Ірина Федорів Журналіст та викладач

Як Бондарєв підставив і принизив Тимошенко в Бучі

04 березня 2019, 13:00

2 березня Юлія Тимошенко приїхала агітуватив Бучу. За два дні до візиту ми попередили, що представники громади будуть на заході і матимуть два простих питання:

1) Чому голова облради Ганна Старикова, яка представляє "Батьківщину", і її партсоратник Костянтин Бондарєв блокують ініціативу громади Коцюбинського – приєднання до Києва?

2) Чому обласний осередок "Батьківщини" співпрацює з депутатом-дерибанником Владиславом Євстєфєєвим, який оформив на себе майже 100 ділянок Біличанського лісу?

Перед заходом голова Коцюбинського Ольга Матюшина зустрічалася з очільником осередку "Батьківщини" в Приірпінні – Олегом Сотниковим. Він депутат-мільйонер Бучанської селищної ради, який міцно тримає в своїх руках перевізників регіону і лобіює інтереси перевізників на рівні області.

Сотніков дав чітко зрозуміти Матюшиній, що якщо громада прийде на захід з плакатами – їх затулять плакатами і служба безпеки не дасть це зробити. Але коли коцюбинців зупиняв політичний неандерталізм? Ніколи. Селищна голова разом з депутатами ради і представниками громади прийшла на захід. Плакат протримався кілька хвилин, як і обіцяв Сотніков.Кілька хвилин його вдалося потримати в руках виключно тому, що бабусі, які мали "відстукати", що з'явився плакат, не могли зрозуміти – він хороший чи поганий.Там не було слів "Тимошенко, Порошенко", а хто така Старикова бабусі не знали. Через пару хвилин вони віддзвонили, кому треба, тітушка підбіг ззаду – вирвав в дівчат плакат і побіг.

Тобто європейської історії, коли політик спускається зі сцени до громади, слухає, про що говорять люди й може реагувати – не вийшло. Такий рівень діалогу хіба можливий, коли говоримо про міжнародний рівень, коли на саміті YES є міжнародні представники.У тому, щоб Тимошенко відповіла на два прості питання ніхто не був зацікавлений з обласної Київської "Батьківщини". Це було помітно одразу на початку заходу. Коли приїхала голова облради Ганна Старикова вона демонстративно почала селфитися з дерибанником Біличанського лісу – Владиславаом Євстєфєєвим.Це теж свого роду відповідь: "Євстєфєєв хай і дерибанник, але наш і ми його не здамо."

Тому поведінка чиновниці, якій за 4 тис доларів дісталася в Ірпені квартира – вже не дивує.

Далі всі помітили, як площа враз наповнилася людьми. Їх звезли масово на автобусах з написом "Вишгород". Свідки твердять, що обговорювали питання винагороди за такий приїзд.Ви уявляєте, як паскудно мав працювати обласний осередок "Батьківщини" і зокрема Сотніков в Приірпінні, щоб в 2015 році партія отримала підтримку в облраді і навіть свою голову облради Ганну Старикову, а через 4 роки довелося людей звозити автобусами і мотивувати, щоб приїхали?

І не дивно, що реальної підтримки не було. Подивіться, як Костянтин Бонадрєв, який відповідає за Київщину веде діалог...І найгірше, що коли Сотніков – депутат Бучі разом з колегою-батьківщинівцем Олегом Квашуком, чув і бачив, як Бондраєв дозволив собі напасти на бучанку, – просто відверталися, навіть коли бучанка кликала Сотнікова на ім'я і просила втрутитися.

Сотніков навіть намагався вирвати телефон замість того, щоб заспокоїти соратника Бондарєва.

Так от і Бондарєв, і Сотніков не зробили нічого іншого, як принизили і підставили Тимошенко.

Ви уявіть, щоб вони не могли за 4 роки показати результатів партійної роботи і просто звезли людей і відпрацювали візит Тимошенко в Бучу абияк. Більше того, при тому, що в них лідер партії жінка, дозволяють собі поводитися з жінками як остання бидлота.

З самого початку Сотніков замість того, щоб відпрацювати й налагодити комунікацію з громадою – донести лідеру партії через Бондарєва, що є конфліктне питання і його треба вирішувати невідкладно, організував з Бондарєвим травлю жінок, відбирання плакатів...

В команді Тимошенко є більш якісні кадри – такі як Альона Шкрум та Ігор Луценко. І таким як Бондарєв, Старикова, Сотніков, Євстєфєєв і Квашук (останні двоє махрові дерибанники) не місце в жодній з парламентських партій. Виключити їх мав би підказати інстинкт самозбереження.

Перемагає той лідер, команда якого вміє організувати виступ в громаді й знає, що хоче громада, а не той, хто працює так, що лідеру на сцені за їхню поведінку має бути соромно. ЛІдерство – це питання до вміння формувати якісні команди.

powered by lun.ua
Коментарі — 13
Валентина Лучникова _ 05.03.2019 09:21
IP: 35.235.226.---
Александр 1:
Это все таки лучше, чем коммуникация с людьми Порошенко, когда " освиченный и пр" президент срывает с девушки шапку, хватает человека за нос. Я не считаю, что он был пьян, это проявление его болезни – резкие вспышки раздражения характерны для диабетиков. НО! Зачем нам президент, который уже не может себя контролировать?
liberia _ 04.03.2019 21:20
IP: 35.235.227.---
June Gawer:
лучше смеяться, чем плакать
+1000
June Gawer _ 04.03.2019 15:39
IP: 35.235.225.---
хм. Какой-то порохобот Алесандр 1 считает большинство избирателей Украины умственно неполноценными. Ну-ну.
Олександр Незнарадько _ 04.03.2019 15:31
IP: 35.235.226.---
Олена Сокотюк:
вже була мода кров – Королевська та Писаренко: (
Александр 1 _ 04.03.2019 15:24
IP: 35.235.226.---
В Україні є лише два державних діяча серед політичної еліти. Це Порошенко і Гриценко.

Першій вже приніс Україні багато користі, причому, в дуже важки часи. Він має сильний характер, інтелект і освіту, а також – великий капітал, що робить його відносно незалежним від олігархів. Але при цьому він вважає за необхідне домовлятися з певними олігархами, а інших пресує. Правильно це чи ні покаже час.

Другий (Гриценко) особистість не харизматична і не такого сильного характеру. Але чесний, освічений, має достатньо великий політичний досвід і, головне, не пов'язаний з олігархами. Це дає йому перевагу в однієї проблемі – в боротьбі з корупцією. Чи вдасться йому використати цю перевагу, чи все закінчиться поразкою, теж покаже час.

Але інших варіантів просто немає.
Александр 1 _ 04.03.2019 15:07
IP: 35.235.226.---
June Gawer:
вот поэтому нельзя голосовать ни за порошенко ни за тимошенко. Все за Зеленского!
За Зеленського можуть голосувати лише розумово/політично неповноцінні люди, які не можуть зрозуміти, що голосувати за політичне ніщо – це голосувати за знищення держави. Це все одне, як наприклад, в Московії голосувати за президента Галустяна, тобто, це діагноз, який треба лікувати навчанням громадянської відповідальності за свою державу.
June Gawer _ 04.03.2019 14:52
IP: 35.235.225.---
лучше смеяться, чем плакать
Еліна Циганенко _ 04.03.2019 13:47
IP: 35.235.227.---
стидобище
вони явно заслані казачки, котрим украй потрібно щоб Тимошенко не пройшла в другий тур.
молодці, вітаю, ви вірно чините! принижуйте свою очільницю і далі
Oleksandra Kutsan _ 04.03.2019 13:38
IP: 35.235.226.---
Батьківщина дерибанщики і поводяться так само.Старікова,Євстифєєв,Тимошенко – давай приєднання до Києва,громада за
June Gawer _ 04.03.2019 13:34
IP: 35.235.225.---
Igor Kalyuzhny:
June Gawer:
за Гриценко!
за Гриценко и Зеленского во 2 туре
Igor Kalyuzhny _ 04.03.2019 13:29
IP: 35.235.227.---
June Gawer:
за Гриценко!
June Gawer _ 04.03.2019 13:20
IP: 35.235.225.---
вот поэтому нельзя голосовать ни за порошенко ни за тимошенко. Все за Зеленского!
Олена Сокотюк _ 04.03.2019 13:12
IP: 35.235.226.---
Ми сподіваємось, що здорова кров в Батьківщині Луценко і Шкрум вплинуть на ситуацію!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

14
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

8
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

12
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

24
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

13
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter