24 червня 2021, 11:35

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами.

За іншу кандидатуру віддали 87% голосів, але реальний переможець голосувань Ігор Сарамага не влаштував відділ освіти ЛОДА.



На посаду лобіюють неабикого, 34-річний Олійничок працює заступником голови РДА сусіднього Пустомитівського району. Нагадую, що РДА- це президентська вертикаль.

Трудовий колектив майже місяць не може отримати відповідь на звернення, як так сталося, що Сарамага з 87% підтримки програв, а Олійничка з 2 голосами виграв. Протоколи Конкурсна комісія департаменту освіти і науки ЛОДА надала лише після запиту Руху ЧЕСНО. І це при тому, що збори були ще в травні.

Після того, як до Руху ЧЕСНО звернулися представники трудового колективу, ми направили до департаменту запит і вже є відповідь. Що дивує, що протокол не дали підписати двом представникам ліцею, а це вимога Міністерства освіти. Цитую наказ: "Рішення конкурсної комісії оформлюються протоколом, який підписують усі присутні члени конкурсної комісії".

Однією з вимог, на які мала зважити конкурсна комісія, був стаж на керівних посадах системи професійно-технічної освіти або у тій галузі, для якої професійний заклад готує кадри. Ті, хто подавалися на посаду директора, мали мати не менше 3 років роботи. Це вимога МОН. У біографічній довідці, яку подав Олійничок, такого досвіду не значиться.



Кандидат, який переміг у рейтинговому голосуванні має 30 років досвіду педагогічної роботи. Сарамага працював в ліцеї викладачем, методистом, заступником директора з навчально-виховної роботи, і тривалий час виконував обов'язки директора.

З огляду на те, що є низка порушень, то призначення на посаду викликає чимало запитань. І тепер питання до керівника профільного департаменту, чи підуть на відверте порушення процедури конкурсу і таки призначать на посаду людину з вертикалі президента.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Завод ''Буревісник''. Як в столиці розпилюють землі оборони під висотки?

Державний завод "Буревісник" в Києві раніше спеціалізувався на виробництві складних морських приладобудувань. Прикордонники закуповували тут радіолокаційні системи для берегових постів спостереження...

Загроза лісам та узбережжям. Суддя Верховного Суду Крат допомагає протягувати шкідливий законопроєкт 12089

Цього тижня у парламенті вдалося відтермінувати розгляд законопроєкту 12089, який має високі корупційні ризики, про що писали зокрема і на сайті European Democracy Hub...

Санкції РНБО. Коли адвокат не України Кравець стане підсанкційним і підсудним?

Ворожа агентура працює постійно в інформаційному полі. Рівно рік тому "Голка" виявила кремлівську мережу в Telegram, яка дискредитує судову гілку влади, доброчесних суддів, а такі дійсно є, і тих представників громадського сектору, хто вболіває за судову реформу...

Відсутність комунікаційної стратегії у Верховному Суді та ''зачистка'' коментарів. Що ж шкодить довірі до правосуддя?

Наприкінці минулого тижня відбувся Пленум Верховного Суду. Для третьої гілки влади це масштабна подія, до якої мають ретельно готуватися...

''МазепаГейт'': як відбілювали Мазепу і до чого тут Татаров та лобісти забудовників у парламенті?

Рівно рік тому Державне бюро розслідувань затримало Ігоря Мазепу. Справа стосувалася будівництва котеджів на землі Київської гідроелектростанції, а це – критична інфраструктура...

У Комітеті зі свободи слова вбачають проблеми у комунікаціях Верховного Суду і готові допомогти

Фундація DEJURE наприкінці року заявила, що на сторінці у Facebook Верховного Суду витирають критичні коментарі. Тут треба зауважити, що над комунікаційною стратегією Верховного Суду майже півтора роки безуспішно працює ціла робоча група суддів...