28 лютого 2019, 13:23

Пані Тимошенко, громада до Вас їде в Бучу 2 числа – є питання

У Коцюбинському на бордах команди фігуранта антикорупціних розслідувань Володимира Карплюка з'явився анонс про візит Юлії Тимошенко в Бучу.



Щотижня ми моніторимо, хто з кандидатів їде до нас в регіон, щоб задати важливі для нас питання.

Пані Тимошенко, коцюбинці планують навідатися до Вас на захід, бо мають серйозні питання, зокрема і до Вас. Їх два.

1) Облраду очолює представниця "Батьківщини" – Ганна Старикова. Нам стало відомо від Ваших соратників, що саме Старикова і Костянтин Бондарев блокують приєднання Коцюбинського до Києва й намагаються вплинути на голову профільного комітету Сергія Власенка, який теж є представником "Батьківщини".

Рік тому відбулися слухання і майже 61 % висловився за приєднання до столиці. Київрада, зокрема і фракція "Батьківщини" громаду підтримала. Володимир Бондаренко свого слова перед громадою дотримав і фракція голосувала "за".

Тому перше питання: чи готова "Батьківщина" віддати голоси за втілення волі громади – приєднання Коцюбинського до Києва?

2) Представники "Батьківщини" на обласному рівні співпрацюють з дерибанникамі Біличанського лісу. Зокрема в Коцюбинській селищній раді є депутат Владислав Євстєфєєв, який став щасливим власником майже 100 ділянок Біличанського лісу. Він позиціонує себе як представник "Батьківщини" і Ганна Старикова була помічена з ним на фото.



Більше того, за дивним збігом обставин ми бачили Старикову на акці під прокуратурою на підтримку Карплюка.



Ну, і те, що Старикова стала щаливою власницею мегадешевої квартири в Ірпені - це говорить про те, що зв'язки із забудовниками, які стоять за побиттями активістів і підпалами машин, доволі тісні.

Тому друге питання: Чому обласний осередок "Батьківщини" співпрацює з дерибанниками Біличанського лісу?

Нас цікавить позиція партії щодо дерибану, за яким стоїть Євстєфєєв і Ваша публічна позиція щодо долі Біличанського лісу.

Нам вже дали зрозуміти, що коцюбинців закриє Ваша служба безпеки іншими плакатами. Звісно, можуть і в райвідділок забрати, як це було в Києві. Або поставити ряд високих стягів, щоб нас не було видно й перекрити блок питань виступами довіреної особи – Олександра Пономарьова, який до речі на виборах 2014 року був довіреною особою екс-регіонала Анатолія Федорука – дерибанника Бучанського межигір'я.

Тому я пишу цей блог за кілька днів до Вашого візиту, щоб у Вас був час попередити службу безпеки поводитися по відношенню до людей, які хочуть поставити питання кандидатці в президенти, гідно.

Ну, і сподіваюся, що два дні – це достаній час, щоб підготувати відповідь громаді на 2 простих питання і не уникати запитань громади.

Ви ж виступаєте за те, щоб громадяни мали право законотворчих ініцівтив і могли питання вирішувати на референдумах. Цілком логічно, що зрілі політики можуть не боятися відповідати чітко на поставлені питання.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Верховний Суд. Чому у голови Кравченка відсутня медіагігієна і чому він демонструє неповагу до суду?

Голова Верховного Суду Станіслав Кравченко дав інтерв'ю "Судово-юридичній газеті". Перше питання, яке виникає: навіщо давати інтерв'ю виданню, чий Telegram-канал увійшов до кремлівської мережі за аналізом репостів, яка нищить бренд Верховного Суду та репутацію суддів? Нагадаю, що репости пов'язують цей канал з анонімним каналом "Под мантией"...

Науковий колабораціонізм. Кузнєцова видала наукову статтю в москві у 2022 році

У середу парламент мав розглянути законопроєкт спікера Руслана Стефанчука (6013) . За інформацією, яку вдалося отримати від нардепів, розгляд поки вдається перенести...

ЙР гатить по судовій гілці влади. Що мав би робити Верховний Суд і чому бездіє?

Низка телеграм каналів, зокрема канал адвоката не України Ростислава Кравця, знецінюють Верховний Суд як інституцію, доброчесних суддів та громадські організації, для яких судова реформа важлива...

Іменем Бабанли: як керівництво Верховного Суду протидіє фейкам?

В умовах екзистенційної війни критично важливо не просто зберегти державність у тому стані, в якому вона є, а й посилювати її. Тому міць судової гілки і судова реформа, яка має вибудувати довіру громадян до судів, важливі...

Забудовники тиснуть. Але мовчати ніхто не буде. Що ж вивідує ексмер Ірпеня Карплюк у ''Главкома''?

Редакція "Главкома" отримала від ексмера Ірпеня і забудовника Володимира Карплюка листа. Фігурант антикорупційних журналістських розслідувань цікавиться, чи платить мені "Главком" кошти за публікації і чи видання мені будь-коли платило кошти як фізособі чи підприємцю, чи є у мене журналістське посвідчення і т...

''Вікна можливостей'' для забудовників. Хто пропонує ринкову компенсацію за повернення роздерибанених ділянок?

Якщо місцева рада протиправно роздала ділянки лісу під забудову і прокуратура їх повертає громаді, то тим, хто отримав землю, мають сплатити з бюджету ринкову вартість такого майна...