10 грудня 2014, 13:37

Нардепи-журналісти (Лещенко, Наєм, Червакова, Соболєв&Co), запрошую до суду!

Маючи відео нападу на знімальну групу ми другий рік доводимо те, що мало місце перешкоджання журналістській діяльності.Першу інстанцію ми програли й півроку штурмуємо апеляційний суд.

Після подій в країні й після того, як у парламент пройшли в тому числі наші колеги, було розуміння того, що апелцію за наявних доказів ми не повинні програти.

І ось моє джерело повідомило, що суд готує на засідання, яке відбулось у понеділок, саме ухвалу, а не вирок.

Ухвала для нас – це два варіанти: або справу повертають в першу інстанцію, або залишають рішення Ірпінського суду в силі. А це рішення на користь забудовника Табалюка, який перешкоджав журналістській діяльності.На судове засідання на знак солідарності прийшли інші колеги-телевізійники. Всім каналам було традиційно відмовлено у праві на зйомку, хоча тут не слухається справа про всиновлення і т п. Тут під забороною знімати слухається справа про свободу слова.

"Я був у залі засідань і не міг зрозуміти, як судді могли сказати, що не доведено, що СТБ – це засіб масової інформації. Журналісти інших каналів почали сміятись і преглядатись поміж собою, бо вони, виходить, за такою логікою, теж не є представниками засобів масосої інформації," – розповідає журналіст Сергій Огородник, який був у залі.

"Далі більше. Кореспондентці Ірині Драбок судді зауважили, що вона за документами є саме кореспондентом, а не журналістом. В той час справа слухається за ст.171 Кримінального кодексу України "Перешкоджання законній професійній журналістській діяльності". Коли суддям було зачитано законодавче визначення терміну "журналіст", то судді вирішили... долучити роздруківку закону до матеріалів справи. А заодно вирішили, за клопотанням прокурора, долучити до справи ще й пакет документів (вони самі не знали, який перелік документів потрібно зібрати) на підтвердження того, що – увага! – телеканал СТБ є засобом масової інформації (ЗМІ)! ". – додає Огородник.

Можливо судді бояться, що їх покажуть людям і про них дізнаються?

Ось хто слухає справу й системно не хоче потрапляти в кадр. Очевидці розпіднали в інтернеті фото судді Авраменко Миколи.Йому допомагає Віктор Димарецький.Третьому слузі Феміди – Говорусі – поталанило. В Інтернеті ми поки не знайшли його фото.

Свою заплановану ухвалу судді не насмілились винести при такій кліькості журналістів і перенесли справу на 17 грудня. Засідання в Апеляційному суді Київської області на Володимирській 15 відбудеться о 12:00. (Номер судової зали засідань буде вказаний на 1-му поверсі дошки оголошень суду).

Я дуже прошу журналістів, які отримали від народу мандат у Верховну Раду, прийти на це засідання. Зокрема Ольгу Червакову, яка працює у профільному комітеті з питань совбоди слова.

Також запрошую на засідання нардепа, а в минулому журналіста, Єгора Соболєва. Може у залі суду, де слухається справа щодо свободи слова й забороняється зйомка, у Соболєва з'явиться люстраційне натхнення.

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...