лижному костюмі і мотоциклетному шлемі...

В нас з поляками один ворог і спільне майбутнє

В славетному місті Дубно, де я народився, в хаті моїх бабусі і дідуся, на горищі, поруч з запасами борошна і цукру, – бо переживши радянське вторгнення, репресії, страшну війну, вони завжди готувалися до найгіршого, – на тому самому горищі старої хати дбайливо зберігався скарб – старі фотографії тридцятих років, на яких моя люба бабуся в хутряному пальті і поважний дідусь в шикардосовському костюмі в компанії українських мешканців, польських офіцерів, українських і польських митців і бізнесменів...

Ми платимо за все кровʼю

Вчорашню атаку на москву називають рекордною навіть вороги. Такої кількості дронів на болота ніколи не летіло одночасно. В грошах це щонайменше 100 млн доларів за одну добу! Шалені гроші...

Сьогодні в Україні свято – палає московський НПЗ

Сьогодні в Україні свято – картинками палаючого московського НПЗ насолоджується вся країна. Наші українські безпілотники зробили цей день. Я дуже шкодую, що не можу долучитися – мене "вимкнули" з цієї роботи, але як людина, яка розробляла дрони і запускала їх по москві, можу надати свій скромний аналіз...