24 червня 2020, 10:24

Чому Київщина відпускає грошовитий Славутич і вчепилася за злиденне Коцюбинське

Після того, як ми виявили віртуальні гроші в паспорті Коцюбинського ОТГ, з'ясували, що в паспорті [URL=https://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/5ee8468951c31/]позбулися 3300 дітей/URL], домалювали 1 амбулаторію і ще багато чого, ми вирішили ознайомитися з документами, на підставі яких формувався паспорт спроможності.

Казначейство надало відповідь на депутатське звернення Ярослава Юрчишина (фракція "Голос"), що річний бюджет селища... 31,7 млн, із них 31 624 млн.грн. загальний фонд і спецфонд в межах жалюгідних 111 тис грн. Тобто сумарно буде менше 32 млн.грн.Навіть, якщо додати ПДФО, яке має бути в селища, то буде дійсно десь 50 млн і їх не стане навіть на базові потреби.А тепер порівняйте бюджет Славутича, де населення не набагато більше, має 85 млн за квартал!!! Навіть не на рік!!!Тобто у Славутича, який відпускають в Чернігівську область реальний бюджет на квартал 85 млн, а у нас віртуальний річний і того менше!

І для розуміння, якщо у нас нема швидкої, нема лікарні, тисячі дітей їздять в школи Києва і т д, то в Славутичі є 1 заклад вищої освіти, 4 школи та ліцей, 6 дошкільних закладів, лікарняне містечко, 2 заклади позашкільної освіти, 2 басейни, 5 фізкультурно-оздоровчих комплексів, кінно-спортивна база, яхт-клуб, дитячий будинок сімейного типу, краєзнавчий музей та багато всього іншого. Фінансується харчування дітей в шкільних та дошкільних навчальних закладах.У дошкільному закладі Славутича на утримання 1 дитини витрачається близько 54 тис.грн., а в закладах середньої освіти на 1 учня з бюджету міста витрачається близько 27 тис.грн., це дані паспорту бюджетної програми Управління освіти і науки Славутицької міської ради на 2020 рік.

У Коцюбинському зараз харчування коштом батьків, а в школах нема груп подовженого дня. Ті ж, хто малював дані для паспорту спроможності Коцюбинської ОТГ відверто поклали таке утримання на плечі батьків, і жодної надії на зміни немає, то хто буде брати на себе відповідальність за людей, життя яких напряму залежить від видатків з місцевого бюджету, наприклад хворих на цукровий діабет?

Аналізуємо паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік відділу охорони здоров'я Славутицької міської ради "Централізовані заходи на лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет". Як бачимо кількість хворих 77 чоловік, і відповідні видатки в сумі 458 226 млн.грн. в Славутичі є. У нас в селищі десь 45 осіб інсулінозалежних і бюджет селища має забезпечити хворих життєвонеобхідними ліками, близько 269 000 тис.грн., але власних ресурсів у нас немає. Де брати гроші людям на дороговартісні медикаменти?

Це все можливо саме тому, що у Славутичі є підприємства, а відповідно робочі місця та значна кількість ФОПів. Так 84% бюджету становить ПДФО та 9% ЄСВ. Фактично все доросле населення працює і має вищу освіту.Так і ми хочемо басейни. Де наш виш? Де наші 5 фізкультурно-оздоровчих комплекси? Я про яхт-клуб взагалі мовчу. Ми ж спроможна громада! Так твердить паспорт.

У нас вода в водогоні лайно два роки і ніхто не може це виправити, хоча екологи кажуть, що це надзвичайна ситуація, коли в водогоні вода з фекаліями і забруднені свердловини. Який яхт-клуб!

І от чому вчепилися зубами в малий анклав, а Славутич, який формує чималий бюджет і дає області податки відпускають?

Все просто. Є Біличанський ліс, який ми не даємо дерибанити. І тут постає питання площі селища.

Cайті ВРУ дає площу 0,087 тис га.І це не просто так. Бо є документ, який засвідчує, що площа Коцюбинського – 87 га. І це не просто вигаданий Києвом документ. Це документ – Ірпеня!Наразі ж ми бачимо, що в паспорті площу селища збільшили. Це за рахунок яких земель і на підставі яких документів?

Один з нардепів дізнався також площу селища і зауважив нам, що вона таки завищена. У паспорті цей показник на рівні 1,9 км. кв.І от постає питання, хто і як рахував площу селища? Виявляється, що площі населених пунктів ОТГ вираховувалися... "за допомогою геоінформаційного програмного забезпечення департаментом містобудування та архітектури Київської ОДА".Цікаво, чому площу населених пунктів визначає якесь незрозуміле програмне забезпечення і яким чином це може бути пов'язане з юридичною площиною справи, яка дає РЕАЛЬНУ картину того, що закріплено за кожним населеним пунктом.

Але якщо у випадку збільшення інших населених пунктів області область при неправильному вимірюванні забирає свої ж території, то у випадку з Коцюбинським область просто заходить на територію міста Києва.

Так от тепер уявіть, що з завищеним нереально бюджетом, з завищеною площею території, із "загубленими" щонайменше 3300 дітьми, віртуальної амбулаторією і т.д. нам намалювали показник спроможності на рівні 2,5 (фото зроблене Михайлиною Скорик-Шкарівською).Ми з громадою сидимо, коли зводимо цифри і думаємо, а ті політсили, які блокують приєднання, вони готові йти і управляти селищем без медицини, повноцінного освітнього забезпечення, поліції і з напіввіртуальним бюджетом?

Я так розумію, що за нас восени планують битися найбільші партії. Такий ласий шматок з бюджетом для неординарних управлінських рішень і розвитку!

Як спрут Медведчука в адвокатурі замовив ''чорнуху'' проти адвоката Донця з ЗСУ

Я писала про кремлівський спрут а адвокатурі України. Там соратниця Медведчука – Лідія Ізовітова – тримає у кріпацтві всіх адвокатів України...

Адвокат Медведчука може посісти одну з керівних посад в комісії Київради

Наприкінці минулого року Київрада заледве знайшла голоси, аби позбутися на керівних посадах у комісіях депутатів, які пройшли від забороненої партії ОПЗЖ...

Проросійський Youtube-канал став "Вишкою": будем "перефарбовивать і перевербовивать" – Співак

У січні місяці в Youtube стартував ще один проєкт, який веде колишня ведуча проросійського і нині забороненого NEWSONE Лана Шевчук. Гості – проросійські спікери...

Битва за Китаїв. Хто і чому хоче поламати практику Верховного Суду і ставить під загрозу нацбезпеку?

Київ – єдина європейська столиця, яка зберегла у своїх межах комплекс археологічної культурної спадщини древнього міста. Поблизу Нацпарку "Голосіївський" є така місцевість – Китаїв (від тюркського слова "китай" – укріплення)...

Російський паспорт судді Львова: коли звільнять голову Верховного Суду Кравченка?

У колишнього голови одного з касаційних судів Богдан Львова виявили російський паспорт. Ціннісні судді Верховного Суду одразу ж підняли питання звільнення і Львов втратив посаду...

Селищний голова, який під йолку ставив "машу і мєдвєдя", не годує дітей УБД

Пам'ятаєте проти Нового року скандал: селищний голова Коцюбинського вліпив під ялинкою "машу і мєдвєдя" і на додачу "снєгурочку в кокошнику"? Це був Сергій Даніш ("Слуга народу")...