14 серпня 2020, 13:31

Люстрований дерибанник Біличанського лісу очолив штаб "Батьківщини" в Гостомелі

Ексдепутат Київської обласної ради Вадим Башун очолив штаб "Батьківщини" в Гостомелі. Це той самий колишній "батьківщинівець", якого Костянтин Бондарєв люстрував у 2014 році за те, що він зрадив інтереси громади і подався в Партію регіонів.Звісно, у 2014 році з боку Бондарєва це було хайпожерство на крові майданівців. Треба було вести парламентську кампанію і показувати виборцям процес "очищення" партії. Чим ризикували? Та нічим. Башуна ж не збиралися брати в парламентські списки. Тому пропіарилися на тому, що його хайпово люстрували та й все.

А що мав би робити Бондарєв? Займатися партбудівництвом і залучати тих, хто підсилив би президентську кампанію лідера партії у 2019 році.

А зараз не парамаентські, а місцеві. І хто там пам'ятає внутрішню люстрацію в партії часів 2014 року? Той самий Бондарєв, який пафосно звинуватив Башуна в зраді громади тепер каже, що Башун – це один з кращих регіональних лідерів.Щодо найкращих регіональних лідерів – то це відверта брехня. Давайте подивимося, що Башун може дати Батьківщині як "найсильніший регіональний лідер". Якою для нього була кампанія 2015 року? Він все програв.

Йшов від політичного проєкту "Наш край", який став прихистком для колишніх регіоналів, і у внутрішньопартійному рейтингу посів... 40 місце!!! До облради не потрапив. Балотувався як представник "Нашого краю" в Ірпінську міську раду... Так "Наш край" не взяв ЖОДНОГО мандату в облраді.

Тому треба зізнатися, що по Гостомелю місце тупо вторгували люстрованому ексрегіоналу. Ніяких рейтингів для "Батьківщини" він зробити не може. Вам загадати, як ганебно велась президентська кампанія штабом Бондарєва на користь Тимошенко? Коли на Київщині, де завжди була посилена підтримка партійного лідера тупо звозили автобуси. Це така якість штабної роботи?

З такою якістю партбудівництва, яку дає "Батьківщині" Бондарєв з Башуном можна сміливо йти під слоганом: "Програли президентські, те ж зробимо і на місцевих!".

Який же інтерес Башуна в Гостомелі. Справа в тому, що з 2008 року дві ради дерибанять Біличанський ліс – Гостомельська і Коцюбинська. Тепер для дерибанників стратегічно важливо мати депутатів у цих радах.

Після того, як Коцюбинська селищна рада у 2008 році роздала ділянки депутатам, їхнім родичам та підставним особам, майже 100 ділянок опинилися в руках чинного депутата Коцюбинськогої ради Владислава Євстєфєєва. Окім фізичних осіб, на яких виводили землі рекреації, сотнями гектарів земля виділялася на кооперативи. Зокрема на ЖБК "Біличанка" завели 109 га. Як виявили журналісти від час розслідування, телефон цього ЖБК "Біличанка" збігся з телефоном приймальні депутата Київської облради від Партії регіонів Вадима Башуна.Цього ж року Башун разом із депутатом Коцюбинської селищної ради Владиславом Євстєфєєвим створюють ТОВ "Грінбудінвест", яке спеціалізується на забудовах. За цією ж адресою зареєстроване ще одне ТОВ "Грінінвест". Саме це ТОВ виступає в судах проти представників прокуратури, які повертають подерибанені у Біличанському лісі ділянки у державну власність.

Я так розумію, що в Коцюбинському в нас вже готується заготовочка від "Батьківщини", як і в Гостомелі. Є у Костянтина Бондраєва з Башуном спільний друг – депутат Коцюбинської селищної ради Владисав Євстєфєєв.За інформації, якою я володію, зараз як раз тривають перемовини щодо того, аби нашій громаді дати цю токсичну кандидатуру – Євстєфєєва.

Пані Тимошенко має пам'ятати це рукостискання з селищною головою Коцюбинського Ольгою Матюшиною. Тоді Вам публічіно подякували за те, що Турчинов підписав президентський указ про створення Нацпарку і захистив тим самим ліс. І Матюшина наголосила, що "Батьківщина" має тримати оборону Біличанського лісу. Сподіваюся, слово лідеркині партії договорняки Бондарєва не перекриють.У свою чергу прошу всіх свідомих мешканців Гостомеля та Коцюбинського, задати собі одне єдине питання: ви готові пропускати таких людей, як Башун та Євстєфєєв у владу?

Маєте йти до "Батьківщини", зголошуватися балотуватися і стати гідними представиками в раді, які не здадуть інтереси громади і не допустять дерибан.

Днями на форумі "За майбутнє" була депутатка Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй. Так от в Ярослава Москаленка вистачило мудрості зробити заяву про те, що зашкварених політиків з Ірпінської і Бучанської ради вони не братимуть.

Чекаємо аналогічну заяву від "Батьківщини" по Башуну і Євстєфєєву. Найгірше те, що буквально днями ми дізналися, що Коцюбинська селищна рада і далі тягне дерибан лісу і межі через ОДА. На цих виборах кандидатури в Приірпінні будуть лакмусом для кожної партії. Ми понад 10 років працюємо над політичною пам'яттю.

Хто запрошує викладати адвоката не України Кравця і скільки коштують такі ватні уроки?

Хто запрошує викладати адвоката не України Кравця і скільки коштують такі ватні уроки? У червні було два скандали пов'язані з освітнім процесом...

НАБУ заявило про хабарі за посади на митниці: а що ж з соратницею Табачника?

За керівні посади на митниці пропонували хабар у ромзірі 1,7 млн $. Про це повідомило НАБУ: "За даними слідства, 1 млн дол. США пропонували за посаду керівника Львівської митниці, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис...

Ірпінський суд виніс рішення на користь нардепа- ''слуги'' Горобця. Але про яйця не йдеться;)

У реєстрі з'явилося рішення, яким мене зобов'язують спросувати в моєму авторському блозі те, що стосується народного депутата мого округу Олександра Горобця ("Слуга народу")...

Після Бужанського за військову освіту взявся адвокат не України Кравець

20 червня відбудеться онлайн курс "Військове право в умовах військового стану". Одним з лекторів значиться адвокат не України "ватник" Ростислав Кравець (він системно пише у своїх дописах так: "Верховний суд не України")...

Медведчук програв суд. Чому зрадників з адвокатури доводиться вибивати поштучно?

Куму путіна Віктору Медведчуку, якого звинувачують у держзраді, відмовили у поновленні права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні...

Як і чому навчає Бужанський студентів Військового інституту Університету імені Тараса Шевченка?

У Військовому інституті Університету імені Тараса Шевченка відбувся захід. Запросили народного депутата ватника Максима Бужанського. Пост про це був спершу на Facebook-сторінці вишу, а потім зник...