14 серпня 2020, 13:31

Люстрований дерибанник Біличанського лісу очолив штаб "Батьківщини" в Гостомелі

Ексдепутат Київської обласної ради Вадим Башун очолив штаб "Батьківщини" в Гостомелі. Це той самий колишній "батьківщинівець", якого Костянтин Бондарєв люстрував у 2014 році за те, що він зрадив інтереси громади і подався в Партію регіонів.Звісно, у 2014 році з боку Бондарєва це було хайпожерство на крові майданівців. Треба було вести парламентську кампанію і показувати виборцям процес "очищення" партії. Чим ризикували? Та нічим. Башуна ж не збиралися брати в парламентські списки. Тому пропіарилися на тому, що його хайпово люстрували та й все.

А що мав би робити Бондарєв? Займатися партбудівництвом і залучати тих, хто підсилив би президентську кампанію лідера партії у 2019 році.

А зараз не парамаентські, а місцеві. І хто там пам'ятає внутрішню люстрацію в партії часів 2014 року? Той самий Бондарєв, який пафосно звинуватив Башуна в зраді громади тепер каже, що Башун – це один з кращих регіональних лідерів.Щодо найкращих регіональних лідерів – то це відверта брехня. Давайте подивимося, що Башун може дати Батьківщині як "найсильніший регіональний лідер". Якою для нього була кампанія 2015 року? Він все програв.

Йшов від політичного проєкту "Наш край", який став прихистком для колишніх регіоналів, і у внутрішньопартійному рейтингу посів... 40 місце!!! До облради не потрапив. Балотувався як представник "Нашого краю" в Ірпінську міську раду... Так "Наш край" не взяв ЖОДНОГО мандату в облраді.

Тому треба зізнатися, що по Гостомелю місце тупо вторгували люстрованому ексрегіоналу. Ніяких рейтингів для "Батьківщини" він зробити не може. Вам загадати, як ганебно велась президентська кампанія штабом Бондарєва на користь Тимошенко? Коли на Київщині, де завжди була посилена підтримка партійного лідера тупо звозили автобуси. Це така якість штабної роботи?

З такою якістю партбудівництва, яку дає "Батьківщині" Бондарєв з Башуном можна сміливо йти під слоганом: "Програли президентські, те ж зробимо і на місцевих!".

Який же інтерес Башуна в Гостомелі. Справа в тому, що з 2008 року дві ради дерибанять Біличанський ліс – Гостомельська і Коцюбинська. Тепер для дерибанників стратегічно важливо мати депутатів у цих радах.

Після того, як Коцюбинська селищна рада у 2008 році роздала ділянки депутатам, їхнім родичам та підставним особам, майже 100 ділянок опинилися в руках чинного депутата Коцюбинськогої ради Владислава Євстєфєєва. Окім фізичних осіб, на яких виводили землі рекреації, сотнями гектарів земля виділялася на кооперативи. Зокрема на ЖБК "Біличанка" завели 109 га. Як виявили журналісти від час розслідування, телефон цього ЖБК "Біличанка" збігся з телефоном приймальні депутата Київської облради від Партії регіонів Вадима Башуна.Цього ж року Башун разом із депутатом Коцюбинської селищної ради Владиславом Євстєфєєвим створюють ТОВ "Грінбудінвест", яке спеціалізується на забудовах. За цією ж адресою зареєстроване ще одне ТОВ "Грінінвест". Саме це ТОВ виступає в судах проти представників прокуратури, які повертають подерибанені у Біличанському лісі ділянки у державну власність.

Я так розумію, що в Коцюбинському в нас вже готується заготовочка від "Батьківщини", як і в Гостомелі. Є у Костянтина Бондраєва з Башуном спільний друг – депутат Коцюбинської селищної ради Владисав Євстєфєєв.За інформації, якою я володію, зараз як раз тривають перемовини щодо того, аби нашій громаді дати цю токсичну кандидатуру – Євстєфєєва.

Пані Тимошенко має пам'ятати це рукостискання з селищною головою Коцюбинського Ольгою Матюшиною. Тоді Вам публічіно подякували за те, що Турчинов підписав президентський указ про створення Нацпарку і захистив тим самим ліс. І Матюшина наголосила, що "Батьківщина" має тримати оборону Біличанського лісу. Сподіваюся, слово лідеркині партії договорняки Бондарєва не перекриють.У свою чергу прошу всіх свідомих мешканців Гостомеля та Коцюбинського, задати собі одне єдине питання: ви готові пропускати таких людей, як Башун та Євстєфєєв у владу?

Маєте йти до "Батьківщини", зголошуватися балотуватися і стати гідними представиками в раді, які не здадуть інтереси громади і не допустять дерибан.

Днями на форумі "За майбутнє" була депутатка Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй. Так от в Ярослава Москаленка вистачило мудрості зробити заяву про те, що зашкварених політиків з Ірпінської і Бучанської ради вони не братимуть.

Чекаємо аналогічну заяву від "Батьківщини" по Башуну і Євстєфєєву. Найгірше те, що буквально днями ми дізналися, що Коцюбинська селищна рада і далі тягне дерибан лісу і межі через ОДА. На цих виборах кандидатури в Приірпінні будуть лакмусом для кожної партії. Ми понад 10 років працюємо над політичною пам'яттю.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...