Історичні паралелі
Звичайно, мені лестить, що в очах колеги-блогера УП стиль мого спілкування такий подібний до стилю європейський політиків.
Хоча маю розчарувати пана Кушнірука. Ну не вживаю я словосполучення "не фіг", та й пан Барозу може вимовити "по-фіг", тільки у багатій уяві члена Центрального проводу Української народної партії.
А от вигук "Моралісти", блін" як реакція того ж таки члена Центрального проводу на цілком природню позицію відповідального політика, спрямовану на захист перш за все інтересів своїх країн, викликає певні запитання. Особливо у поєднанні з красномовною згадкою про 1938 рік та "мюнхенську змову".
Хіба "європейскі демокати у накрохмалених сорочках" нам щось заборгували? Хіба вони найнялися вирішувати за нас наші проблеми за свій рахунок? Нам же ніколи. Ми плануємо держвне фінансування агрокооперативів та збільшення закупівлі зброї.
До речі, якщо вже згадали про 1938 рік, Мюнхен та Чехословаччину.
Чехословаччина була на той час знаним виробником і експортером зброї. Радянський Союз купував ліцензії на виробництво важких артилерійських систем Шкода. Британські солдати всю Другу світову провоювали з кулеметом БРЕН (Брно-Енфільд). Не допомогло. Військовий потенціал цієї країни дістався Гітлеру, а розроблені і виготовлені чехами танки склали значну частину панцерваффе.
Так що, пане Кушнірук, виробництво і торгівля зброєю далеко не завжди сприяє безпеці, а іноді може коштувати державі незалежності.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.