1 лютого 2022, 07:57

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів. А в команді президента всі як один мають думати і про захист суверенітету, і про економіку. І дійсно, там є люди, які працюють над цими питаннями.

Але у військовий час завжди були і є мародери.

Знайомтеся, це – Олександр Горобець.Кому війна, а кому можливість проштовхувати свої цинічні і дерибанні інтереси. Нардеп від "Слуги народу" Горобець звернувся до Мінекології, щоб витребувати для Коцюбинської селищної ради документи, на підставі яких створили розширили нацпарк Голосіївський за рахунок території Біличанського лісу.

Важливо розуміти, що задача будь-якого адекватного народного депутата примножувати природно-заповідний фонд держави. Горобець же працює на замовлення забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка.Для всіх, хто ще не в курсі у селищі Коцюбинське зараз керує людина Карплюка Сергій Даніш. Саме його Дубінський не за просто так прикрив франшизою "Слуги народу" на місцевих виборах.

І от в Карплюка є амбітні плани забрати в Києва частину Святошинського району руками свого слухняного слуги Даніша, якому в Коцюбинському допомагає що франшиза СН, що франшиза ЄС.

Біличанський ліс з 2008 року намагаються роздерибанити і Даніш одним з перших тут отримав ділянку. Але ми дотисли підписання президентського указу і ліс отримав статус нацпарку. І "радужна схема" нає... накрилась.

Карплюк дуже хотів стати народним депутатом по 95 округу, але не судилося. Тоді рейтинг "Слуги народу" поламав його плани. Але вже в 2019 році було зрозуміло, що на такий важкий округ треба ставити людину з яйцями. На старті було зрозуміло, що в Горобця яєць нема. Я просила іншу кандидатуру на округ публічно. А вибрати було з кого.І от Горобець, якого протягнули в нардепи на бренді і з немалими інвестиціями з боку тих, кому боротьба з Карплюком щиро небайдужа, після виборів призабув, як Карплюк подарував йому на округ клона, який відірвав рекордну кількість голосів... Не те що яєць, гідності нема і самоповаги.

Забув не просто так, крім вигоди, яку Горобець має з цього питання, Карплюк новому другу зачистив інформаційне поле. Ось скрін чорнухи, яку команда Карплюка розганяла під час виборів проти Горобця. Відео про Горобця вже витерли...Звісно, зараз можна буде від Горобця почути, що він тут ні до чого. І він розкаже казку про те, як до нього як до нардепа звернулися ці дерибанники і він просто як нардеп допомагає всім, хто звертається і невпинно пише звернення і запити. Але ж до нього неодноразово щодо Біличанського лісу зверталися активісти, зокрема Олександра Куцан. І не Горобець, а ми з Куцан ходили по робочих групах в Міністерство, як на роботу, до Держгеокадастру, зустрічалися з прокурорами... А де був Горобець? У нього своя культурно-розважальна програма.

1 вересня Горобець, голова одного з комітетів Андрій Клочко (той, у кого розбагатіла мама від Святого Духа) і навіть тогочасний спікер Разумков всі приїхали до Карплюка в Ірпінь відкрити навіть не школу, а якусь добудову... У – уровєнь.Так що бидлятко нашклябало свою пісульку-звернення в інтересах дерибанників. Правоохоронці, які 13-й рік стоять на сторожі інтересів держави мені чітко сказали, для чого це робиться: "Потім підуть в суд, спробують скасувати президентський указ"...

Ну, просто зашибісь. Нардеп "Слуги народу" в час зовнішньої агресії для селищного голови від "Слуги народу" думає, що знайде якусь доказову базу і тоді вони знайдуть якогось малоізвєсного "власника" ділянки в лісі і судитимуться з Офісом Зеленського.

Звісно, в здоровій голові, яка має тверезий розум, – це не вкладається. Але не забуваймо, що ці умалішенци вже отримали рішення облради і Бучанської райради, на основі яких в Києва одним махом спробували відкусити Біличанський ліс – добрячий кусок столиці.Тому ця команда "Слабоуміє і отвага" може подати позов і до Офісу президента. Їм це – що дурному з гори котитися.

Офіс президента не має, звісно, інших задач, щоб судитися з цими ідіотами, у Міністерства екології теж нема роботи, тіки готувати дерибанникам відповіді про те, що процедура створення парку дотримана. Ну, а прокурорам 13 рік ходити по судах. Роздані у 2008 році ділянки досі повертають з приватних рук і частини вже реально нема на кадастровій карті.

Завдяки Дубінському і бренду партії "Слуга народу" у нас навіть адвокат забудовника фінансується з бюджету Коцюбинського. Тобто останні 4 роки ми ще й свої ресурси платників податків тратимо, щоб допомагати забудовникам протидіяти прокуратурі.

Прийде час і нардеп Горобець своє крісло протре і скаже Карплюку, що він не проти, аби той отримав мандат... Це ж безціннісна і безпринципна людина. Ніхто це нещастя на другий строк обирати не буде і він беніфіціарить, як може.

Я знаю, що в партії "Слуга народу" є ті, хто дійсно просуває реформи, має бачення розвитку країни.

SOS.

Коли нардеп партії влади готує судові підступи для Офісу президента, протидіє Офісу генпрокурора і працює з тими, хто хоче знищити природно-заповідний фонд та ще й робить це в умовах зовнішньої агресії – це 3,!4зда глазам.

Чому Київрада тягне дорогу через Екопарк за бюджетні кошти?

7 грудня відбудеться засідання Київради. Одним з питань є побудова дороги у Дарницькому районі. І це продовження проспекту Григоренка через зелену зону – Екопарк Осокорки, за збереження якої кияни ведуть боротьбу майже 10 років...

фсб в рясах. Мотовиловець вдруге звернувся до Стефанчука (Документ)

Заступник голови фракції "Слуга народу" вдруге звернувся до спікера Руслана Стефанчука щодо урядового законопроєкту, спрямованого проти московських попів...

Здоровий глузд перемагає. У Києві будуть проспекти Повітряних Сил і Євросоюзу

Коли здорова критика спрацьовує і сторони зробили правильні висновки – це похвально, і про це варто говорити. Я писала раніше, як фракція ЄС у Київраді наполягала на тому, що Повітрофлотський проспект мав називатись проспектом ЄС...

Російське громадянство судді Львова. Тест для голови Верховного Суду Кравченка

1 грудня в Київському окружному адмінсуді відбудеться засідання у справі судді Богдана Львова. Його рік тому відрахували з посади голови Касаційного господарського суду...

Консерви Дубінського. Кого з депутатів має відкликати політрада? Список.

Очільник осередку "Слуг народу" Андрій Мотовиловець вписався за московських попів. Підписав звернення на спікера Стефанчука. Просить, аби законопроєт, що дає можливість блокувати діяльність фсб в рясах, відправили на Венеційку...

Шуляк і море. Як просувається розгляд скандального законопроєкту 9664?

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк повідомила, що антикорупційний комітет Верховної ради рекомендував парламенту підтримати її ініціативу щодо нових правил будівництва на воді (9664)...