10 грудня 2014, 13:37

Нардепи-журналісти (Лещенко, Наєм, Червакова, Соболєв&Co), запрошую до суду!

Маючи відео нападу на знімальну групу ми другий рік доводимо те, що мало місце перешкоджання журналістській діяльності.Першу інстанцію ми програли й півроку штурмуємо апеляційний суд.

Після подій в країні й після того, як у парламент пройшли в тому числі наші колеги, було розуміння того, що апелцію за наявних доказів ми не повинні програти.

І ось моє джерело повідомило, що суд готує на засідання, яке відбулось у понеділок, саме ухвалу, а не вирок.

Ухвала для нас – це два варіанти: або справу повертають в першу інстанцію, або залишають рішення Ірпінського суду в силі. А це рішення на користь забудовника Табалюка, який перешкоджав журналістській діяльності.На судове засідання на знак солідарності прийшли інші колеги-телевізійники. Всім каналам було традиційно відмовлено у праві на зйомку, хоча тут не слухається справа про всиновлення і т п. Тут під забороною знімати слухається справа про свободу слова.

"Я був у залі засідань і не міг зрозуміти, як судді могли сказати, що не доведено, що СТБ – це засіб масової інформації. Журналісти інших каналів почали сміятись і преглядатись поміж собою, бо вони, виходить, за такою логікою, теж не є представниками засобів масосої інформації," – розповідає журналіст Сергій Огородник, який був у залі.

"Далі більше. Кореспондентці Ірині Драбок судді зауважили, що вона за документами є саме кореспондентом, а не журналістом. В той час справа слухається за ст.171 Кримінального кодексу України "Перешкоджання законній професійній журналістській діяльності". Коли суддям було зачитано законодавче визначення терміну "журналіст", то судді вирішили... долучити роздруківку закону до матеріалів справи. А заодно вирішили, за клопотанням прокурора, долучити до справи ще й пакет документів (вони самі не знали, який перелік документів потрібно зібрати) на підтвердження того, що – увага! – телеканал СТБ є засобом масової інформації (ЗМІ)! ". – додає Огородник.

Можливо судді бояться, що їх покажуть людям і про них дізнаються?

Ось хто слухає справу й системно не хоче потрапляти в кадр. Очевидці розпіднали в інтернеті фото судді Авраменко Миколи.Йому допомагає Віктор Димарецький.Третьому слузі Феміди – Говорусі – поталанило. В Інтернеті ми поки не знайшли його фото.

Свою заплановану ухвалу судді не насмілились винести при такій кліькості журналістів і перенесли справу на 17 грудня. Засідання в Апеляційному суді Київської області на Володимирській 15 відбудеться о 12:00. (Номер судової зали засідань буде вказаний на 1-му поверсі дошки оголошень суду).

Я дуже прошу журналістів, які отримали від народу мандат у Верховну Раду, прийти на це засідання. Зокрема Ольгу Червакову, яка працює у профільному комітеті з питань совбоди слова.

Також запрошую на засідання нардепа, а в минулому журналіста, Єгора Соболєва. Може у залі суду, де слухається справа щодо свободи слова й забороняється зйомка, у Соболєва з'явиться люстраційне натхнення.

powered by lun.ua

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...