14 серпня 2020, 13:31

Люстрований дерибанник Біличанського лісу очолив штаб "Батьківщини" в Гостомелі

Ексдепутат Київської обласної ради Вадим Башун очолив штаб "Батьківщини" в Гостомелі. Це той самий колишній "батьківщинівець", якого Костянтин Бондарєв люстрував у 2014 році за те, що він зрадив інтереси громади і подався в Партію регіонів.Звісно, у 2014 році з боку Бондарєва це було хайпожерство на крові майданівців. Треба було вести парламентську кампанію і показувати виборцям процес "очищення" партії. Чим ризикували? Та нічим. Башуна ж не збиралися брати в парламентські списки. Тому пропіарилися на тому, що його хайпово люстрували та й все.

А що мав би робити Бондарєв? Займатися партбудівництвом і залучати тих, хто підсилив би президентську кампанію лідера партії у 2019 році.

А зараз не парамаентські, а місцеві. І хто там пам'ятає внутрішню люстрацію в партії часів 2014 року? Той самий Бондарєв, який пафосно звинуватив Башуна в зраді громади тепер каже, що Башун – це один з кращих регіональних лідерів.Щодо найкращих регіональних лідерів – то це відверта брехня. Давайте подивимося, що Башун може дати Батьківщині як "найсильніший регіональний лідер". Якою для нього була кампанія 2015 року? Він все програв.

Йшов від політичного проєкту "Наш край", який став прихистком для колишніх регіоналів, і у внутрішньопартійному рейтингу посів... 40 місце!!! До облради не потрапив. Балотувався як представник "Нашого краю" в Ірпінську міську раду... Так "Наш край" не взяв ЖОДНОГО мандату в облраді.

Тому треба зізнатися, що по Гостомелю місце тупо вторгували люстрованому ексрегіоналу. Ніяких рейтингів для "Батьківщини" він зробити не може. Вам загадати, як ганебно велась президентська кампанія штабом Бондарєва на користь Тимошенко? Коли на Київщині, де завжди була посилена підтримка партійного лідера тупо звозили автобуси. Це така якість штабної роботи?

З такою якістю партбудівництва, яку дає "Батьківщині" Бондарєв з Башуном можна сміливо йти під слоганом: "Програли президентські, те ж зробимо і на місцевих!".

Який же інтерес Башуна в Гостомелі. Справа в тому, що з 2008 року дві ради дерибанять Біличанський ліс – Гостомельська і Коцюбинська. Тепер для дерибанників стратегічно важливо мати депутатів у цих радах.

Після того, як Коцюбинська селищна рада у 2008 році роздала ділянки депутатам, їхнім родичам та підставним особам, майже 100 ділянок опинилися в руках чинного депутата Коцюбинськогої ради Владислава Євстєфєєва. Окім фізичних осіб, на яких виводили землі рекреації, сотнями гектарів земля виділялася на кооперативи. Зокрема на ЖБК "Біличанка" завели 109 га. Як виявили журналісти від час розслідування, телефон цього ЖБК "Біличанка" збігся з телефоном приймальні депутата Київської облради від Партії регіонів Вадима Башуна.Цього ж року Башун разом із депутатом Коцюбинської селищної ради Владиславом Євстєфєєвим створюють ТОВ "Грінбудінвест", яке спеціалізується на забудовах. За цією ж адресою зареєстроване ще одне ТОВ "Грінінвест". Саме це ТОВ виступає в судах проти представників прокуратури, які повертають подерибанені у Біличанському лісі ділянки у державну власність.

Я так розумію, що в Коцюбинському в нас вже готується заготовочка від "Батьківщини", як і в Гостомелі. Є у Костянтина Бондраєва з Башуном спільний друг – депутат Коцюбинської селищної ради Владисав Євстєфєєв.За інформації, якою я володію, зараз як раз тривають перемовини щодо того, аби нашій громаді дати цю токсичну кандидатуру – Євстєфєєва.

Пані Тимошенко має пам'ятати це рукостискання з селищною головою Коцюбинського Ольгою Матюшиною. Тоді Вам публічіно подякували за те, що Турчинов підписав президентський указ про створення Нацпарку і захистив тим самим ліс. І Матюшина наголосила, що "Батьківщина" має тримати оборону Біличанського лісу. Сподіваюся, слово лідеркині партії договорняки Бондарєва не перекриють.У свою чергу прошу всіх свідомих мешканців Гостомеля та Коцюбинського, задати собі одне єдине питання: ви готові пропускати таких людей, як Башун та Євстєфєєв у владу?

Маєте йти до "Батьківщини", зголошуватися балотуватися і стати гідними представиками в раді, які не здадуть інтереси громади і не допустять дерибан.

Днями на форумі "За майбутнє" була депутатка Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй. Так от в Ярослава Москаленка вистачило мудрості зробити заяву про те, що зашкварених політиків з Ірпінської і Бучанської ради вони не братимуть.

Чекаємо аналогічну заяву від "Батьківщини" по Башуну і Євстєфєєву. Найгірше те, що буквально днями ми дізналися, що Коцюбинська селищна рада і далі тягне дерибан лісу і межі через ОДА. На цих виборах кандидатури в Приірпінні будуть лакмусом для кожної партії. Ми понад 10 років працюємо над політичною пам'яттю.

Як спрут Медведчука в адвокатурі замовив ''чорнуху'' проти адвоката Донця з ЗСУ

Я писала про кремлівський спрут а адвокатурі України. Там соратниця Медведчука – Лідія Ізовітова – тримає у кріпацтві всіх адвокатів України...

Адвокат Медведчука може посісти одну з керівних посад в комісії Київради

Наприкінці минулого року Київрада заледве знайшла голоси, аби позбутися на керівних посадах у комісіях депутатів, які пройшли від забороненої партії ОПЗЖ...

Проросійський Youtube-канал став "Вишкою": будем "перефарбовивать і перевербовивать" – Співак

У січні місяці в Youtube стартував ще один проєкт, який веде колишня ведуча проросійського і нині забороненого NEWSONE Лана Шевчук. Гості – проросійські спікери...

Битва за Китаїв. Хто і чому хоче поламати практику Верховного Суду і ставить під загрозу нацбезпеку?

Київ – єдина європейська столиця, яка зберегла у своїх межах комплекс археологічної культурної спадщини древнього міста. Поблизу Нацпарку "Голосіївський" є така місцевість – Китаїв (від тюркського слова "китай" – укріплення)...

Російський паспорт судді Львова: коли звільнять голову Верховного Суду Кравченка?

У колишнього голови одного з касаційних судів Богдан Львова виявили російський паспорт. Ціннісні судді Верховного Суду одразу ж підняли питання звільнення і Львов втратив посаду...

Селищний голова, який під йолку ставив "машу і мєдвєдя", не годує дітей УБД

Пам'ятаєте проти Нового року скандал: селищний голова Коцюбинського вліпив під ялинкою "машу і мєдвєдя" і на додачу "снєгурочку в кокошнику"? Це був Сергій Даніш ("Слуга народу")...